Recent content by drinky

  1. drinky

    [Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

    No saj to smo hoteli slišati. Vsaj jaz :D
  2. drinky

    [Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

    Vsaj okvirno če lahko poveste :) Da ne bo spet kakšnih razburjanj, ker smo nekateri že prav nestrpni in se pripravljamo :D
  3. drinky

    Debata o s6

    to je na začetku tudi mene zmedlo... samo zgoraj desno klikni Prikaži razliko v točkah in bo enako kot na prejšnjih svetovih ;)
  4. drinky

    i would what? :P p nehi s temi zajci sunce ti šajnu na severni pol glave, če mam že sliko vamo...

    i would what? :P p nehi s temi zajci sunce ti šajnu na severni pol glave, če mam že sliko vamo tamo še ne pomen da sn obseden xD
  5. drinky

    živjo jaz sem drinky :) srečn? :D

    živjo jaz sem drinky :) srečn? :D
  6. drinky

    Dark Legion

    Predstavljam že malce iz sveta 5 znano pleme Dark Legion ( kratko: Legion ) :rolleyes: Člani so vsaj večina iz istega plemena kot na svet5, ostali so ali kolegi izpred časa ali pa novoprišleki :p Pleme je samo za začetek razdeljeno na severni in južni del, Dark Legion je severni, Southern...
  7. drinky

    Iščem pleme

    I agree :p :D
  8. drinky

    Iščem pleme

    pozicija :confused:
  9. drinky

    Vojna Legion vs MTB

    ***CENZURA*** [18:20:53] ***** danes ob 17:30 Grow up kid. Se še čujemo :). ***** danes ob 17:28 Sam v pleme bi rad prš ki je bolšo zato sem bil pameten ker sem mel neki pravic zdaj pa vidim da to ni res da si kralj če maš pravice za urejanje foruma v plemenu mtd odstopil semm ven ker...
  10. drinky

    Vojna Legion vs MTB

    volf... če nebi bil tak otročaj kot si, non-stop težil za vstop, lagal da imaš 3000 vojske kar še zdaleč ni res... ne vem no, raje se nebi tolk buniu kot se ti tukaj :) za tvoje dobro :D:D
  11. drinky

    Vojna Legion vs MTB

    si jo bomo pa sami uzeli :D
  12. drinky

    Vojna Legion vs MTB

    tenkju ;* drgč pa volf naš diplomat je bil obveščen še isti dan proti večeru, tako da ne skrbeti ;) na manjše se res nismo mogli spravit, ker vladate celini K56, kjer bomo mi "lačni" gratali :D
  13. drinky

    ocenjevanje igralcev

    hilary Točke: 2/10 (točka gor samo zato, ker igraš šele 2 tedna na svetu 5) Pleme: 1/10 Lokacija: 8/10 OD: 4/10 (glede na tvoje točke solidno)
  14. drinky

    TOP 20 plemen

    Premagani nasprotniki po plemenih kot napadalci: Uvrstitev Ime plemena Premagani 1 Fallen Vendettas Angels 3,80 Mio. 2 BORCI ZA JUGOVZHOD 2,27 Mio. 3 Spam 1,85 Mio. 4 Fast and Furious 1,08 Mio. 5 Unsociable 1,07 Mio. 6 Black Soldiers...
  15. drinky

    Debata o s5

    tole pa je en urnk strašn fail, takle blizu :eek: je meu pa srečo, da ni v glavo dobu ... :) uglavnm da ne zaidem iz teme, glede Geeks menda že veste, da so se pridružili BZJV ( večina ), le pleme G-56 ostaja zase na celini 56 in le tej prevladuje. FVA in Spam baje dobro sodelujejo...
Top