Search results

  1. iščem izkusene igralce

    iščem izkusene igralce za igranje na hrvaškem serveru-svet 10. gre nam zelo dobro-igramo na zmago,v plemenu nas je kar nekaj slovencev,iščem pa igralce,ki bi popolnili racune pomeni iščem duale,će koga zanima naj me kontaktira na skype bosko168 pokazimo hrvatom da znamo evo moje javljanje po...
  2. Konec sveta

    sprašujem podporo in odgovorne kaj se čaka z zaključkom tega sveta. svet je postal dolgočasen in zamislite si kdo bo pa še igral dolgočasno igro vse do neke mere,samo,da ste pa tako poštrefni teh premium pik-škoda-uničujete čar te igre prosim za odgovor in vas lepo pozdravljam lp bosko1...
  3. Pohvala Pohvala

    Čeprav je bilo v zadnjem času veliko slabega povedanega čez podporo, jim moram tokrat napisati pohvalo - predvsem motorki. Ker so me neupravičeno izbrisali zaradi napake v sistemu, je motorka priznal napako in obnovil račun, vas po vas, kolikor se je seveda dalo, v prejšnje stanje, čeprav je...
  4. Pritožba Neupravičen izbris

    Da pojasnem celotno zadevo in vam prikažem delovanje slovenske podpore: Gre za račun bosko1 na svetu 5. Dne 30.1.2012 sem prejel blokado - že ta blokada je bila izvedena zelo amatersko, saj sem bil blokiran po pravilu 1§; več računov, ampak je v utemeljitvi pisalo, da sem blokiran zaradi...
Top