Angleščina v [Svet 1] forumu!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Nihce ni reko da bi mogli =).Da so se prijavli sem imajo pac svoje razloge, ki me niti ne zanimajo.

Mene osebno pac ne moti ce bo kaksen komentar v srbohrvascini,ker bom razumel in odpisal v slovenscini.Seveda pa ne govorimo o nikakrsnem prilagajanju.


hehe ..imajo dobre razloge..verjetno jih mal beowolf ..njihov admin preveč na kratko drži..je precej zajeban ..ni tko kot tukaj pri nas ki imamo tako prijazno vodstveno osebje
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da se lahko ta tema zapre, saj nima smisla imeti debato o uporabi jezikov na slovenskem forumu.

evo napisacu na srpsko=hrvacko=bosanskom slusaj ono je plemena.net i ono je sever za bivsu jugu nije server za samo 3nacije da je za samo za nas bila bi domena .ba ili .rs ili .hr i siguran sam da razumes ovaj jezik kao sto i ja razumem tvoj :D
 

DeletedUser

Guest
evo napisacu na srpsko=hrvacko=bosanskom slusaj ono je plemena.net i ono je sever za bivsu jugu nije server za samo 3nacije da je za samo za nas bila bi domena .ba ili .rs ili .hr i siguran sam da razumes ovaj jezik kao sto i ja razumem tvoj :D

zajeta-slika.jpg


Če sem prav razumel, si mi hotel povedati, da to ni bosanski server. Zaradi zastave sem mislil da je.
 

DeletedUser

Guest
ja sam ti rekao da je bosanski server bila bi domena .ba a ne .net :)
eto druze objasnio sam ti dosta volio bih da mozemo i mi pisat na nasem jeziku jer su ovo jezici bivse juge i razumemo jedni druge i forum bi bio interesantniji :D
 

DeletedUser

Guest
Verjetno je zastava prepričlivejši argument, zakaj sem mislil, da je server bosanski.
No če ste že ravno omenili domene pa naj povem še tole.
vojnaplemen.si - to je torej slovenska domena in bi lahko prej govorili, da bi uradna jezika bila tudi Madžarščina in Italijanščina, saj gre za jezika, ki sta v nekaterih območjih v Sloveniji postavljen ob bok Slovenskemu jeziku. Srbohrvaščina pa s tem nima ničesar.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dejan... mene bi blo sram na tvojem mestu. iz tvojega imena sklepam da si 90 letnik... rojen si bil v jugoslaviji!

in glede teme. tudi jaz mislim, da bi morala vsaj sekcija Svet 1 biti sestavljena iz jezikov bivše juge ali pa govoriti angleško. konec koncev igramo isti svet. morda kdaj pristanemo celo v isti tribi. kako naj pol skupaj z njimi debatiramo o stvareh na svetu 1??
veliko je tudi v stvari interesa. samo s slovensko populacijo dvomim da bomo sploh lahko dosegli odprtje sveta 2. in kdo od tujcev si bo upal napisati karkoli če je edini njegov pripomoček google translator?
 

DeletedUser

Guest
dejan... mene bi blo sram na tvojem mestu. iz tvojega imena sklepam da si 90 letnik... rojen si bil v jugoslaviji!

in glede teme. tudi jaz mislim, da bi morala vsaj sekcija Svet 1 biti sestavljena iz jezikov bivše juge ali pa govoriti angleško. konec koncev igramo isti svet. morda kdaj pristanemo celo v isti tribi. kako naj pol skupaj z njimi debatiramo o stvareh na svetu 1??
veliko je tudi v stvari interesa. samo s slovensko populacijo dvomim da bomo sploh lahko dosegli odprtje sveta 2. in kdo od tujcev si bo upal napisati karkoli če je edini njegov pripomoček google translator?


Sicer ne vem zakaj naj bi me bilo sram ampak mislim, da je že to veliko, da imajo tujci svojo sekcijo na forumu z imenom "English forum + other languages" tako da lahko tu debatiraš.
V tej sekciji nihče ne rabi uporabljati translatorja!
Kje ti vidiš problem mi pa ni jasno.
 

DeletedUser

Guest
jas v bistvu ne vidim problema. zarad mene lahko govorimo v vseh jezikih od naštetih..
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Jaz vedno podpiram multinacionalnost in sem strogo proti rasizmu in diskriminaciji.

Pa kaj ce je to slovenski forum?
V Sloveniji tudi ne zivijo samo slovenci. Ker smo demokraticna drzava in to tudi pricakujem od nasih forumov.


