Search results

  1. mihibo5

    Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Pozdravljeni, torej že dolgo nisem igral vojno plemen in od takrat se je zgodilo kar nekaj sprememb. Je pa ena sprememba, ki me je zelo zmotila. Torej imam prijatelja oz. osebnega zavezdnika, ki bo v kratkem dobil noble napad. Kaj lahko jaz naredim? NIČ, KER NI V MOJEM PLEMENU! Bi prosil, da mi...
  2. mihibo5

    Menjava vodje plemena

    Kaj bi storili vi, če bi hoteli zamenjati vodjo plemen? Seveda se celo pleme strina z menjavo, razen trenutni vodja.
  3. mihibo5

    Adf.ly

    Upam da je to dovoljeno. Lahko mi pomagate dobiti nekaj denarja (govorimo v $0.00150 na klik) z klikanjem na link, ki ga bom objavil spodaj. Link 1 - Moj minecraft forum Google - Ta stran pelje na google XD Vojna plemen - Tukaj mi pa za povrhu pomagate do premiuma
  4. mihibo5

    Predlog Premium točke

    Predlagam, da bi se lahko premium točke uporabljale kot dobrina/surovina. Z njim bi bilo mogoče podkupiti člana nasprotnega plemena, da jih izda. Innogames bi na ta način lahko še veliko bolj služila.
  5. mihibo5

    Predlog Plemenska odličja

    Če že morajo biti odličja, zakaj niso tudi plemenska odličja, katera bi dosegal pleme.
  6. mihibo5

    Predlog Multipakt

    Najprej ponovimo malo zgodovino. 1. sv. vojna. Bila sta dva vojna tabora. Imenovala sta se Antantne in Centralne sile. Pri antantnih sila so bile Velika Britanija, Severna Irska, Francija, pozneje še Rusija. Pri Centralnih silah pa Italija, Avstro-ogarska in Nemško cesarstvo. 2. sv. vojna...
  7. mihibo5

    Vojna tabora

    Tukaj bom napisal, katera sta vojna tabora: Proti TI The Anonymous LEGIJA MOJSTROV rockerji II. rockerji slovenian warriors Old School Warfere Križarji )MAFIA( emperies HUNI Bad Boys Team Za TI TI 2012 Pošljite mi na ZS, za katere je vaše pleme.
  8. mihibo5

    Sporočila farm

    Jaz: Tudi če skleneva prijateljstvo, ne pomeni, da ne bo vojne. On: prosiimmm... pusti me primiru prosiiimmm Jaz: ... On: PROSIIMMMMMMMMMMMMMMMM Jaz: Edina možnost je, da zapustiš svoje pleme ali pa prosiš vodjo za premirje oz. priznan poraz. On: ali lahko pridem k vam v pleme?? dej pliss...
  9. mihibo5

    Predlog Nastavitev vasi, kot glavno vas, cekini

    Bom kratek, kot vedno. Moj predlog je tak: Nastaviš neko vas kot glavno, in v tej vasi v zbirališču vidiš vse premike enot iz vseh vasi, v mestni hiši vidiš vse trenutne nadgradnje, v barakah, konjušnici in delavnici, vidiš vsa urjenja. Drugi predlog: Predlagam, da bi se videlo (vsaj na...
  10. mihibo5

    Izgubljene vasi

    Tukaj napišite, koliko vasi ste že izgubili na katerem svetu. Jaz sem izgubil na svetu 6 le eno vas, boril sem se pa proti igralcu z 390 000 točk, ko sem jih jaz imel okrog 15 000. Sicer sem pa rešil še eno vas pred zavzemanjem. (od njega)
  11. mihibo5

    Konec sveta

    Pleme TI je izpolnino vse zahteve za konec sveta. Ali se lahko končno konča? 1 TI 91.450.190 2 rock 8.614.980 3 sk 8.096.269 4 )M( 914.588 5 D---S 809.139 6 +K+ 737.301 7 ZA HEC 673.970 8 FF 624.692 9 HUNI 624.124 10 -!- 598.582 Preračunano v odstotke (top 10): TI: 81% rock...
  12. mihibo5

    Pritožba Podpora

    Sedaj bi pa resno rad, da se podpora zresni! Ali za vas to ni dovolj dober dokaz, če igralec sam pove, da je multy? Če izbrišete to temo vam obljubim, da pišem na innogames zaradi vaše neresnosti pri "delu". Prosim vas, da začnete banerati igralce, za katere je DOKAZANO, da so multy, čeprav so v...
  13. mihibo5

    Nadgrajevanje stavb

    Prosim vas, da mi priporočite, do katere stopnje naj katero stavbo nadgradim.
  14. mihibo5

    3. svetovna Vojna

    13.1. ob 08:34:50 se je začela 3. svetovna vojna. 7 plemen se je postavilo naproti vodilnemu plemenu na lestvici The Incognitus. TI močno vodi pred ostalimi plemeni.
  15. mihibo5

    Odgovorjeno Svet 1

    Kdaj se bo svet 1 spet začel?
  16. mihibo5

    Predlog Skavtanje -> Simulator

    Predlagam, da bi, ko bi skavtal bil spodaj pod poročilom gumb, ki bi vstavil čete, ki si jih opazil med skavtanjem v simulator. Marsikomu se ne da in se ne mora zapolniti vseh števil enot.
  17. mihibo5

    Noob trik

    Noob trik učinkuje, če si farma. In sicer moraš imeti tržnico (stopnja ni pomembna). Ko dobiš napad, pošlješ nekaj minut pred napadom surovine napadalcu (ali sosedu, če je daleč) in potem takoj po napadu ali lahko še kakšno minuto prej prekličeš pošiljko in se vrneš nazaj s surovinami, sovražnik...
  18. mihibo5

    Predlog Premik čet

    Predlagam, da bi lahko premaknil čete iz ene vasi v drugo in sicer v smislu, da bi lahko v drugi vasi (seveda mora biti tvoja) pošiljal v napade te enote. P.S.: Zaenkrat lahko premestiš samo paladina.
  19. mihibo5

    Predlog Hitrost s premium točkam

    Predlagam, da bi lahko povečal hitrost s premium točkam. Recimo enota ima hitrost 10minut na polje, ti bi pa dal 9 minut na polje, in to bi te stalo 10 premium točk (to (če bo sprejel) bo innogames verjetno spremenil).
  20. mihibo5

    Odgovorjeno Zbirališče

    Če uničiš nekomu zbirališče, ki ima enote zunaj naselja, kaj se zgodi z njimi? Ali jih lahko upravlja, ko ponovno postavi zbirališče?
Top