Debata o odprtju sveta 5

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Minilo je že eno uro in eno minuto od časa kdaj naj bi se odprl server prosim dejte ga že odpreti ;D

Glej, okoli 14:00 jaz razumem kot razmak kakšnih 2h ur v naprej in pol ure nazaj (torej od 13:30-16:00). Tako da nekje v tem času.

Pa kot je že bilo povedano ... Potrpežljivost je mati modrosti.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ste že prejeli moj odgovor o odprtju novega sveta. Se bo odprlo, ko se bo. Nobenega vpliva ni, če se registrirate 5 ur,10 ur ali 2 dni kasneje. Za daljše obdobje igranja to res ni pomembno.
 

DeletedUser

Guest
Še ena ura čakanja.Jaz Okoli razumem kot 1 uro pred in 1 uro po!!!
Torej se mi potem takem zdi da svet že zamuja!!!
Drugič napište npr. med 13. - 15. uro...
 

jen123

New Member
Reaction score
0
dejte že odpret kaj je sploh fora tega da pol pišete da se bo svet 5 odprl ob 14.00 če pa se še zdej ni odprl. odprite ga nimamo vsi cel dan časa.
 

DeletedUser

Guest
w54 je zamujal točno 1 minuto - odprt je bil ob 14:01 danes.
 

DeletedUser

Guest
Sicer o napisal OKOLI ampak men je tok čakajna res preveč...takom izgubljate igralce ki bi po možnosti kupil premium točke in zato želi začeti čim prej.Torej izguba...
 

DeletedUser

Guest
w54 je zamujal točno 1 minuto - odprt je bil ob 14:01 danes.

atasmrk... ce pa ves da smo slovenci vedno bili narod za sebe... vedno pametnejsi od vseh, vedno boljsi in vse... glej naso politiko itd... jaz z svojih pirbauhom preplavam slovensko obalo,... oni pa bojno ladijo kupijo... ves tudi pri igri ne mores pricakovati kaj drugega od slovenskega serverja... smo pac pametnejsi... tako ali drugace
 

jen123

New Member
Reaction score
0
no vidte tko je prov da se svet odpre 1 minuto po tem kokr je blo napisan ne pa 1 uro kasnej
 

DeletedUser

Guest
Ja sam tle se še eno uro kasnej nebo ... ŽALOSTNO ... se mislila začeti zelo hitro po začetku tko da ŽALOST...
 

DeletedUser

Guest
Dejte ga že prosim odpret s tem si tudi igralce zgubljate :(
 

DeletedUser

Guest
pa še lahko pričakujemo da bomo čakali 1 uro ker to kaj je napiso atasmrk je čisto res
 

gx15

Member
Reaction score
1
Pa pejte na Net. server igrat če se tolk pritožujete glee tega, še nikoli ni bilo nič točni in tudi ne bo bilo sploh pa če boste takole jamrali...
 

DeletedUser

Guest
no zdaj rock girl tako pa spet ni potrebno dramatizirat... saj kapiram da si jezna... ampak... "se mal pa boste tud mene igubil" pa je malo prevec... hm... tako kriticno pa zopet ni... sasj je samo igra... mi se zivciramo... oni pa se smejejo... ne jemat tako resno...
 

DeletedUser

Guest
jaz pa bom zaradi tega čakanja po mojem na s5 čisto pušu ker če se ne prijaviš takoj ko se odpre je že čez kaki dan pol brez veze ker te potem že vsi razpičijo
 

DeletedUser

Guest
jaz pa bom zaradi tega čakanja po mojem na s5 čisto pušu ker če se ne prijaviš takoj ko se odpre je že čez kaki dan pol brez veze ker te potem že vsi razpičijo
To sploh ni res. Tisti ki se sedaj prijavijo so/smo pač pointwhori. Resni igralci ki hočejo zaključiti server se pa logirajo na nov server nekaj tednov kasneje, tako da pridejo na obrobje sveta. Sredinski igralci ponavadi najhitreje nehajo/so ponoblani.

Izkušnje z mnogih svetov to potrjujejo.
 

DeletedUser

Guest
v cem je razlika nekaj ur? ali nekaj dni? ce si dober! ni razlike nekaj tednov!!! saj ta igra se igra na dolgi rok... ne pa da bi rad v mesecu ali dveh dosegel vse... potem pa konec... ni razlika... vi pa lepo sedaj cakajte na odprtje... jaz pa grem spat... se vidimo cez 2 urci... lp
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
kolk jst vem bi moral se odprt ob 14 00 ampak je ze 15 25 tko da nevem kva delajo ti ljudje !!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top