Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
Jokat sem se začel :s

zakaj pa? ;(

Ti posodm robček?:D


na kratko: če bi vas napadli, bi vas napadli malo drugače, tako pa je samo eden napadel, sam, brez podpore ostalih, zato ne govorit neumnosti, vsi vemo, kaj pomeni organiziran napad

vse ostalo je rfaric povedal dovolj jasno

in ne govorit o tem, da izkoriščam pleme, pri rhaegu sem nesebično skuril nuk, da so sosedje prevzemal - vedno je v ospredju pleme, nato posamezniki, če komu to ni jasno, naj pride v pleme, pomagamo tudi tistim, ki so morali začeti na novo ali so začeli kasneje, tako s surovinami kot z vojsko


Čez tole pa noben ne more nič rečt;)
Vsak ki sodeluje ve da mi je ninja zelo zelo veliko pomagal da sem sploh vas prevzel tako da pšššššt;)
čiken je bla prevzeta usak ji je poslal prej okrepitve zdaj surovine... (če bi jih še kdo v našemu plemenu poslal tolk ko ninja zagotovo nebi prebil čiken...;) )
Tako da...
Vsak si pa želi biti na vrhu lestvice kajne?
Če kdo od "tabolših" to noče naj ZS mi napiše ker takega bi pa res rad poznal ki nima niti želje po vodilnih mestih...;)
 

DeletedUser

Guest
Vsak ki sodeluje ve da mi je ninja zelo zelo veliko pomagal da sem sploh vas prevzel tako da pšššššt;)

Kaj naj rečem, z lepim se hvalite. Mene bi bilo sram na javnem forumu povedat da so morali še drugi člani plemena napast mojo tarčo za noblanje, ker sam nisem bil sposoben. Čudno kajne, jaz še nisem slišal da bi moral kdo v ~NM~,~NR~ ali AIE skurit nuke da bi kater drug lahko svojo prvo vas zavzel.
 

DeletedUser

Guest
LoL zELOOOOO ČUDNNOOO

Tad da ti bo vse vasi pomagal ninja prevzeto ali kaj ?. ?
 

DeletedUser

Guest
Čez tole pa noben ne more nič rečt;)
Vsak ki sodeluje ve da mi je ninja zelo zelo veliko pomagal da sem sploh vas prevzel tako da pšššššt;)

HAHAHAHAHAHAHAHA. Z lepim se "hvališ".

Pa še triple account je. Vsi trije niste skup za enega nooba. :D:D



ps... V vsaki ljubezni so prepirčki. ([NICK]higlander[/NICK], [NICK]ninja[/NICK]) :D:D:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kaj naj rečem, z lepim se hvalite. Mene bi bilo sram na javnem forumu povedat da so morali še drugi člani plemena napast mojo tarčo za noblanje, ker sam nisem bil sposoben. Čudno kajne, jaz še nisem slišal da bi moral kdo v ~NM~,~NR~ ali AIE skurit nuke da bi kater drug lahko svojo prvo vas zavzel.

dal sem napadalno vojsko pa je blo premal;)
Ja v AIE se pa vasice prepušča mikimuki-ju?:)


Pr men sm sej neki vojske dou tm pa prevzame bre škode;)
 

DeletedUser

Guest
dal sem napadalno vojsko pa je blo premal;)
Ja v AIE se pa vasice prepušča mikimuki-ju?:)


Pr men sm sej neki vojske dou tm pa prevzame bre škode;)

slab izgovor, če si imel premalo vojske pomeni da si bil premalo aktiven, ali pa pač nisi zadost dober igralec. Ampak ker ste 3je na računu nemore bit, da ste bili premalo aktivni, tako da je druga možnost tista taprava.

Glede odebeljenega dela pa:
mikimuki

Torej kje ti vidiš da se vasi prepušča mu? Mislim da bi že lahko vedel da se da v tej igri skoraj vsako informacijo preverit.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No ja saj mogoče sem slep da vidim tole pod TW stats:) :

[SPOIL]
mikimuki.png
[/SPOIL]




Glede aktivnosti pa:


Jaz nemorm zmeraj se mi zdi:)
Eden diploma
Eden pa je lahko samo bolj zvečer gor takrat ko smo vsi lahko gor ker ima v službi veliko dela...

