Pogovor o svetu 11

Thorin

Member
Reaction score
0
kajhaj.jpg


Vidiš to thorin kaj je to veš slučajno ?

Mislim da se bom zelo potrudil da se bodo akcije izšle po načrtih in ti bom slej ko prej dokazal kako to delamo na NET strežniku.
Držim se pravilnika nikoli nisem nikomur zarinil noža v hrbet zmagal sem več svetov s svojimi plemeni in to na fer način vidim pa da se na slovenskem serveri več hvalite kot dejansko vojskujete . Prosim da držiš za svojimi trditvami in dokažeš svoje besede do takrat pa dejstva kažejo drugače in tvoje besede nimajo nikakeršnega ućinka . Delaš si sramoto pazi se notranjega razdora saj je lojalnost kot meč ki ima rezilo na obeh koncih s tvojim obnašanjem si režeš po svojih ranah.

Lp



Ampak človek bozji kaj ti zdej hoces dokazat? a sem zaniku da ste vzel par vasic? sem zaniku da vam gre trenutno bol? še posebi ker ste noblal tiste ki so obkrozeni z vami in nic drugega, bravo.....kot sem ti reku mrtvi se na koncu stejejo

Pa tebe sploh nisem nic komentiru ker te ne poznam , ne vem gdo si niti me zanima.....ampak ti ocitno ves vse o meni, tko da ti pravim se 1x pridi pa vidi, ko voli nek izvoli hehe

Prvo ste zacel kako noblamo zaveznike, pol ko sem vam prestavil kako vi noblate je bla prica kako me bo lev ponoblu, zdej ko ste videli da dejansko mi njih noblamo in da smo od VP ter njihove 3 akademije zgubil samo 1no vas je pa prica kako delamo razdor v plemenu....pa kaj ste vi sploh pametni? pa glejte svoja posla pa tih bodte mi se ne vtikamo v vas tko da ne vem kaj je potrebno da se vi vtikate v nas.....

In ja qupraaaa tudi ce si zmagu na .net svetu i kaj zdej? kajcmo pa zdej? big deal.....vsak svet je zgodba za sebe
 

DeletedUser

Guest
Sej resno ne vem, če bi dodal še kakšen komentar. Vrjetno si prvi slovenec na net. serverjih. Veš se bojim, da bi bil med prvimi ponoblan. (not!) qupraaa zakaj sploh začenjate s provokacijami. Ne nakladej kako vi delate na net. Svetov se nikoli ne meša med sabo; to je ena od velikih težav pri nas na si. Ste tam tudi mel 10akademij, da ste ponoblal nasprotnike? (not). Upam da nisi med tistimi, ki so me z deff probali noblat...ali pa tudi; sej pri nas je vse mogoče.

evo pa oberejte kost
...

Prosim te lepo fant no zberi se in do dobra preberi kaj sem napisal ne govori nekaj v tri krasne ker ni logično ne poznaš me jaz ne poznam tebe ampak s tvojih besed razbiram da si tak kot thorin velik ego za tem pa nič...
 

DeletedUser

Guest
Ampak človek bozji kaj ti zdej hoces dokazat? a sem zaniku da ste vzel par vasic? sem zaniku da vam gre trenutno bol? še posebi ker ste noblal tiste ki so obkrozeni z vami in nic drugega, bravo.....kot sem ti reku mrtvi se na koncu stejejo

Pa tebe sploh nisem nic komentiru ker te ne poznam , ne vem gdo si niti me zanima.....ampak ti ocitno ves vse o meni, tko da ti pravim se 1x pridi pa vidi, ko voli nek izvoli hehe

Prvo ste zacel kako noblamo zaveznike, pol ko sem vam prestavil kako vi noblate je bla prica kako me bo lev ponoblu, zdej ko ste videli da dejansko mi njih noblamo in da smo od VP ter njihove 3 akademije zgubil samo 1no vas je pa prica kako delamo razdor v plemenu....pa kaj ste vi sploh pametni? pa glejte svoja posla pa tih bodte mi se ne vtikamo v vas tko da ne vem kaj je potrebno da se vi vtikate v nas.....

In ja qupraaaa tudi ce si zmagu na .net svetu i kaj zdej? kajcmo pa zdej? big deal.....vsak svet je zgodba za sebe


Torin dejstvo tega je bilo da so te samo besede nič drugega... Kar pa ti nisi razumel vidim da ti tudi to ni potegnilo da sem te s levom11 bolj dražil kot kaj drugega malo ploskam po tvojem egotu nič drugega ker si pa tak človek da tega ne vidiš mi je pa še vse skupaj enkrat bolj zanimivo .

