Debata o odprtju sveta 5

Status
Not open for further replies.

fenix owner

New Member
Reaction score
0
Pa jebo vam mater ej čist zmer mate tehnične težave ne znate enkrat za foro odprt ob uri k ste rekl mah to je fak in šit...
 

DeletedUser

Guest
To sploh ni res. Tisti ki se sedaj prijavijo so/smo pač pointwhori. Resni igralci ki hočejo zaključiti server se pa logirajo na nov server nekaj tednov kasneje, tako da pridejo na obrobje sveta. Sredinski igralci ponavadi najhitreje nehajo/so ponoblani.

Izkušnje z mnogih svetov to potrjujejo.

ja mogoče maš prav ampak če si jaz ko mam puno sovražnikov to nevelja
 

DeletedUser

Guest
jaz pa bom zaradi tega čakanja po mojem na s5 čisto pušu ker če se ne prijaviš takoj ko se odpre je že čez kaki dan pol brez veze ker te potem že vsi razpičijo

Pojdi malo povprašat igralca JOHNYDEEP na si4 koga lahko on sploh še napada, Innogames zelo (preveč) skrbi za svoje noobeke kajti morala ne veča obrambnih sposobnosti ampak manjša napadalne, ki so pa že tako omejene in ima vsak z par zrnci zdrave pameti v glavi več kot spodobno možnost da se razvije.
 

DeletedUser

Guest
Ja se strinjam mal potrpežljivosti pjte na kavico al pa na čajčk da se ogrjte pol pa prite pogledat to je moj predlog
 

DeletedUser

Guest
in stavka se še kar nadaljuje ;) jes pa ladjico vmes sestavljam, pa čeprav bom potem samo par dni igral :D
 

hilary

Member
Reaction score
0
Just Wait I Well Crush You On World 5.
I Well Leave Only
Guys <----:D) Who Dont Attacking My Friends And Me On World 1
 

DeletedUser

Guest
prav zabavam se kako nekateri skrivajo pod raznimi zamislicami svojo nesposobnost, nedelovanje nečesa kar bi se moralo začet ob določeni uri, je že stalnica na slo serverju, počakajte na božično premirje , ki se bo začelo točno ob xx uri , pa poj še xx ur, tako je s tem svetom, pa z bojaznijo, da bo takoj prec vse crknulo ker bo tak naval.

PS. ali veste kolko se jih je že prijavl na W54, v dveh urah po odprtju, pa se ni še nič sesulo:p
 
Status
Not open for further replies.
Top