Predlog Hitrost s premium točkam

mihibo5

Member
Reaction score
0
Predlagam, da bi lahko povečal hitrost s premium točkam. Recimo enota ima hitrost 10minut na polje, ti bi pa dal 9 minut na polje, in to bi te stalo 10 premium točk (to (če bo sprejel) bo innogames verjetno spremenil).
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
To je brez veze, že prepolavljanje časa je kar neki. Pa se uvedejo pravila za lažje igranje tistim ki niso 24/7 prisotni (ne morejo pofarmati nad omejitvijo). S takimi da ne rečem kaj pa brez visokih računov za VP preprosto ne moreš biti med boljšimi.
 

DeletedUser

Guest
To je brez veze, že prepolavljanje časa je kar neki. Pa se uvedejo pravila za lažje igranje tistim ki niso 24/7 prisotni (ne morejo pofarmati nad omejitvijo). S takimi da ne rečem kaj pa brez visokih računov za VP preprosto ne moreš biti med boljšimi.

+1 Ko sem jaz začel igrat na .net pol tega kaj zdaj z premiumon lahko delaš ni bilo najmanj. To kar se gredo inogames z prepolavljenjem je samo namenjeno da frocovje kupuje premium samo za zaslužek se jim gre ampak pri tem pa pozabljajo na veterane, oz. nasplošno na igralce, ki že dolgo igrajo to igro z tem izgubljajo le te saj nam to všeč. Še malo pa sploh nebo več važno kolko časa si vložil v račun ampak bo važno koliko dnara si pripravljen zapravit.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
+1 Ko sem jaz začel igrat na .net pol tega kaj zdaj z premiumon lahko delaš ni bilo najmanj. To kar se gredo inogames z prepolavljenjem je samo namenjeno da frocovje kupuje premium samo za zaslužek se jim gre ampak pri tem pa pozabljajo na veterane, oz. nasplošno na igralce, ki že dolgo igrajo to igro z tem izgubljajo le te saj nam to všeč. Še malo pa sploh nebo več važno kolko časa si vložil v račun ampak bo važno koliko dnara si pripravljen zapravit.

že 5 let igram vojno plemen in niti centka nisem sou za tole igrco... pa da nebo kdo mislu da ga nimam, enostavno rad igram brez dodatnih pripomočkov.
 

DeletedUser

Guest
Predlagam, da bi lahko povečal hitrost s premium točkam. Recimo enota ima hitrost 10minut na polje, ti bi pa dal 9 minut na polje, in to bi te stalo 10 premium točk (to (če bo sprejel) bo innogames verjetno spremenil).

Za 10 pr točk škoda pr točk pa isto je pri zgradbah to je čisti bbedd.:D
 

DeletedUser

Guest
že 5 let igram vojno plemen in niti centka nisem sou za tole igrco... pa da nebo kdo mislu da ga nimam, enostavno rad igram brez dodatnih pripomočkov.

Po tem takem še nisi prišel čez 1mil nikoli v teh 5ih letih. Če nočeš zapravit celega dneva iskat kje maš kaj po vaseh in ročno pisat na list na katero vas gre kaj brez premiuma negre. Seveda je ta del tisti, ki se mi še zdi dobrodošel v nasprotju z upraviteljem računa, prepolovitvami, skrivnostmi(kdo pri bogu si je to zmislil, in kater norec se je odločil sprejet to sploh) ter še kakšnimi drugimi novostmi.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Po tem takem še nisi prišel čez 1mil nikoli v teh 5ih letih. Če nočeš zapravit celega dneva iskat kje maš kaj po vaseh in ročno pisat na list na katero vas gre kaj brez premiuma negre. Seveda je ta del tisti, ki se mi še zdi dobrodošel v nasprotju z upraviteljem računa, prepolovitvami, skrivnostmi(kdo pri bogu si je to zmislil, in kater norec se je odločil sprejet to sploh) ter še kakšnimi drugimi novostmi.

milijon tock??? ves kok je to poraba casa za igrice :D ??
js igram tak sistem... pridem do 5 vasic, ce mi je se zanimiva igrica nadaljujem se malo in potem odneham. Cez en let spet zacnem nov svet :) ...
 

DeletedUser

Guest
milijon tock??? ves kok je to poraba casa za igrice :D ??
js igram tak sistem... pridem do 5 vasic, ce mi je se zanimiva igrica nadaljujem se malo in potem odneham. Cez en let spet zacnem nov svet :) ...

Oprosti ampak če ne greš do več kot 5vasi si amater in nimaš verjetno niti osnovnega znanja tako da bi jaz na tvojem mestu lepo tiho bil, preden se osmešiš še bolj.
 

DeletedUser

Guest
Mja, jaz imam premium samo zato, ker dobivam na takih in drugačnih natečajih tu na forumu. :D
Za spletno igro se vsaj meni zdi brezveze vlagat denarja, sploh če od tega nimaš v resnici nič (razen krajšanje časa in razlog, da se hvališ), bolj pameten nakup je npr. igra Battlefield 3. :D
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Oprosti ampak če ne greš do več kot 5vasi si amater in nimaš verjetno niti osnovnega znanja tako da bi jaz na tvojem mestu lepo tiho bil, preden se osmešiš še bolj.


watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png


NOLIFER...
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
, bolj pameten nakup je npr. igra Battlefield 3. :D

za nekatere že sam tiste igre moreš biti dober oziroma moraš bit hiter itd kar pa pri vojni ni treba in je veliko bolj zanimiva za igralce ki so zainteresirani za strateške igre !!