Človek ti na pladen da keks pa hočeš še drobtine ;) smešno

Pa prosim če uvedeš svoj besednjak ker je izven konteksta naući se manir ti ne bo škodilo. ;)
 

DeletedUser

Guest
Dej ne moreš primerjat treh plemen z enim in že na začetku statistiko limat pa se metat vn. Ups se opavičujem samo 2 podplemeni...Heheh ti razumeš slovensko ali sproti prevajalnik uporabljaš ? :eek: Vrjamem da ti ne vrže vedno direktnega prevoda...jbg. Podarjam ti govejo kost, da boš tudi ti lahko kaj obiral. :confused:

...
 

DeletedUser

Guest
Dej ne moreš primerjat treh plemen z enim in že na začetku statistiko limat pa se metat vn. Ups se opavičujem samo 2 podplemeni...Heheh ti razumeš slovensko ali sproti prevajalnik uporabljaš ? :eek: Vrjamem da ti ne vrže vedno direktnega prevoda...jbg. Podarjam ti govejo kost, da boš tudi ti lahko kaj obiral. :confused:

...


Infra začetek vsake vojne je zelo pomemben saj napoveduje moralo določenega plemena veš infra pameten človek je nekoč dejal.

"A good general not only sees the way to victory; he also knows when victory is impossible."

Kar ni nujno da opisuje točno to ampak ima več pomenov katerih ti ne zastopiš .
 

DeletedUser

Guest
Že že. Veš napoved statistike na net. in na si. se močnoo razlikuje. Sploh če bo še kdo prpo stisnu in prestopu ane. Zaradi takšnih na si. vojna izgublja svoj čar, ki ga je imela na s1. Veš pri nas se na vsakem serverju najdejo noži; to kam se jih zabija in kdo vse jih zabija pa tako že pol si. igralcev ve. :)

konec mojih kosti... :eek:
 

DeletedUser

Guest
Thorin ,smurf 1 je postal neaktiven in je edino logično da so se zavzele preden so zajedavci s sita prevzeli vasi kar se pa tega tiče da tebe modro obarvamo bo pa še prišlo na vrsto do zdaj niste pokazali dobenih spretnosti in če bo šlo tako naprej bo tvoj konec prišel zelo kmalu.

Ne pozabi to so dejstva ne trosim laži ali neumnih zgodbic tako da prej imej dejstva pa pol govori. ;)


Spoštovani pisec prvega Neoficialnega bloga o Svetu 11 - razočaral si.

Ob prebiranju tvojega bloga v vzporedni rubriki sem se razveselila, da imamo končno nekoga, ki bo skušal objektivno komentirat dogajanja in bo tudi druge pozval k takšnemu komentiranju - pa tudi tvoj včerajšnji poziv k debati o vojni statistiki S11 je nekako še dal slutiti, da skušaš bit objektiven, ampak si malo prikrajšan s poznavanjem razmer in povezav na S11.

Ampak kaj, ko si danes tukaj s svojimi komentarji pokazal, da niti nisi neodvisen, še manj pa objektiven.
Pa smo spet tam - kjer smo na tem forumu vedno bili - samo provokatorji so vedno drugi ali pa isti - pod drugimi imeni in v drugih rubrikah.
In vedno ste najbolj pametni in vedno ste igrali zgolj in samo na .net in vedno ste igrali še preden smo drugi privekali na svet.

Hvala bogu, da vas imamo - ja pa ja ....
 

DeletedUser

Guest
Spoštovani pisec prvega Neoficialnega bloga o Svetu 11 - razočaral si.

Ob prebiranju tvojega bloga v vzporedni rubriki sem se razveselila, da imamo končno nekoga, ki bo skušal objektivno komentirat dogajanja in bo tudi druge pozval k takšnemu komentiranju - pa tudi tvoj včerajšnji poziv k debati o vojni statistiki S11 je nekako še dal slutiti, da skušaš bit objektiven, ampak si malo prikrajšan s poznavanjem razmer in povezav na S11.

Ampak kaj, ko si danes tukaj s svojimi komentarji pokazal, da niti nisi neodvisen, še manj pa objektiven.
Pa smo spet tam - kjer smo na tem forumu vedno bili - samo provokatorji so vedno drugi ali pa isti - pod drugimi imeni in v drugih rubrikah.
In vedno ste najbolj pametni in vedno ste igrali zgolj in samo na .net in vedno ste igrali še preden smo drugi privekali na svet.

