Debata o s6

Negro123

Banned
Reaction score
0
-SunShine je TITO 58 in kukr vidm hoče na vsak način priti do računa enega...


Drugače račun TITO58 bi mogel igrati rajko, ker mu je v profilu predn me je na skypu blocku pisal: "iščem resnega soigralca! Račun TITO58 menjam za 400premium točk"

Zaj pa je v neki skupni skupino od skypa -sunshine napisal, da igra svet1 in, da je TITO58 kar me je čudilo :eek: Napisal je tudi, da se počasi daleč pride, potem ko je objavil kateri račun igra ;)
 

DeletedUser

Guest
Drugače račun TITO58 bi mogel igrati rajko, ker mu je v profilu predn me je na skypu blocku pisal: "iščem resnega soigralca! Račun TITO58 menjam za 400premium točk"

Zaj pa je v neki skupni skupino od skypa -sunshine napisal, da igra svet1 in, da je TITO58 kar me je čudilo :eek: Napisal je tudi, da se počasi daleč pride, potem ko je objavil kateri račun igra ;)


Negro takih stvari se ne objavlja, vsaj ne na javnem forumu :eek:fftopic:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Samo en komentar bi dal na si6.
Na prvih 2 mestih sta 2 ženski, le kako vas ni sram fantje? ;)
 

DeletedUser

Guest
Ženske prevzemajo pobudo na VP, še malo pa bodo začela nastajat feministična plemena z gomilo agresivno nastrojenih žensk pripravljenih na boj :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kako misliš da ni možno? Saj ima 2 duala, in predvidevam da ju kr tepe, če ne ubogata... Takšne so pač ženske :)
 

DeletedUser

Guest
Samo en komentar bi dal na si6.
Na prvih 2 mestih sta 2 ženski, le kako vas ni sram fantje? ;)

brutesqu ima še dva igralca...
in če maš čs...


flako ti sploh nešpilaš če pa špilaš maš pa itak mal točk tko da se ne oglaši;)
:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kako pa ti veš, če igram ali ne? Glede soigralcev vem, samo pač sem malo obujal forum ;) .
 

DeletedUser

Guest
flako, ravno pravi timing za to temo, danes namreč uradno zaključujem svoje udejstvovanje na si6. Od originalne zasedbe (Rivcek, AtaSmrk in moja malenkost) tako ostaja le Rivcek, ki bo upam da v kratkem uspel najti primerne zamenjave :) Tako da je od danes dalje na prvih dveh mestih le ena ženska ;)


Ženske prevzemajo pobudo na VP, še malo pa bodo začela nastajat feministična plemena z gomilo agresivno nastrojenih žensk pripravljenih na boj :D

Ti meni feministka, a tvoja izjava je daleč najbolj šovinistična, kar sem jih kdajkoli prebrala na vp forumu. Da ne omenjam popolnoma iz lufta vzeta, mislim da sem svoje dokazala kot soustanoviteljica in sovodja SHOPa na si4, in to pleme je (bilo) daleč od tvoje iluzorne predstave o "žensko vodenem plemenu" ;)


a.a nina (brutesque) ma dualle in ni možno, da je ona glavna ;)

Ah ja, še nekdo, ki je z mano spregovoril dve besedi in že po forumu uporablja druga imena, kot jih imam pa v igri. Če bi bila Nina moje pravo ime, bi se verjetno še kej sekirala :)

flako said:
predvidevam da ju kr tepe, če ne ubogata...

Nisem slišala nobenih pritožb :devil: Sploh pa, katera punca na vp se pa še lahko pohvali, da je sam AtaSmrk delal "under her"? Pardon, "alongside her" :D


Obema dualoma hvala za sodelovanje, en lep pozdrav vsem (bivšim in sedanjim) SHOPovcem, ki igrajo na si6, sosedom kojotovcem, hudi muci pa: Go get them girl!
 

DeletedUser

Guest
Ti meni feministka, a tvoja izjava je daleč najbolj šovinistična, kar sem jih kdajkoli prebrala na vp forumu.

Sem se lepo potrudil a? :D

P.S. Prav zato bi ti moralo potegniti, da je vse skupaj mišljeno kot zajebancija >.<


mislim da sem svoje dokazala kot soustanoviteljica in sovodja SHOPa na si4,

O tem ne dvomim.


in to pleme je (bilo) daleč od tvoje iluzorne predstave o "žensko vodenem plemenu" ;)

Hmmm kaj niste bili agresivno nastrojeni, pripravljeni na boj? :rolleyes:


Poleg tega naslednjič malce bolj pozorno preberi ker nikjer nisem tebi osebno rekel feministka niti kateri koli drugi igralki VP-ja.. Žal vas tako dobro ne poznam :rolleyes:


P.S. Ta moja "izjava" pa čeprav je bila zajebancija izgleda šovinistčna ker si si ti tako vbila v glavo. Če je že kar koli je kompliment ;). No pri tem pa moram malo okarat ženske, da so precej trmaste :rolleyes:

Pa brez zamere ;).

LP, Salah
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Uff, pa sem že mislila, da so težaki na .si izumrli. No, zgleda se vendarle vsi še niso pridružili dodojevskim vrstam. Pri tem seveda ne cikam na tebe Salah, na žalost (ali pa hvalabogu) te ne poznam tako dobro :rolleyes:

Ti bom pustila, da imaš zadnji komentar, vidim da brez tega ne bo šlo ;)

Pa brez zamere ;).
 

DeletedUser

Guest
Uff, pa sem že mislila, da so težaki na .si izumrli.

Potem pa moraš se spoznati ene par članov foruma ;). Jaz sem amater, do naziva "težak" še nisem prilezel hehe


Rekel bi, da na žalost. V živo sem kar prijetna in prijateljska oseba :). Malce pa moram vsake toliko cajta nadlegovat člane foruma hehe :p
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj to leti na mene? jaz pa res nisem težak, ali pač? Saj v resnici sem čisto vredu fant,....
 

deveti

Member
Reaction score
0
cisto vsi ste nekam potihnili kaj je sedaj to:) ste koncno sklenili premirje?:)
mi ej bilo dolkcas da bom malo pogledal gor pa nic tisina:)
lp deveti
 

janci89

Member
Reaction score
0
Mene pa zanima če je kaj novega, če se kaj dogaja?
al pa je sv 6 tko dolgočasen da nevete kaj bi tu pokomentirali :)
 

DeletedUser

Guest
Baje da se neka plemena fajtajo med sabo sam nevem katera bo treba it mal povohunt.
 
Top