Zakaj pol nebi zapravil raje 10e na igri ki jo lahko igra vsak trdlek !! pa se je nauči vsak trdlek !!! (Mislim do perfekcije tisto ne tisto pride z izkušnjami ) bo on raje zapravil na igrci ki mu ni všeč 40e pa še igrat je nebo vedel igrat oziroma mu nebo zanimiva :D

VOJNA BI LAHKO BILA VELIKO BOLJ ZANIMIVA SAM SVET STOJI NA DENARJU IN DENAR JE SVETA VLADAR KOT PRAVIJO :p Tko da mislim da so oni zadovoljni pa uni froci ki kupujejo premium da lahko prepolavljajo čas gradnje tud :D

Ubijalec na čem pa misliš inogames dela na tem da boš ti al pa katerikoli drug ki ma voljo do vojne plemen moral zapravit veliko denarja če boš hotel kaj dosečti drugače pa neboš dosegel nič kajti tisti ki bo več zapravil bo najbolši :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Predlagam, da bi lahko povečal hitrost s premium točkam. Recimo enota ima hitrost 10minut na polje, ti bi pa dal 9 minut na polje, in to bi te stalo 10 premium točk (to (če bo sprejel) bo innogames verjetno spremenil).

To bi bila sramota za InnoGames če to naredijo.

Pred kratkim sem med brskanjem na angleškem forumu zasledil kaj lahko naredijo premium točke (nazoren prikaz na bolgarskem oz. nekem drugem svetu), če si pripravljen za njih odšteti malo bogastvo. Žal teme ne najdem več.
Če bi InnoGames to naredil bi Vojna Plemen ne postala samo travian, postala bi ultratravian!
 

DeletedUser

Guest
NOLIFER...

a res, torej je vsak resen igralec nolifer po tvojem.

Ubijalec na čem pa misliš inogames dela na tem da boš ti al pa katerikoli drug ki ma voljo do vojne plemen moral zapravit veliko če boš hotel kaj dosečt drugače pa nič :D

a lahko ponoviš v slovenščini od 5razreda naprej to, ker slovenščina 1vega razreda mi ne gre....
 
Last edited by a moderator:

DonSiete7

Member
Reaction score
0
a res, torej je vsak resen igralec nolifer po tvojem.



a lahko ponoviš v slovenščini od 5razreda naprej to, ker slovenščina 1vega razreda mi ne gre....


a vsak resen igrralec pride do milijon točk? Dej povej mi koliko si rabil največ časa da prideš do 1 000 000 točk ? Pa se zamisli koliko ur si preživeu za računalnikom. Neka meja je. Če sem jaz amater, me veseli da sem PRO do 5 vasic ;)
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Po tem takem še nisi prišel čez 1mil nikoli v teh 5ih letih. Če nočeš zapravit celega dneva iskat kje maš kaj po vaseh in ročno pisat na list na katero vas gre kaj brez premiuma negre. Seveda je ta del tisti, ki se mi še zdi dobrodošel v nasprotju z upraviteljem računa, prepolovitvami, skrivnostmi(kdo pri bogu si je to zmislil, in kater norec se je odločil sprejet to sploh) ter še kakšnimi drugimi novostmi.

Ma ja... Vedno več nekih čudnih novosti.

Citiraj:
Originalen komentar od DonSiete7
a vsak resen igrralec pride do milijon točk? Dej povej mi koliko si rabil največ časa da prideš do 1 000 000 točk ? Pa se zamisli koliko ur si preživeu za računalnikom. Neka meja je. Če sem jaz amater, me veseli da sem PRO do 5 vasic

Ampak pro vseeno ne moreš biti s 5 vasicami. Jaz se vsak dan ene 5x prijavim in to je to.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Jaz sem rekel da sem PRO na zacetku DO 5 vasic.. Torej na začetku igre. ;)

Ma kje si ti PRO daj ne sanji!
1 mio pa sploh ni veliko če imaš premium saj tm npr. z ene 5imi kliki daš delat vojsko v vseh naseljih...;)
Tako da res nerabiš izgubljat časa tm razen če farmaš:D
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Ma kje si ti PRO daj ne sanji!
1 mio pa sploh ni veliko če imaš premium saj tm npr. z ene 5imi kliki daš delat vojsko v vseh naseljih...;)
Tako da res nerabiš izgubljat časa tm razen če farmaš:D


IN povej mi kaj je zanimivo če imaš 100 vasic??
 

DeletedUser

Guest
IN povej mi kaj je zanimivo če imaš 100 vasic??

povej ti meni kaj je zanimivega pri 5ih vaseh?:rolleyes::confused:

EDIT:Vsi tisti,ki igraste samo do 5 vasi,to ni sim city ampak vojna plemen. Tu se borimo, ne gradimo vasi.
 
Last edited by a moderator:
Top