Search results

  1. Pogovor o svetu 10

    kot vodstvo sem mislil na vas vse mode, super mode in karkoli že pač ste...in kot del te ekipe, bi po moje moral glavnega opozorit, če si seveda videl, da ni kart... sicer je pa tak vseeno, ker mislim da si je večina že tak ustvarila mnenja o vašem delu, žal verjetno niste najboljše ocenjeni in...
  2. Pogovor o svetu 10

    mogoče bi bil raje ti tiho, ker si s samim komentarjem povedal kolko veš o igri, bore malo saj o desetki govorim.... tale vaš mod je pa že kr precej časa odsoten in ponavadi na firmi če je kdo dalj časa odsoten ga nekdo nadomešča oz vskoči nekdo drug.... aja to še niste jemali :) tak da...
  3. Pogovor o svetu 10

    s temi slo serverji smo prišli tako daleč, da se niti samoposodobitvene karte več ne delajo.... zadeva očitna umira.... če bi gledal s stališča firme, bi rekel da bo treba firmo zapret, krivi zato smo seveda delavci ( igralci ), ne vodstvo, po slo logiki..... valda je drugje po svetu drugače...
  4. Pogovor o svetu 10

    predvidevam, da misliš najboljše, ki še igrajo na slo, ker zdi se mi, da je precej dobrih igralcev že nehalo igrat slo peskovnik..... kar se pa tiče svetovnih serverjev, pa le poizkusite in boste videli kam sodite, upam da ne boste razočarani, ko vas bo katero pleme pohodlo, ker tak kot igrate...
  5. Pogovor o svetu 10

    tud tale s10 bo zgleda precej nezanimiv.... SHOP dela že drugo akademijo in imajo skupaj že krepko čez 100 igralce.... očitno mass rekruting na naših svetovih dobro deluje oz. je tak pač najlažje zmagat svet.... žalostno je pa dejstvo, da si s tem sami uničujejo igro, ker ne vem če je smisel te...
  6. Pogovor o svetu 10

    upam, da ne bomo rabli začet še molit preden se bomo logirali al pa koga napadli
  7. Klepet o svetu 8

    pozdrav vsem skupaj.... ko bereš tale slo forum, se mi zdi, da se posti ponavljajo že od samega začetka..... vedno eni in isti problemi... kjer je dim je tudi ogenj, se glasi en pregovor in mislim, da dokler bodo modi al kam jim že rečete igrali, bo vedno tako kot pač je na slo serverjih, pač...
  8. Klepet o svetu 8

    hehe, jaz govorim o kuhinji, ki se dogaja na svetu, ne o mojem noblanju, sploh pa nisem nikjer zasledi ime Velikega vodja v mojem postu :) kar se tiče mojega noblanja pa ni kaj rečt, dobra akcija premočnega nasprotnika
  9. Klepet o svetu 8

    glavno da ti veš rfarič, predvidevam da si eden izmed šefov te kuhinje :)
  10. Klepet o svetu 8

    vse po stari slovenski navadi tudi na tem svetu :) tudi tukaj očitno precej dvojinih računov in precej dobre stare slovenske kuhinje, ki jo bo treba očitno malce premešat.....
  11. Top 20 plemen

    in na podlagi česa to sklepaš? fajn je če te svoje trditve tudi argumentiraš, ker tak post lahko napiše vsak, ki ima 10 sek časa in nič pametnejšega za delat......
  12. Top 20 plemen na svetu 7

    zanimivo branje in zanimiva vojna, me res zanima razplet.... pogrešam komentarje največjega med velikimi :)
  13. Top 20 plemen na svetu 7

    ne da ne more nihče nič rečt, eni smo pač povedali svojo plat zgodbe, plus tega vem o tvojem plemenu precej več, kot boš ti sploh kdaj imel možnost, tak da prosim če ne kvasiš več neumnosti v tvojo igro in aktivnost se nebom spuščal, ker sem imel včasih dostop do podatkov kolko ima kdo v plemenu...
  14. Top 20 plemen na svetu 7

    ti bi moral rečt ne morem se dvignit na tvoj nivo zahrbtno zapustil - ej sorry če znam za razliko od tebe razmišljat s svojo glavo anti koh - sem vam že razložil, bilo je napačno ime, moralo bi biti anti-ninja, ker samo proti njemu sem se obrnil, zakaj pa sem vam že tud obrazložil zakaj...
  15. Top 20 plemen na svetu 7

    Stvar je malce drugačna kot zgleda na prvi pogled. Ker se nekateri nismo strinjali z vodenjem plemena, ki je diktatorsko, mi pa smo bolj demokratični, smo ustanovili svoje pleme. Od takrat so potekali pogovori z velikim vodjem kako naprej ali bomo sodelovali ali bomo sovražniki, vse do danes...
  16. Top 20 plemen na svetu 7

    ne za ponoblat, za povabit v pleme, da pol drugi nimajo kaj noblat in bo prej prišlo do sporov, ki pa bodo še zanimivi, ker svet je dinamičen, mar ne
  17. Top 20 plemen na svetu 7

    eni iščejo če je na kontinentu še kak igralec z vsaj 1k pik da ga povabijo v pleme oz. akademijo :)
  18. Samoposodobitvene karte

    Zanima me, kdaj bodo Samoposodobitvene karteza Si7? hvala za odgovor lp
  19. Top 20 plemen na svetu 7

    jap, pri nas je tak da mali delajo , veliki pa uživamo in pobiramo plodove :)
  20. Top 20 plemen na svetu 7

    ti pa očitno po stari navadi, veš vse pa ti si ko oni na vedeževanju
Top