Hvala bogu, da vas imamo - ja pa ja ....


Naj nekaj dopomnim na to temo seveda sem gledal objektivno na stvar in normalno da držim s svojim plemenom tudi na netu je vsak držal s svojimi kar se tiče bloga ki ga mislim spisati bo stvar drugačna eno je spodbijanje posameznih egotov in uživati v tem drugo pa zabavati občinstvo torej forum sveta 11 brez skrbi ko boš brala blog bo pogled na njega kar se da objektiven sicer boš pa to sama odločila. Jaz osebno sem tak človek da mi paše da se od časa do časa sprotim in uživam v takšni kregariji saj se mi zdi da nekateri niso dorasli vsemu kar napišejo in jih malo zbodem ;)
 

DeletedUser

Guest
Naj nekaj dopomnim na to temo seveda sem gledal objektivno na stvar in normalno da držim s svojim plemenom tudi na netu je vsak držal s svojimi kar se tiče bloga ki ga mislim spisati bo stvar drugačna eno je spodbijanje posameznih egotov in uživati v tem drugo pa zabavati občinstvo torej forum sveta 11 brez skrbi ko boš brala blog bo pogled na njega kar se da objektiven sicer boš pa to sama odločila. Jaz osebno sem tak človek da mi paše da se od časa do časa sprotim in uživam v takšni kregariji saj se mi zdi da nekateri niso dorasli vsemu kar napišejo in jih malo zbodem ;)

Tvoja objektivnost je preprosto trčila na nasprotje interesov - zato lahko pisanje blogov kar lepo opustiš - vsaj za S11.
Oziroma piši in riši po milji volji, ampak kot si že sam najavil - sami se bomo odločili ali si sploh vreden branja :)
 

DeletedUser

Guest
Kot sem rekel mamato to je tvoja odločitev jaz vidim zabavo v pikanju določenih igralcev bom pa v kratkem izdal nov blog .Pričakujem tvoj odgovor na njega v njem bom karseda objektiven vse bo spisano po dejstvih celotnega sveta svoja osebna trenja s posamezniki ne povezujem s samim blogom in rad bi ti dal na znanje da bo blog vreden tvojega časa in se globoko upravičujem tistim ki mislite da to vpliva na sam blog . Vsak posameznik ima svojo zabavo jaz si jo delam s tem da zatiram posamezne izjave katere se mi zdijo zelo pretirane in dokaj prekoračene s posameznimi faktorji v igri .
 

DeletedUser

Guest
Tvoja objektivnost je preprosto trčila na nasprotje interesov - zato lahko pisanje blogov kar lepo opustiš - vsaj za S11.
Oziroma piši in riši po milji volji, ampak kot si že sam najavil - sami se bomo odločili ali si sploh vreden branja :)

Če ne bi brala, ne bi komentirala .. Tako, pa srbi jezik in moraš odpisati :)
 

DeletedUser

Guest
Če ne bi brala, ne bi komentirala .. Tako, pa srbi jezik in moraš odpisati :)

Miki mislim da je lepo pokomentirala zadevo in njena izjava me je dobesedno vrgla s tira saj je delno resnična ampak vsi smo ljudje in je nekaj normalnega da branimo svoje pleme in se ob tem tudi pozabavamo . Znam soditi pravično in to tudi nameravam narediti v vseh mojih blogih ki bojo izšli v prihodnjosti . Tako da resnično želim da si boš vzela čas in prebrala naslednji blog .
 

DeletedUser

Guest
Thorin ,smurf 1 je postal neaktiven in je edino logično da so se zavzele preden so zajedavci s sita prevzeli vasi kar se pa tega tiče da tebe modro obarvamo bo pa še prišlo na vrsto do zdaj niste pokazali dobenih spretnosti in če bo šlo tako naprej bo tvoj konec prišel zelo kmalu.

Ne pozabi to so dejstva ne trosim laži ali neumnih zgodbic tako da prej imej dejstva pa pol govori. ;)

Čer, pa tako lepo si začel v svojem blogu, sedaj si s temi odgovori na tej strani vse pokvaril. Si pomislil, da je toro mogoče tudi postal neaktiven in da je prepustil vasi dingiskanu? Je smurf 1 naredil isto, je ponudil vasi in se lepo poslovil od vas? Eh, saj me to niti ne zanima, to je vaša stvar, tako kot je bil toro naša, pa ste vseeno morali stegovat jezik, čeprav niste poznali pravega razloga.

