Nadgrajevanje stavb

DeletedUser

Guest
vse do konca razen

mestna 20
delavnica 5
tržnica 15-20
skrivališče 0

to je to :)
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
če si majhen se ti skrivališče spalača nagradit do 10 ker ti skrije 2500 surovin(se mi zdi)
 

DeletedUser

Guest
seveda.

če nisi zelo dober v igri, pa imaš do recimo 800 točk, si nadgradi skrivališče na 10. Na koncu pa ga zruši ker ga neboš več rabil. Sicer skrivališče potem ne igra več nobene vloge saj ne vzame prebivalcev...

Surovine se nadgradijo do konca, če pa imaš bolj malo točk, pa morajo biti seveda prioriteta pri gradnji. Zraven pa še seveda farmaj.

LP
 

DeletedUser

Guest
Prosim vas, da mi priporočite, do katere stopnje naj katero stavbo nadgradim.

V nekaj primerih je to relativno, odvisno od vrste vasice oz. kakšno vojsko hočeš v njej uriti. Vendar so odstopanja majhna.

Najbolj osnoven je verjetno naslednji primer:
Mestna Hiša - 20
Vojašnica - 25
Konjušnica - 20
Delavnica - 2 (Osebno imam vedno na dvojki čeprav so mnenja predvsem pri delavnici deljena. Odvisno koliko se zanašaš na katapulte in ovne. Greš pa lahko vse tja do maksimalne stopnje - 15)
Plemiški Dvor - 1 (Če je svet s paketi na maksimalno stopnjo. Vendar spet odvisno od lege vasice)
Kovačija - 20
Tržnica - 20 (Na slovenskem svetu večinoma uporabljam dvajsetico saj so manjši. Na mednarodnih pa večino nadgradim do maksimalne stopnje)
Drvarska Koča - 30
Glinokop - 30
Rudnik Železa -30
Kmetija - 30
Skladišče - 30
Skrivališče - 0
Obzidje - 20

To je vse iz moje strani. Za več informacij pa lahko pobrskate tudi na mednarodnem forumu in si pogledate uporabne vodiče o tem.

Lp,
SoTo
 

DeletedUser

Guest
waste of farm bi rekel - tržnica do full :) sicer pa je vse odgovore že dobil se mi zdi.

LP
 

DeletedUser

Guest
Tržnica od 20 stopnje naprej zasede lepo število prebivalcev, ki pa so meni ljubši pri nukih.
 

DeletedUser

Guest
Čeprov vidim da si se že zahvalil bi še nekaj dodal.
Jaz nadgrajujem stavbe po vaseh, ki so obrambne ali napadalne.
 

DeletedUser

Guest
Čeprov vidim da si se že zahvalil bi še nekaj dodal.
Jaz nadgrajujem stavbe po vaseh, ki so obrambne ali napadalne.

aja?? :confused:
Jast pa obrambne zmeraj dokonca razvijem,napadalne pa nikol ne razvijam...kr pustim na 36 pik,če pa že zavzamem kakšno večjo pa zrušim zgradbe

xD :D
 

snakespa

Member
Reaction score
0
No tuki še imam pa jaz že eno vprašanje , kje zdaj je boljše met pr 1000 točkah suruvine na 23 do 26 ali na 30.
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Pr 1000 ali do 1500 točkah na kolko moreš met suruvine , na 23 stopnji ali 26 kaj je boljše.
 

DeletedUser

Guest
To je čisto odvisno od situacije ampak jaz nimam nikoli več kot 20, ko nooblat začnem ker potrebne surovine nafarmam.
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Ja pol pa delaš plemiški z tem , ne.

Vosjko pa jaz vedno naredim ob 1000 točkah

1000 sulic - 1500
-||- meči

pa okoli 500 sekir

pa neki lk.
 

DeletedUser

Guest
HQ - 20
Vojašnica - 20
Konjušnica - 10
Obzdije, surovine - 20,30
Tržnica - 15
Kmetija, Skladišče - 30
Skrivališče - 0

(To govorim seveda ko si bolj proti koncu z nadgradnjo)

Ubistvu ko jaz zafilam kmetijo, vojašnico porušim na 15 da imam več prostora. Delavnico imej pa max. 5.
 
Top