Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Kak je to zanimivo ... :D Ena in ista sranja... qupra ti pa si res legenda. Koncal si server na .net CESTITKE
 

DeletedUser

Guest
Čer, pa tako lepo si začel v svojem blogu, sedaj si s temi odgovori na tej strani vse pokvaril. Si pomislil, da je toro mogoče tudi postal neaktiven in da je prepustil vasi dingiskanu? Je smurf 1 naredil isto, je ponudil vasi in se lepo poslovil od vas? Eh, saj me to niti ne zanima, to je vaša stvar, tako kot je bil toro naša, pa ste vseeno morali stegovat jezik, čeprav niste poznali pravega razloga.

Glede slovenščine, mikimuki. Lepo bi te prosil, da tega prelepega jezika najprej naučiš svoje soplemenjake, potem si lahko dovoliš in kakšno rečeš tudi našemu soplemenjaku, kako naj ta jezik uporablja. Če ne veš, na kaj ciljam, si preberi zgornji prispevek od qupraaaa in mi povej, kje se začne drugi stavek, kje je kakšna pika,vejica, itd. Na tem forumu nas 90% ne piše pravilno slovenščino, tako da je bil tvoj komentar o tem brez potrebe....

Aja, qupraaa, Thorin je obarvan modro, samo za tvojo informacijo :)

Še nekaj, o kakšnih dejstvih ti pišeš? Misliš, da so dejstva samo to, kar ti napišeš? Daj no, pa nisi samo ti neka "starosta", za katero se predstavljaš in nisi samo ti, ki je špilal na .netu. Jaz nisem, je pa marsikdo drug in se s tem ne hvali...


Poglej mitja eno je hiteti, drugo je uporaba grdih besed zavoljo majhnega besednjaka. Sam ne pravim da pišem 100% pravilno ampak če pa uporabljaš grde besede ker drugih ne najdeš se pa moraš zamisliti, to je vse kar sem nakazoval in spet me nisi zastopil .

Če se ne motim, sem cist pravilno slovnicno napisu da si debil.....:=)

ohjoj kam gre ta svet ...

Thorin še en modri nasvet za tebe ...

He who has learned how to obey will know how to command."vzami si za vzgled" ;)

Enolični pogledi na vse stvari, brez diha svežega zraka, v obupu zanesi se na zli junaka v tem primeru samo če ni besednjaka.

Kak je to zanimivo ... :D Ena in ista sranja... qupra ti pa si res legenda. Koncal si server na .net CESTITKE

To bom vzel kot kompliment čeprav ni bil samo eden ;)


Lp qupraaa
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tako opasen da vem da ko si se rodil ti je na čelu pisalo več sreče prihodnjič ;)
 

DeletedUser

Guest
Nič ni smešno to je žalostno ;) drugače pa mene še doben ni nikoli ponoblal(so poiskušali ampak neuspešno) ne vrjamem da si ti sposoben česa takega te skripte ki ti uporabljaš za snipanje malo se pozanimaj o njihovem izvoru boš kaj koristnega izvedel... Res pa je da na tem svetu bom prej ko slej v tvoji bližini te bom streso ko hruško sedaj si mi dal nov cilj na tem svetu seveda enega izmed mnogih ;)

Tako sem srečen da so na si svetu po večini sami pametnjakoviči na tem svetu si ustvarjam ime ki si ga boš zapomnil in vsakič ko ga boš videl v bližini boš šel pod Nastavitve/začni znova ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
haha pomota pomota dečko moja napaka :D vse ob svojem času sicer me pa tvoj nick na netu ne zanima :D glavno da jaz vem da še nisem bil ponoblal (nikoli)
 

woley837

Member
Reaction score
0
qupraaa

ne deli se pametnega. govoris da imamo velike ege, ti se pa samo hvalis pa govoris kak nas bos noblal. če si taka legenda nam zaupaj acc. na katerih si igral. ker te noben ni noblal, to pomeni da nisi bil ravno nevarnost za njega.
 

DeletedUser

Guest
Eh kr nekaj sere ta Qupraaa tak kot vedno so noobi najglasnejši... Ti boš stresal le barbare in nič drugega.
Vse ob svojem času, zdej pa se umiri s provokacijami pa raje kaj dokaži v igri.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vse ob svojem času fantje kot si rekel dejanja bojo pokazala svoje sicer je pa darkfear sam iskal pamet ko je govoril da me je noblal kjer se je močno zmotil in izsilil te pogovore če vam ni kapnilo ... :D
 
Last edited by a moderator:

anxxx

New Member
Reaction score
0
Haha qupraaa ajoj ka bucnice prodajas ce jih neznas prodat haha! ADIJO STE raj pejte farmat ko pa da bedarije tule kvasite gdo bo ponoblan pa gdo nebo se bo kmalo vidl :))) Pa qupraaa kolikor jaz vidim je tole chat za si.11 ne pa za NET. serverje tak da pejt na NET. forum pa tam bucnice prodaji kak si dober mogoce ti tam kupijo kj bucnic sem cuv da jih majo anglezi zelo radi :) Ker tule si puko nisi se nic prodav ni to dober za biznis :D

Dober no usaj nasmejal si nas ce druga ne ;)
 

DeletedUser

Guest
ti idi rajš o bučnicah razgovarjat na kmetijski sejem tam jih dobiš po nizki ceni net pogovore je darkfear sam izsilil tak za btw sicer pa je si. server sim city ;)
 

DeletedUser

Guest
v po porodni depresiji misliš 60 letni abraham mikimuki

Če imaš 60 let potem te je lahka sram za tako starešinsko obnašanje .. Pejt si kupit knjigo bontona .. A vas res mora mladina učit o kulturi, ko bi moralo biti prav obratno ... Kot pravim imaš trojna moja leta :) Obnašanje pa za 2 krat manj od mene...
 

DeletedUser

Guest
drugač pa seveda vsak dan novorojenčki(vasice) =) komaj čakam da bom tvoje rodil samo ziher bodo otročički pohabljeni v glavo kot ti

baje si ti izjavil da abrahama praznuješ pri 60 letih =)) to moreš bit ****
 

DeletedUser

Guest
drugač pa seveda vsak dan novorojenčki(vasice) =) komaj čakam da bom tvoje rodil samo ziher bodo otročički pohabljeni v glavo kot ti

Pohabljen si ti .. Jaz sem zdrav kot dren... Ti raje prvo zrasti, da boš lahko kaj mojega noblal :) Oz. se boš moral hudičevo potrudit da me boš presenetil, hvalisanje ti ne bo pomagalo, mislim da rezultati vse pokažejo, ena bitka je dobljena za ostale se bomo pa enkrat bolj potrudili, zaenkrat nam lepo gre ..

Pa resno vzemi v zakup knjigo bontona!!!

baje si ti izjavil da abrahama praznuješ pri 60 letih =)) to moreš bit konjo jedan debil totalno

Če bi si folk prebral pravilno bi še bilo, mogoče izraz ni temu primeren .. bo treba ponovno v šolo ... Konjo jedan :D
 
Top