Angleščina v [Svet 1] forumu!

Status
Not open for further replies.

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Lp

Glede na to da nas je slovencov na forumu zelo malo (mislim da celo manj kot tujcev) bi predlagal da se v temu forumu dopusti Angleščina. Ker če ne se morajo oni nekaj matrat z google translatorjem (ki roko na srce ne pomaga čisto nič). In če hočemo da ta forum ostane aktivn bi jim morali dovoliti da uporabljajo angleščino. Ker za slovenske chate imam itaq še kakih 5 svojih forumov.
 

DeletedUser

Guest
Lp

Glede na to da nas je slovencov na forumu zelo malo (mislim da celo manj kot tujcev) bi predlagal da se v temu forumu dopusti Angleščina. Ker če ne se morajo oni nekaj matrat z google translatorjem (ki roko na srce ne pomaga čisto nič). In če hočemo da ta forum ostane aktivn bi jim morali dovoliti da uporabljajo angleščino. Ker za slovenske chate imam itaq še kakih 5 svojih forumov.

jaz se pa s tem ne strinjam..pač pravila so pravila ..pa naj potem na angleškem serverju igrajo..itak pa imajo svoj kotiček..tako je na vseh serverjih pa ti slovensko piši na nemškem al pa angleškem serverju pa boš vidu kaj bo
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Jaz sem za, da se dovoli uporaba:

Hrvaskega jezika, Srbskega in Bosanskega jezika.


Zakaj?


Ker se bo vecina teh igralcev prijavila tukaj in ker se VSI razumemo kaj kdo zeli povedat.


Sem za to akcijo, ali vsaj da anglesko govorimo. Ker tak je res bv, na Forumih je vec tujcev kot Slovencev,in ne morem nikakor ozivet forumov.

 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
V mojemu tribu [roma] so včerajšna opozorila zaradi Angleščine povzročila kar dosti slabe volje.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Jaz sem In Game Mod, pa sem tudi dobil opozorilo, ker sem pisal angleski.

Upam, da se bo kaj uredilo v tej smeri. Nazalost, jaz sam nimam moci v pravilih na Forumih.

Ampak vem, da je mene administrator opozoril in ne nas Forum moderator.
 

DeletedUser

Guest
Pocakajmo teden ali dva in tukaj bo kmalu vec slovenskih igralcev.

Glede foruma,navodil,pravil igre,setting v igri pa mislim da mora ostati v slovenskem jeziku ker je to slo server narejen za slovenske igralce pa ce tudi jih bo samo 4000.

Pogovarjanje v tribu naj bo dovoljeno v anglescini oz drugih jezikih.Personal profiles,tribe profiles pa samo v anglescini ali slovenscini(tako kot je rekel sasuke, mora se vedeti kaj pise zaradi moznosti zaljivih izrazov)

To je moje misljene.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Pocakajmo teden ali dva in tukaj bo kmalu vec slovenskih igralcev.

Glede foruma,navodil,pravil igre,setting v igri pa mislim da mora ostati v slovenskem jeziku ker je to slo server narejen za slovenske igralce pa ce tudi jih bo samo 4000.

Pogovarjanje v tribu naj bo dovoljeno v anglescini oz drugih jezikih.Personal profiles,tribe profiles pa samo v anglescini ali slovenscini(tako kot je rekel sasuke , (mora se vedeti kaj pise zaradi moznosti zaljivih izrazov)

To je moje misljene.

Mislim, da bi lahko pustili še srbohrvaščino v tribe profilih.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

To ze, In Game mora biti v slovenscini, ali pa vsaj anglescini.


Ampak, jaz bi, da se vsaj v Svet 1 Forum Sekciji dovoli Anglescina. Ne po celem forumu, samo tukaj.
Ker malo je bad, da tujci majo posebej Svet 1, mi pa posebej.

Mislim, ne zdi se mi prav, upam da bo kaj ukrepov.
 

DeletedUser

Guest
može =P ...

V .net serverju je enako =).Nihce ne dela foruma posebej za tujce.Tam znas anglesko ali pa sploh ne pises.Enako je v romunskem,hrvaskem in vseh ostalih serverjih.(vsaj mislim da je tako).

Je pa res da jaz nebom naredo slovenskega triba in ga prijavo na polski server,forum in zelel da tam uvedejo v forum slovenscino oz anglescino , ker ga mi ne razumemo.Ni logicno.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Bilo bi lepo, ce bi lahko pisali vsaj v anglescini, razumemo slovenski ampak nemoremo pisati. Poskusal sem nekajkrat z translatorjem, ampak je izpadlo se hujse.
Kot je Sasuke rel, lahko bi uporabljali hrvaski, srbski in bosanski, ker so tej jeziki nekoc bili skupaj in sem siguren da jih vsi razumemo.

