Debata o s6

d00men

Member
Reaction score
0


Dvomim da si jo ti dokončal razen seveda posebne ;) prav imaš se še šolam in mi gre odlično :)



To ima pa res zveze z vojno plemen... še dobro da sem jih včeraj kupil drugače se ne bi dobro izeklo zame :eek:

si pa srečnež.:(

Pri vp sm neki ču od enega se hruške zlo pocen prodajajo
 

DeletedUser

Guest
hei, pred nekaj časa sem končal z igranjem na .net serverju in študiram, da bi se spet vrno activno igrat ampak na slo serverju, pa me zanima če je kaj akcije al ne :p :)
 

DeletedUser

Guest
a nebi bilo že čas , da bi se server spucal neaktivnih igralcev, malce nerazumljivo je da se pri tej brzini upošteva stare norme, ko sem igral na nekem drugem prav tako hitrem serverju, se je pucalo vsakih sedem dni, tukaj pa se še vedno čaka na 14 dni ali nekaj podobnega, mislim , da za tako hiter server to ni najbolše in da bi lahko admini pomislili kaj v tej smeri - 7 dni maximum.
 

DeletedUser

Guest
dobra, jih boste jedli, sama sem preveč oddaljena zaenkrat; čeprav jih imam rada (zajčke), na .net so bili razni bunny plemena, pa člani zajčki ipd...takrat sem se kar malo poredila, sedaj se pa linija izboljšuje, čeprav je na jugu hrane kar veliko, skoraj preveč :D

važno, da govoriš o svojem plemenu, ki si ga ustvaro/stvarila (sej nwm kaj si zdaj :confused:)
 

ninja

Member
Reaction score
0
ninja igra na s6 samo kot svetovalec na računu, ki ima to jasno v profilu napisano; začetek na s6 žal ni bil uspešen, časa ni dovolj za resno igranje, na s1 pa vabljeni vsi, ki imate čas, stran izberite po svoji vesti, tam sem pripravljen vsak trenutek :) o moji učenki na s6 boste pa še slišali, je še malo neučakana, a na s9 bo že obvladala čisto vse ...
 

DeletedUser

Guest
VP obvladaš v dveh mesecih če ne prej...Tale hvala na tvoj račun je čisto nesmiselna.
Ti si lahko super heroj tukaj,lahko se delaš junaka,pa ko se bosta nate spravila dva začetnika istočasno te ni več...
Dobro tvoj uspeh bo morda poznanstvo in bodo oni rešili problem...
Moje mnenje je da na vp lahko obvladaš a brez časa in volje nisi nič,lahko pa tudi ne obvladaš in si z časom in voljo potem si velik in lahko mirno soliš pamet drugim...
Malo se ozrite naokoli po svetovih,največji heroji imajo 70 procentov barbark v lasti...Za ta rezultat se meni res ne bi ljubilo igrat...ker tu rezultata ni,so le barbarke...
 

DeletedUser

Guest
VP obvladaš v dveh mesecih če ne prej...Tale hvala na tvoj račun je čisto nesmiselna.
Ti si lahko super heroj tukaj,lahko se delaš junaka,pa ko se bosta nate spravila dva začetnika istočasno te ni več...
Dobro tvoj uspeh bo morda poznanstvo in bodo oni rešili problem...
Moje mnenje je da na vp lahko obvladaš a brez časa in volje nisi nič,lahko pa tudi ne obvladaš in si z časom in voljo potem si velik in lahko mirno soliš pamet drugim...
Malo se ozrite naokoli po svetovih,največji heroji imajo 70 procentov barbark v lasti...Za ta rezultat se meni res ne bi ljubilo igrat...ker tu rezultata ni,so le barbarke...