Res ne razumem, samo 1 sekcija, da bi bila multinacionalna...je res nekaterim TAK problem?

Pa naj zbrisejo potem tisto "English Only". Rajsi imam ENOTNOST, ce ze igramo isto igro na istem serveru - lahko tudi skupaj debatiramo to.



Prosil bi vas, da malo ohladite kri na forumih. Vsi smo ljudje in vcasih se je tezko pogajat kadar vsak svoje podpira. Ampak bi vas vseeno prosil, da ne pozabite na kulturo in bonton.

Sem prisel pred kratkim online na Forum in berem zadnja sporocila in samo neki "grdi" komentarji, celo ko nekdo isce pomoc, se ga zmerja. Taksnih postov ne zelim videti, ker ni dobro za vse nas.

Dosedaj smo se imeli lepo in fajn, prosim ne zaidite iz te poti.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No upam, da nisi meril name z diskriminacijo in rasizmom (nisem nikoli bil za nobeno od teh dveh reči in nikoli ne bom).
Prilagam pa tudi del 11. pravila, na katero sem se vseskozi naslanjam:

§11) Jezik
Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


To je IN-GAME pravilo in ja, tega se drzimo.

Na Forumih, sem zdaj sel prebrat, je celo dovoljeno, da so posamezne fraze v tujem jeziku ampak naj ne bi bile cele povedi.

Torej vbistvu je delno dovoljeno in morda bi res lahko samo za to Forum sekcija Svet 1 popolnoma dovolili tudi uporabo tujih jezikov.

Seveda mi slovenci bomo pisali slovenski, tujci pa nas tako ali tako razumejo, tako kot mi njih (balkanci :) )
 

DeletedUser

Guest
No, da bomo vsi videli to pravilo, sem ga citiral

Jezik

To je slovenska različica Vojne plemen, zato je jezik foruma slovenščina. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Komentarji, ki bodo v celoti napisani v tujem jeziku, bodo izbrisani.
 

DeletedUser

Guest
pa saj hrvaščina ni tako tuj jezik. in morda zdaj obstaja to pravilo a bi se ga z vztrajnostjo in lepo besedo dalo malo spremenit. koliko sem jaz videla forum balkancev, so kar zanimivi :) plus za njih!
 

DeletedUser

Guest
Forum ostaja slovenski. Ostali imajo svoj "kotiček", lahko pa sodelujejo tudi tu, če svoje komentarje ustrezno prevedejo.
 

DeletedUser

Guest
To je IN-GAME pravilo in ja, tega se drzimo.

Sicer osebno me ne moti veliko ampak glede na to za kakšne oslarije so me dvakrat bannali na .net, bi pričakoval da se potem teh pravil res držite ali jih pa zbriete/uredite.

Samo za primer, prvih pet top 20 plemen, ki sem jih našel, da kršijo pravila že samo v njihovih opisih (nisem dodal opisov ker spoilerji ne delajo pa je preveč prosotra zasedenega potem):


Polish
SPAMpl
League
MEDAS
Roma

Človek bi pričakoval, da se pravila mora upoštevati drugače pa res predlagam da jih spremenite/odstranite.

LP,

sumo
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Sumosland, jaz sem seveda to ze vse povedal tistim ki IMAJO privilegije ze za InGame.

Kajti eni, med njimi sem tudi jaz, zaradi nekih nesporazumov ali napake z InnoGames, vec nimamo privlegij kot InGame Mod.

Sicer sem motorki povedal, ampak ne more motorka pac vse met cez to.

Treba bo pocakat do jutri, da dobimo spet nazaj nase privilegije. (Brez privilegijev sem ze 1 teden)
 

DeletedUser

Guest
Taki primeri so vredni opozorila, nikakor trajnega omogočenja (ban). Če so na .net postopali tako ostro, še ne pomeni, da jih moramo oponašati. ;)

Edit:
Kako, da ne, le poglej si to.
Sicer osebno me ne moti veliko ampak glede na to za kakšne oslarije so me dvakrat bannali na .net, bi pričakoval da se potem teh pravil res držite ali jih pa zbriete/uredite.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Nihce ni omenjal ban :)


Jaz sem Motorki povedla, da sem jim poslal opozorilo (ene 3 Plemenom), tisti so si spremnili profil (ampak to je blo takrat nazaj) :)
 
Status
Not open for further replies.
Top