Hvala
 

DeletedUser

Guest
V mojemu tribu [roma] so včerajšna opozorila zaradi Angleščine povzročila kar dosti slabe volje.
ne vem v čem je pri vas fora da komunicirate v angleščini ..kot vidim je itak večina igralcev iz bivše juge..tak da res nevem v čem je poanta..

se pa strinjam s sasuke da se lohk dogovori za uporabo jezika bivše juge..ker vem da sem enkrat na enmu forumu ..sem že pozabu kje al na bosanskem al na srbskem pa kero igro sem igral..verjetno travian..tam so tud dopustil uporabo vseh jezikov bivše juge
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
ne vem v čem je pri vas fora da komunicirate v angleščini ..kot vidim je itak večina igralcev iz bivše juge..tak da res nevem v čem je poanta..

se pa strinjam s sasuke da se lohk dogovori za uporabo jezika bivše juge..ker vem da sem enkrat na enmu forumu ..sem že pozabu kje al na bosanskem al na srbskem pa kero igro sem igral..verjetno travian..tam so tud dopustil uporabo vseh jezikov bivše juge

V ingame forumu se govori srbohrvaško. Jaz govorim za ta forum...
 

DeletedUser

Guest
Sploh ne vidim razloga, da ta topic sploh obstaja. To je slovenski forum, ki je del slovenske različice igre TW, ki se imenuje vojnaplemen. Za tiste, ki uporabljajo angleški jezik, naj se registrirajo na TW.net, za tiste, ki uporabljajo srbohrvaški jezik, pa naj se raje prijavijo na bosansko različico te igre, ki se imenuje plemena.net.

Slovenci smo končno dobili svojo različico te igre, sedaj pa naj se prilagajamo tujecem, katerim ta slovenska različica sploh ni namenjena? Ne hvala.

Igra je slovenska, zato tudi uporabljamo Slovenščino!
 

DeletedUser

Guest
Saj tudi mi govorimo za ta forum.Nevem zakaj tudi tu nebi govorili srbohrvasko?Mislim da bi vas mogo vsak razumet.
 

DeletedUser

Guest
Saj tudi mi govorimo za ta forum.Nevem zakaj tudi tu nebi govorili srbohrvasko?Mislim da bi vas mogo vsak razumet.

Tu je slovenski forum, zakaj bi na Slovenskem forumu govorili srbohrvaško?
(na plemena.net se govori ta jezik)
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Sploh ne vidim razloga, da ta topic sploh obstaja. To je slovenski forum, ki je del slovenske različice igre TW, ki se imenuje vojnaplemen. Za tiste, ki uporabljajo angleški jezik, naj se registrirajo na TW.net, za tiste, ki uporabljajo srbohrvaški jezik, pa naj se raje prijavijo na bosansko različico te igre, ki se imenuje plemena.net.

Slovenci smo končno dobili svojo različico te igre, sedaj pa naj se prilagajamo tujecem, katerim ta slovenska različica sploh ni namenjena? Ne hvala.

Igra je slovenska, zato tudi uporabljamo Slovenščino!

Ja ampak če bi na temu serverju igrali samo Slovenci bi nas ze začelo veliko manj. Od tega bo najbrz usaj kakih 30% slovencov quitalo pred nobli. Ko pridejo Nobli jih bo 30% izginilo ker so novi v igri. Nakaj bo kakih 10 starih veteranov začelo noblat use okoli sebe dokler čez nekej mesecov nebo drugega kot barbariani in njihove vasi.

Mogoče sem malo pretiraval ampak aktivnih slovencov je tukaj res za kaka 2 kontinenta (vrjetno manj) in ker je ogromno novincov bi izkušeni igralci prez problema zauzeli večino vasi.
 

DeletedUser

Guest
Nihce ni reko da bi mogli =).Da so se prijavli sem imajo pac svoje razloge, ki me niti ne zanimajo.

Mene osebno pac ne moti ce bo kaksen komentar v srbohrvascini,ker bom razumel in odpisal v slovenscini.Seveda pa ne govorimo o nikakrsnem prilagajanju.
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da se lahko ta tema zapre, saj nima smisla imeti debato o uporabi jezikov na slovenskem forumu.
 

DeletedUser

Guest
vidim da se je že začel prerekat..kot vidim imajo svoj kotiček za shrbohrvaščino pod Other languages..pa kdor želi tam komunicirat pa naj izvoli ..tukaj pa naj bo tako kot je v slovenščini...pa tud tam vidim da je dejavno samo ene 5 igralcev ..tak da ni nekega velikega dopisovanja..kar se pa števila igralcev tiče pač je pa povsod tako da jih velik že kmalu odneha ..pa tud tukaj ne bo nič drugače..povprečno začne vsak server igrat od 7-8000 igralcev ..konča jih pa tam nekaj nad 1500 -2000..
 
Status
Not open for further replies.
Top