Tebi se že iz avijona vidi da nimaš pojma o tej igri. Zapomni si eno stvar ki ti bo tudi v življenju koristila - izkušenj nemoreš kupiti, zato 2 meseca nista dovolj za nič.
Ti pove iz lastnih izkušenj da se da dovolj naredit če klikneš parkrat na dan, seveda s pametno porazdelitvijo tega časa.
Da ninja nima preveč časa ti pa jaz zagarantiram namesto njega. Če te zanima ali ne, tale server se je nanj spravilo že dosti več kot le 2 začetnika, najbrž oba boljša od tebe pa je še vedno tu.

Torej, ne govori bedarij in lepo utihni tukaj na forumu preden se ti cel začne smejat...raje povej nick se mi nobli nabirajo
 

DeletedUser

Guest
:mad:oprosti zaradi tvoje nerazgledanosti:confused:
in žal prepočasnega dojemanja stvari...

...ker če si tko pametno in izkušeno napisal bi lahko tudi videl da na vseh svetovih imam isti nick kot tukaj...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
@Coyote upam da neboš povzela njegovega stila vodenja in tudi ne od rfarica. Nimam nič proti ninji ali rafricu kot igralcu in sta zagotovo ena izmed najbolših igralcev na .si ampak njun stil vodenja ni nekaj kar hočeš povzet.
 

DeletedUser

Guest
gregorlozer, ti pa zares zgledaš resen in izkušen igralec (posmeh)
ubijalec, ničesar ne vodimo na s6 in niti nimamo namena tako da se nič ne boj
 

DeletedUser

Guest
gregorlozer, dva meseca mineta takoj, samo po riti se popraskaš :). Po enem letu ali dveh bi pa rekel, da bi vsak normalen človek moram obvladati VP. Je pa nekaj kar se ne da kar naučiti. Uporabljati logiko in pamet, ni vse 1+1. Upam, da vse to razumeš in veš Gregor ;)

Glede barbarov si čisto zgrešil. Barbari so za noobe. In "največje heroje" jaz ne štejem kot noobe, če so pa zate največji heroji tisti z največ točkami se pa motiš...


Ti si lahko super heroj tukaj,lahko se delaš junaka,pa ko se bosta nate spravila dva začetnika istočasno te ni več...

Dva začetnika te bosta napadla s sulicami, tako, da... My spear is bigger than yours :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kaj mamo zdaj tu debatirat o ninji? ga bomo pač ponoblali, no problem. (big deal)

drugači pa vp se lahko naučiš okrog 4-6 mesecov, če imaš dobrega učitelja pa da poslušaš, kar vas večina v začetku nena
 

DeletedUser

Guest
kaj mamo zdaj tu debatirat o ninji? ga bomo pač ponoblali, no problem. (big deal)

drugači pa vp se lahko naučiš okrog 4-6 mesecov, če imaš dobrega učitelja pa da poslušaš, kar vas večina v začetku nena

Zmenjeno, ponoblaj takoj ko bo šansa
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
VP obvladaš v dveh mesecih če ne prej...Tale hvala na tvoj račun je čisto nesmiselna.
Ti si lahko super heroj tukaj,lahko se delaš junaka,pa ko se bosta nate spravila dva začetnika istočasno te ni več...
Dobro tvoj uspeh bo morda poznanstvo in bodo oni rešili problem...
Moje mnenje je da na vp lahko obvladaš a brez časa in volje nisi nič,lahko pa tudi ne obvladaš in si z časom in voljo potem si velik in lahko mirno soliš pamet drugim...
Malo se ozrite naokoli po svetovih,največji heroji imajo 70 procentov barbark v lasti...Za ta rezultat se meni res ne bi ljubilo igrat...ker tu rezultata ni,so le barbarke...

Če si preberš kak vodič sta 2 meseca več kot dovolj da se naučiš osnov pa tudi kaj več od igre, za slo serverje z 2 meseci igre in kakim vodičem postaneš nadpovprečen igralec. Tako da ima gregor kar prav =)
Če želiš postati najbolši oziroma se jim približat pa štejejo le izkušnje in pogruntati moraš s kako taktiko ti igra najbolj uspeva...
 
Top