Tako da RL je prednost:eek:
 

DeletedUser

Guest
Glede mikimukija...

Meni je malo bedno ko na pamet govori folk. Vsak k hoce igrat menda ne bo kar prepustil vasice brez razloga. Torej al ni hotu igrat, al je tko k drugod k se zdruzujejo racuni, ali pa je imperatorju enostavn presedl in je nehu igrat.

No jas vem kaj je blo tukej in ne vidm razloga zakaj ne bi miki prevzel. :)
 

DeletedUser

Guest
No ja saj mogoče sem slep da vidim tole pod TW stats:) :

[SPOIL]
mikimuki.png
[/SPOIL]

No jaz bi rekel da si prej kaj druga kot pa slep, pa pustimo zdaj to. Moram ti čestitat z teh 2h vasi si zdaj spravil ven da AIE prepušča vasice mikimukiju, to je enako kot če bi iz muhe slona naredil.
 

DeletedUser

Guest
Glede mikimukija...

Meni je malo bedno ko na pamet govori folk. Vsak k hoce igrat menda ne bo kar prepustil vasice brez razloga. Torej al ni hotu igrat, al je tko k drugod k se zdruzujejo racuni, ali pa je imperatorju enostavn presedl in je nehu igrat.

No jas vem kaj je blo tukej in ne vidm razloga zakaj ne bi miki prevzel. :)

ja prepustil jih je to tut jst vem:)


mikimuki-ju je bil acc podarjen...:)
Tako da se ni ško za združevanje...


No jaz bi rekel da si prej kaj druga kot pa slep, pa pustimo zdaj to. Moram ti čestitat z teh 2h vasi si zdaj spravil ven da AIE prepušča vasice mikimukiju, to je enako kot če bi iz muhe slona naredil.


Ne ni to... Toda je ravno tko kot da ti nekdo pomaga vas prevzet...
Jst bom pa kasnej ko bo kaj prosil pomagal...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kako le?, glede na to da to nista bili njegovi prvi dve vasi zavzeti.



Pa je še vedno začetek in imaš zelo manj škode...

Jaz sem še vedno zapravil vojsko on pa takrat ne...
Že samo kle je nekaj...

Ko jaz nebi takrat tiste vojske takole ubil bi je pa zdaj toliko več bilo in bi tut več za zlatnike lahko dal itd.;)
 

DeletedUser

Guest
Da preusmerim debato nazaj na temo: :D:D

1 KOH 453.594 495.962 60 8.266 156 3.179
2 AIE 314.422 334.883 51 6.566 114 2.938
3 ~NM~ 222.278 253.831 58 4.376 93 2.729
4 ~JA~ 214.831 230.503 50 4.610 78 2.955
5 C-C 153.687 178.790 59 3.030 74 2.416
6 ???? 137.865 137.865 20 6.893 44 3.133
7 ~G*K~ 134.999 134.999 37 3.649 50 2.700
8 PoR 106.855 108.368 46 2.356 58 1.868
9 A~A 85.861 86.086 41 2.100 44 1.957
10 POPAJ 80.860 83.021 54 1.537 53 1.566

Nekaj sprememb. ;);)
 

DeletedUser

Guest
res je teli vprašajčki so hiter gor pršli pa nekatera plemena se še vedno držijo
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Čez tole pa noben ne more nič rečt;)
Vsak ki sodeluje ve da mi je ninja zelo zelo veliko pomagal da sem sploh vas prevzel tako da pšššššt;)
čiken je bla prevzeta usak ji je poslal prej okrepitve zdaj surovine... (če bi jih še kdo v našemu plemenu poslal tolk ko ninja zagotovo nebi prebil čiken...;) )
Tako da...
Vsak si pa želi biti na vrhu lestvice kajne?
Če kdo od "tabolših" to noče naj ZS mi napiše ker takega bi pa res rad poznal ki nima niti želje po vodilnih mestih...;)


