Recent content by rfaric

  1. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    uf...tukaj je pa tako vroče,da bi še naši politiki pobegnili:D mungo a si se tudi ti prestrašil da nič ne pišeš ali samo čakaš da se motorka mogoče še kdaj vrne:p
  2. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    zakaj pa ne,tu so vsi dobrodošli:cool:
  3. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    očitno 11 peskovnik le ne bo dolgočasen :D
  4. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    popravek SO ŽE ZBEŽALI;)
  5. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    zarote,nakldanja,zarote....vikingi so lahko veseli,da se nas bojo kmal rešili:p
  6. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    haha...zanimiva branaja meni pa je še bolj zanimivo oziroma smešno kako eni skačejo iz plemena v pleme in nabirajo okrepitve,upam da bo motorka vsaj tukaj kaj ukrepal in spremenil zadevo da ne sme nekdo več kot 2x v isto pleme nazaj ali kaj podobnega ker to je pa že res smešno...
  7. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    samo to,dobrodošel v peskovniku:D
  8. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    vsaj premiuma tokrat ni obljubil,katerega še zdaj iščemo med vikingi če je mogoče tja zašel
  9. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    Novoletno premirje, bo trajalo od 31.12, 15:00h do 1.1 okoli 15:00h. Enote bo mogoče poslati, vendar ne bodo oplenile ničesar. važno da bo OKOLI;)
  10. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    uf zopet peremo umazano perilo na javnem forumu,kaj ko bi si odprli svojo temo in se tam popluvali tukaj pa nam pustite mal veselja da spravljamo na motorko in kompanijo:p
  11. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    http://forum.tribalwars.net/showthread.php?260982-Holiday-attack-breaks-and-support-unavailability&p=6662391#post6662391 kako znajo biti ene stvari enostavne
  12. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    ***** ga kaj pa kupujejo ure made in china zdaj pa ne vejo kolk bo zamujala pa so dal cc 2h možnosti da bo uspelo...
  13. rfaric

    Ukraden avtomobil

    a si ga v vijolici preveč proslavljal pa ti ga je pajek odpeljal?:p
  14. rfaric

    Pogovor o svetu 11

    saj motorka je dober prijatel,sem se pritožil da ni prav da se lahko prenesejo zastave iz s10 drugi ki niso igrali pa nič pa mi je dal na izbiro kaj bi hotel prenesti iz sveta,ki sem ga igral pa sem rekel da vojsko iz s1 in mi jo je res prestavil :devil: tako da kapo dol;):devil:
  15. rfaric

    Vojne na s8

    koga si noblal a ja neaktivne ko pa si naletu na aktivne in take ki znajo igrat si pa dal rep med noge kot na začetku ko si med akcijam(mi smo izgubili vse nuke) raje farmal in male prevzemal glasen si postal šele ko si ćudežno odkril neaktiva igralca... lp
Top