Božična Zaščita

DeletedUser

Guest
Motorka je mogel pozabit to izključit, bo verjetno popravil ko bo mel čas.
 

DeletedUser

Guest
Obisk

Tvoje čete so obiskale Bonusna vas (538|519) K55

Po slavnostnem praznovanju božiča in odlični hrani so se odpravili na pot domov.
Vesel božič vsem igralcem!
se vedno se morem farmat... joj... to je pogubno... zdaj pa kot bedak cakam za compom kdaj bom imel dovolj surovin... lol
 

DeletedUser

Guest
Čakaj ubijalec rekel si, da se bo dalo farmat, da je motorka narobe naštimal in bo popravil.. a se že da?

Al bo tako ostano skozi celotno zaščito?
 

d00men

Member
Reaction score
0
celotno bo tako.Mislim ej kej tacga še nism vidu.Piše,da sm tam dobil hrano,ja kdo jo je pa pol skuhu?
 

DeletedUser

Guest
Kje so še slišal da morjo barbari met zaščito?
Popolnoma nesmiselno.

dd.jpg
 

DeletedUser

Guest
mislim da bo urejeno... tako da brez skrbi... saj je ubijalec odzgoraj pojasnil... samo vprasanje casa je... lp

edit:
zakaj nam ne napise kaj takega??? bi se vsaj malo nasmejali...:snežinka::drevo::darilo::lizika::snežak::kapa:
[SPOIL]
Just as you're about to give your troops their marching orders you catch a faint whiff of alcohol in the air. You decide it would be best to let them sleep it off.
[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Gorazd bujno domišljijo maš;).
Me pa res zelo zanima kdaj se bojo lahka barbari ropal?
 

DeletedUser

Guest
Gorazd bujno domišljijo maš;).
Me pa res zelo zanima kdaj se bojo lahka barbari ropal?

ubijalec je povedal da je motorka rekel da bo nastavil da se bodo lahko farmali... to je vse kar vem... zakaj bi mel bujno domislijo???

aja samo v vednost vsem... na net serverjih tudi barbarov ne mores farmat...

edit:
aja pa tisto v ang odzgoraj je kopirano iz net serverja, natancno w30... ko poskusam poslati vojsko ven... tam tega ne mores.. .to ti napise... pri nas pac ga grejo pit... tam se to nocejo
 

DeletedUser

Guest
Meni je Motorka rekel včeraj, ko sem ga kontaktiral da se bo dalo farmat barb vasi, isto je rekel Matjazhinu. Zakaj pa je zdaj narejeno da se neda, pa vam nemorem povedat, saj še sam nevem.
 

DeletedUser

Guest
Meni je Motorka rekel včeraj, ko sem ga kontaktiral da se bo dalo farmat barb vasi, isto je rekel Matjazhinu. Zakaj pa je zdaj narejeno da se neda, pa vam nemorem povedat, saj še sam nevem.

hehe... drugace pac bo server malo stal... je zelo odvisno sedaj kako ste rudnike nadgrajevali... pa glih na zacetku se to zgodi... eh... saj bo... lol... kaj zdaj ze bluzim? aja to ni spam topic...:p
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa misliš da praskam?
Sam je pa res nesmiselno.

To so nrdili, da se lahko folk, ki RESNO igra vojno, malo odpočije. Nekateri jo ne igrajo par dni ampak morda tudi več let, in mislim, da jim ta zaščita pride še kako prav. ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
To so nrdili, da se lahko folk, ki RESNO igra vojno, malo odpočije. Nekateri jo ne igrajo par dni ampak morda tudi več let, in mislim, da jim ta zaščita pride še kako prav. ;)


Naredi jim lahko več škode kot koristi -.- ko si farme lepo spet nabrusijo sulice in je treba še enkrat pucat -.-
 
Top