ne da ne more nihče nič rečt, eni smo pač povedali svojo plat zgodbe, plus tega vem o tvojem plemenu precej več, kot boš ti sploh kdaj imel možnost, tak da prosim če ne kvasiš več neumnosti
v tvojo igro in aktivnost se nebom spuščal, ker sem imel včasih dostop do podatkov kolko ima kdo v plemenu vojske in lahko rečem samo to, da sva jaz in še en drug igralec v KOh imela več obrambe kot vso ostalo pleme skupaj, ninja sploh ni imel obrambe, vsaj v svoji vasi ne, na drugem računu jo je res imel :),tak raje igraj in ne pametuj na forumu, ker nimaš ravno podlage za pameten bit, vsaj kar se tiče VP in tukaj se ponavadi govori ravno o tem

kar se pa tiče lestvice - enim je bolj pomembno igranje in druženje z prijetnimi ljudmi, kot pa to da so na vrhu lestvice, vem da ti tega mogoče ne razumeš in nikdar neboš, ampak ljudje smo si različni in vsi ne hrepenijo po slavi in zmagi v igri :)

lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
ne da ne more nihče nič rečt, eni smo pač povedali svojo plat zgodbe, plus tega vem o tvojem plemenu precej več, kot boš ti sploh kdaj imel možnost, tak da prosim če ne kvasiš več neumnosti
v tvojo igro in aktivnost se nebom spuščal, ker sem imel včasih dostop do podatkov kolko ima kdo v plemenu vojske in lahko rečem samo to, da sva jaz in še en drug igralec v KOh imela več obrambe kot vso ostalo pleme skupaj, ninja sploh ni imel obrambe, vsaj v svoji vasi ne, na drugem računu jo je res imel :),tak raje igraj in ne pametuj na forumu, ker nimaš ravno podlage za pameten bit, vsaj kar se tiče VP in tukaj se ponavadi govori ravno o tem

kar se pa tiče lestvice - enim je bolj pomembno igranje in druženje z prijetnimi ljudmi, kot pa to da so na vrhu lestvice, vem da ti tega mogoče ne razumeš in nikdar neboš, ampak ljudje smo si različni in vsi ne hrepenijo po slavi in zmagi v igri :)

lp
[/SPOIL]

Par besed bom napisal - [NICK]Highlander[/NICK], seveda dobro poznaš naše pleme, saj si bil v vodstvu in kdo drug naj bi vedel, koliko ima kdo vojske, če ne vodstvo. Ne strinjam se s tabo, da sta imela dva igralca (ti in še ne vem kdo) toliko obrambe, kot vsi ostali skupaj - to ne drži in to tudi sam veš. Lahko govoriš za tiste, ki si jim pregledal račun, za ostale ne moreš. Umazano perilo prati na zunanjem forumu je največja napaka, ki jo lahko delaš. Zakaj? Če bi tudi drugi začeli pisati tako kot ti, nebi nikamor prišli. To zgleda kot neka pocukrana ločitev, v kateri nekdo vse pove, kar ve, druga stran je pa bolj modra in tiha. Če ne veš, na kaj ciljam, me lahko kontaktiraš na ZS in ti bom tam razložil. Nekoč si rekel, da nimaš proti plemenu Koh nič - potem tudi tako piši. Če bi pregledal več računov, potem ti ta stavek o naši obrambi nebi ušel.
Druženje z prijetnimi ljudmi - komu to ne paše? :) Če bi nasprotniki vedeli, kolikokrat smo se dobili in kdaj, bi sigurno ostali brez kakšne vasice - pa kaj, če bi ostali brez nje, saj je samo igra. Igra, v kateri je polno skrivnosti in kjer igralec pokaže svojo velikost takrat, ko zna držat jezik za zobmi o nekaterih skrivnostih, pa četudi se je z nekom, s katerim sta sodelovala skoraj dve leti, na smrt skregal.
 
Top