Glede slovenščine, mikimuki. Lepo bi te prosil, da tega prelepega jezika najprej naučiš svoje soplemenjake, potem si lahko dovoliš in kakšno rečeš tudi našemu soplemenjaku, kako naj ta jezik uporablja. Če ne veš, na kaj ciljam, si preberi zgornji prispevek od qupraaaa in mi povej, kje se začne drugi stavek, kje je kakšna pika,vejica, itd. Na tem forumu nas 90% ne piše pravilno slovenščino, tako da je bil tvoj komentar o tem brez potrebe....

Aja, qupraaa, Thorin je obarvan modro, samo za tvojo informacijo :)

Še nekaj, o kakšnih dejstvih ti pišeš? Misliš, da so dejstva samo to, kar ti napišeš? Daj no, pa nisi samo ti neka "starosta", za katero se predstavljaš in nisi samo ti, ki je špilal na .netu. Jaz nisem, je pa marsikdo drug in se s tem ne hvali...
 

DeletedUser

Guest
Čer, pa tako lepo si začel v svojem blogu, sedaj si s temi odgovori na tej strani vse pokvaril. Si pomislil, da je toro mogoče tudi postal neaktiven in da je prepustil vasi dingiskanu? Je smurf 1 naredil isto, je ponudil vasi in se lepo poslovil od vas? Eh, saj me to niti ne zanima, to je vaša stvar, tako kot je bil toro naša, pa ste vseeno morali stegovat jezik, čeprav niste poznali pravega razloga.

Glede slovenščine, mikimuki. Lepo bi te prosil, da tega prelepega jezika najprej naučiš svoje soplemenjake, potem si lahko dovoliš in kakšno rečeš tudi našemu soplemenjaku, kako naj ta jezik uporablja. Če ne veš, na kaj ciljam, si preberi zgornji prispevek od qupraaaa in mi povej, kje se začne drugi stavek, kje je kakšna pika,vejica, itd. Na tem forumu nas 90% ne piše pravilno slovenščino, tako da je bil tvoj komentar o tem brez potrebe....

Aja, qupraaa, Thorin je obarvan modro, samo za tvojo informacijo :)

Še nekaj, o kakšnih dejstvih ti pišeš? Misliš, da so dejstva samo to, kar ti napišeš? Daj no, pa nisi samo ti neka "starosta", za katero se predstavljaš in nisi samo ti, ki je špilal na .netu. Jaz nisem, je pa marsikdo drug in se s tem ne hvali...

Še zdaj igrajo na .net in edini kateri je uspel je atasmrk pa qupraaa, glede slovenščine pa tak veš kak je :). Če bi vsi upoštevali pravopis, potem bi se normalno pogovarjali. Tako pa se mora thorin prvo bontona naučit, če pa rabi glede tega pomoč mu pa lahka iz knjižnjice knjigo prinesem.

To pa da je on plavo obarvan, seveda je. Ampak pri nas je trenutno rdečo :)
 

DeletedUser

Guest
Še zdaj igrajo na .net in edini kateri je uspel je atasmrk pa qupraaa, glede slovenščine pa tak veš kak je :). Če bi vsi upoštevali pravopis, potem bi se normalno pogovarjali. Tako pa se mora thorin prvo bontona naučit, če pa rabi glede tega pomoč mu pa lahka iz knjižnjice knjigo prinesem.

To pa da je on plavo obarvan, seveda je. Ampak pri nas je trenutno rdečo :)

Bonton je širok pojem, če velja za enega, velja za vse - to so dejstva.
Zopet ne poznaš vseh dejstev, kar se tiče .net svetov. Ampak, zakaj bi ti jst širil obzorje, ko si tako prepričan, da sta samo zgoraj našteta tam uspela :) Če bo tisti, ki je tam tudi uspešen, hotel dati kakšen komentar, ga bo dal. Če ne, mi boš pač moral verjeti na besedo, da je še kdo, ki tam špila - in to uspešno.

Barve se bodo spreminjale, iz modre v rdečo in obratno. Trenutek včasih traja "trenutek", včasi pa celo večnost...

P.S. Zgolj za zabavo - piše se "knjižnice" in ne "knjižnjice" ;)
 
Top