Search results

  1. GrMeeK

    Pritožba Nagradna igra - Preklic nagrade?

    Pozdravljeni! Pred nekaj časa je bila narejena nagradna igra SPAMMER 2013...Z nagradami: 100pp za 999. št. in 1 letni naziv na forumu za 1000. št... No jaz sem bil tisti, ki je napisal št. 1000... "nagrado" sem dobil vendar je trajala cca 1 mesec in ne 1 leto kot ste si vi to zamislili...
  2. GrMeeK

    Predlog Grafični paketi

    Pozdravljeni, predlagam manjšo spremembo oz. dodatek, da naredite pri nastavljanju grafičnih paketov že nekaj predlogov za le-te. Ne pa, da mi tam piše Pa se nič ne znajdem iz titih starih tem... Pa še razumem ne :hmm::hmm: Ps: Če ima kdo kakšne delujoče grafike se priporočam ;)
  3. GrMeeK

    Skripte

    Iščem pa ne najdem teme z delujočimi skriptami tak, da bi prosil nekoga za link na katerem se skripte nahajajo, ker se meni več neda iskat :graduated::D:rolleyes: Hvala!
  4. GrMeeK

    Pleme Just for fun

    Pozdravljeni, predstavljam oz. predstavil vam bom na novo nastalo pleme na svet 9. Ime plemena je Just for fun (J4F), nastalo pa je na podlagi dolgčasa. Pleme ti ob vstopu nudi popolno zaščito in ti omogoča nadaljni razvoj! ( ne saj ne samo se lepo sliši a ne? ) V plemenu ti...
  5. GrMeeK

    Odgovorjeno Premium

    Kak je to sem prišlo? no dajte mi odg.... Od kje sem dobil teh 100 PP ??? Kakšne so možnosti od kje bi se lahko vzele? haaaaaaaaa??? :D:D No ka ni nobenega? :S:S:S haaaaaaaaaalooooooooooooooooooooooooo???????????? :D dajte noooooooooo.... :((((((((( Motorka vidim, da si na...
  6. GrMeeK

    Predlog Pravilo - Soigranje

    Bom jasen in kratek. Predlog je manjša sprememba v naših zlatih pravilih. In sicer ta, da bi se omogočilo, čuvanje dual računov. Nevidim razloga, da je to prepovedano kajti vsakemu se lahko kdaj zgodi, da ne more dostopat do računa in če sta odsotna oba igralca na računu kaj naj potemtakem...
  7. GrMeeK

    HEDONI vs W-P

    Vsemogočni HEDONI a.k.a EROS so se odločili napovedat vojno šele nekaj dni oz. tednov nastali W-P. Mislite, da se bomo kar tako zlahka predali? Da dosežete vaš cilj?? Keep Dreaming. Pogovor z njihovim vodjo glede vojne.... :rolleyes: HEDONI, ne nebomo se kar tako predali! Malo...
  8. GrMeeK

    Pleme W-P in W-P.

    Pozdravljeni! Očitno imam preveč časa pa sem se odločil, da napišem predstavitev našega plemena na s5. No, da najprej povem zakaj pleme Wolf Pack... Wolf Pack [WP] je bila aliansa izpred 4-5 let na s1 na travianu, kjer sem prvič požel večje uspehe v strategiji in to vse skupaj želim...
Top