Debata o s6

rfaric

Member
Reaction score
0
@Coyote upam da neboš povzela njegovega stila vodenja in tudi ne od rfarica. Nimam nič proti ninji ali rafricu kot igralcu in sta zagotovo ena izmed najbolših igralcev na .si ampak njun stil vodenja ni nekaj kar hočeš povzet.

kaj pa te spet moti si v drugem postu napisal,da ne boš več pisal o tem pa očitno ne zdržiš

res pa da nismo bili tirani do naših igralcev in jih preganjali kot ste vi vaše in zdaj je rezultat,da vam množično brišejo račune
 

DeletedUser

Guest
kaj pa te spet moti si v drugem postu napisal,da ne boš več pisal o tem pa očitno ne zdržiš

res pa da nismo bili tirani do naših igralcev in jih preganjali kot ste vi vaše in zdaj je rezultat,da vam množično brišejo račune

rekel sem da nemislim o vojni pisat,in nevem kje si že spet pobral da je naše vodstvo preganjalo kogarkoli:rolleyes: Zakaj pa brišejo račune, pa vedo samo oni.
 

DeletedUser

Guest
kaj mamo zdaj tu debatirat o ninji? ga bomo pač ponoblali, no problem. (big deal)

drugači pa vp se lahko naučiš okrog 4-6 mesecov, če imaš dobrega učitelja pa da poslušaš, kar vas večina v začetku nena


Ok, če boš pa ti majster ga ponoblal, potem pa nimamo več nobenih skrbi :p
 

DeletedUser

Guest
[mod=Matjazinho]No to je svet 6 ne svet 1. Kar se dogaja na s1 komentirajte v temu primerni temi, ki se tukaj ne nahaja. Vsak naseldnji komentar, ki ne bo imel veze z s6 bo bil strogo sankcioniran.

Lp Matjazinho[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Uprava VP,dajte se no malo pomirit...
Komaj smo forum malo spravili na noge da se kaj dogaja,pa že želite banati in nas spoditi:)
Saj razumem pravila,no...Ampak svetovi se mešajo in nikoli ne bo ostalo le pri enem svetu...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Uprava VP,dajte se no malo pomirit...
Komaj smo forum malo spravili na noge da se kaj dogaja,pa že želite banati in nas spoditi:)
Saj razumem pravila,no...Ampak svetovi se mešajo in nikoli ne bo ostalo le pri enem svetu...

Vse kar je hotel povedati Matjazinho je da se nehajte tukaj hvalite kaj ste naredili na prejšnjih svetovih ampak se dokažite tukaj brez vaših zamer iz drugih svetov :p


Drugače pa kot ste videli Manica je izgubil veliko dobrih igralcev. sotoflow(veliki govorec, naredil premade pol leta prej) prenehal, Nathanel največ premaganih samo zaradi neuspehov Manicov na JV south legion in Legion prevladujeta.. to je zaenkrat nekaj pomembnih podatkov :p
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Drugače pa kot ste videli Manica je izgubil veliko dobrih igralcev sotoflow prenehal, Nathanel največ premaganih samo zaradi neuspehov Manicov na JV south legion and Legion prevladujeta.. to je zaenkrat nekaj pomembnih podatkov :p

gx ti si padel na glavo? Odkdaj je pa sotoflow dober igralec?
 

DeletedUser

Guest
moj mentor pri VP vas pa resno živcira, kajne? dajte se umirit in si privoščite (zadnjo?) večerjo
"Boys with toys." @007
 

DeletedUser

Guest
ptička na veji mi žvrgoli da je naš šampijon gragorlozer že postal farma...pa ravno pripravljal si se na iztrebljanje Coyotov, smola pa taka :)

@muca bodi malo manj huda in mi pusti da te prehitim po off. pikah drugače se mi bo tvoj mentor še smejat začel :)
 

d00men

Member
Reaction score
0
Uprava VP,dajte se no malo pomirit...
Komaj smo forum malo spravili na noge da se kaj dogaja,pa že želite banati in nas spoditi:)
Saj razumem pravila,no...Ampak svetovi se mešajo in nikoli ne bo ostalo le pri enem svetu...

mene so banal pred 5 dnevi kar za 4 dni!
 

DeletedUser

Guest
Lp

Mene zanima zakaj nedela razvoj stavb oz tista pomoč za s.6

POMOČ v novi obliki je dobra, vendar samo po obliki in preglednosti, vsebina pa je katastrofa: napačni podatki, samo dva primera, da bom kratka: podatki o nadgradnji gozdarjev so od mečevalcev, proizvodnja surovin iz hitrosti 1 itd.
Prave pomoči, kjer bi bili pravi podatki pa nisem našla, ker stara pomoč ne dela več. Dajte popravit, ker delate zmedo pri začetnikih.

***********

Ker sem bila opozorjena, da pišem bedarije vsem sporočam, da zapuščam forum. Itak ni nič posebno pametnega in nujnega, sami prepiri in zbadanja, pa mešanje svetov itd. Nočem poznat razmere na s1 ali s5, briga me.

Ne bom pa zapustila svoje vasice na s6, da ne bo kdo dobil voljo ali pa že zakuril za piknik. Bo itak "slabo vreme". Okoli mene vedno malo rosi, če ni plohe ali nevihte. Sonca ni in ga tudi ne bo v bližnji prihodnosti. :)

Se opravičujem vsem, ki sem jih užalila ali kako drugače premaknila iz ravnovesja. Ne morem pomagat, takšna sem bila vedno in bom tudi ostala.

vaša huda muca
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
POMOČ v novi obliki je dobra, vendar samo po obliki in preglednosti, vsebina pa je katastrofa: napačni podatki, samo dva primera, da bom kratka: podatki o nadgradnji gozdarjev so od mečevalcev, proizvodnja surovin iz hitrosti 1 itd.
Prave pomoči, kjer bi bili pravi podatki pa nisem našla, ker stara pomoč ne dela več. Dajte popravit, ker delate zmedo pri začetnikih.

***********

Ker sem bila opozorjena, da pišem bedarije vsem sporočam, da zapuščam forum. Itak ni nič posebno pametnega in nujnega, sami prepiri in zbadanja, pa mešanje svetov itd. Nočem poznat razmere na s1 ali s5, briga me.

Ne bom pa zapustila svoje vasice na s6, da ne bo kdo dobil voljo ali pa že zakuril za piknik. Bo itak "slabo vreme". Okoli mene vedno malo rosi, če ni plohe ali nevihte. Sonca ni in ga tudi ne bo v bližnji prihodnosti. :)

Se opravičujem vsem, ki sem jih užalila ali kako drugače premaknila iz ravnovesja. Ne morem pomagat, takšna sem bila vedno in bom tudi ostala.

vaša huda muca



Hudo.... to pa je govor :)
 

DeletedUser

Guest
gx ti si padel na glavo? Odkdaj je pa sotoflow dober igralec?


Saj ni nikjer napisal, da je sotoflow dober igralec.

>>Drugače pa kot ste videli Manica je izgubil veliko dobrih igralcev.(pika, potem pa pride sotoflow :p) sotoflow<<
 
Top