Search results

  1. [IMG]

    [IMG]
  2. Vojne na svetu 5

    Sedaj pa praviš, da ste sposobni in vsemogočni? Ah dej če maš iste člane ne narediš čudeža.. Prvo bi blo treba menjati člane ne pa jih imeti 100. Če mamo vohune prav. A vam pošljem kako sexy dekle v vsaki okrožnici, da bo bilo kaj pametnega? Mi pri vas jih ne rabimo... A si ti sedaj v vodstvu...
  3. Vojne na svetu 5

    Kdo je pri vas nas ne zanima iskreno povedano. Spoštujemo vas kot vsakega sovražnika, zakaj je prišlo do vojne, ki se je že nekaj časa kuhala ste si sami krivi z rekrutiranjem naših tarč. Kar se tiče, če je to napaka bo čas pokazal, če se vi zanašate pa da boste igrali tribal hugs z celim svetom...
  4. PnP - Pleme Hrčki na si5

    Ne yazık ki, bu doğru. Bu bizi zorladı ... Bölgemizde savunmaya başladılar ve bize ölüm ya da ittifak teklif .. Ama ittifak seçti korku ne istila, eğer kalır? EDIT; Flako Evo, spletni prevajalnik.(jezik - Turščina) In prosim, da naslednje prispevke pišeš v slovenskem jeziku.
  5. Ekipa proti ostalim - 2. izziv za spamerje!

    472.......
  6. Avtomatično dodan razmik med prehitrimi napadi

    Na s5 imaš avtomatski razmik med nobli.
  7. Avtomatično dodan razmik med prehitrimi napadi

    Isto kakor imaš možnost lažje noblati jo imaš tudi lažje snipati. Kar se tiče pa klikanja ko zmešan saj ne rabiš klikati,... hiter internet in train gre v 7ms.. Nekaterim komot tudi hitreje. Pa noben pro igralec ne rabiš biti za to le hiter internet potrebuješ. Le zakaj sem šel na amis :(
  8. Should i report each post or just every second? :D

    Should i report each post or just every second? :D
  9. Ma ja če kr neki tole maltratiranje človeka zaradi mačka... Mislim zdaj robert bi lahko umrl...

    Ma ja če kr neki tole maltratiranje človeka zaradi mačka... Mislim zdaj robert bi lahko umrl tisti maček pa če bi padel bi si malo tačke popraskal ane... To je neumno pač.
  10. Jap čista groza. Bogi soplemenjakec ;( Me feel very sorry for him.. Fak prav hudo mi je, ko...

    Jap čista groza. Bogi soplemenjakec ;( Me feel very sorry for him.. Fak prav hudo mi je, ko berem kaj se mu je zgodilo. Ja z lahkoto je prišla mačka spleza tudi na 10 metrsko drevo ni mi jasno kdo je bila tista glupa lastnica katera je želela, da jo rešijo, ker njen debeli mucek bi lahko...
  11. A si bral kaj se je tribunotu zgodilo? Faaak!

    A si bral kaj se je tribunotu zgodilo? Faaak!
  12. Boj za SEVER. Odločitev = BEG ali boj?

    Torej praviš, da bi se FVA mogel ločiti na 2 tabora ali napasti spam, da bi tole bil spopad med dobrimi igralci?
  13. But you don't understand. The picture was because of the ice cream :)

    But you don't understand. The picture was because of the ice cream :)
  14. why you ignore me? :O

    why you ignore me? :O
  15. [IMG]

    [IMG]
  16. TOP 20 plemen

    To pa bi lahko ti kot moderator foruma storil v upanju, da poživiš tvoj forum. ;)
  17. Nisem pozabil na sliko... [IMG]

    Nisem pozabil na sliko... [IMG]
  18. Te pa ga bom zviznil... [IMG]

    Te pa ga bom zviznil... [IMG]
  19. Te boljše, da mu eno okol kepe prmažem?

    Te boljše, da mu eno okol kepe prmažem?
Top