Dual

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Iščem nekoga bi bi igral na svetu 5 dual saj pihaja ven nov svet jaz pa nisem tako aktiven in zato iščem partnerja da bi zaigral z mano.

PIŠI SPODAJ
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi bil, vendar si prosil nekoliko prepozno, jaz sem že dobil prošnje za dual in sem enega sprejel...
 

DeletedUser

Guest
js bi igral s tabo ampak sva se že zmenila z denycare
 

d00men

Member
Reaction score
0
turbo geni boš nabavu premium?Če ga boš bom igral drugače ne,ker mam jst itak preveč dela že takda sploh ne vem,če bom igral 5 svet.
 

DeletedUser

Guest
kko neveš če boš igrou pa govoru si da boš naredu pleme:)
 

DeletedUser

Guest
Domen pa ti mores prit, sej ves da rabimo čim več dobrih farm ko nas hočejo sesut ;)

za duala pa ti mogoče najdem koga
 

DeletedUser

Guest
Haha, glejte farmice govorijo... :D
Nisem vedel do zdaj, da znajo govoriti!!! :O
Lepo, hvala za informacijo...
Če bi bili vsaj povprečni igralci VP-ja, tega tukaj ne bi govorili... :D
 

DeletedUser

Guest
DA iščem nekoga ki bi igral z mano in da ne bom nabavu preimum računa lahko ga pa če se najde partner da ga partner nabav
 

DeletedUser

Guest
kdo pa pravi da hočem biti prvi točke niso vse glavna je vojska in pleme ki sodeluje
 

DeletedUser

Guest
d00men, počasi imam dovolj tega tvojega spammanja. Obstaja 'uredi' gumb, klikneš ga, ko hočeš popraviti svoje besedilo. Ni potrebno 2x pisati.. Vsekakor pa ni treba smetiti teme v kateri igralec išče dual..

@TURBO-GENI:

Vso srečo, jaz žal ne bom igral z dualom, grem samo malo ''pogledati'', s1 je sedaj prava stvar :D
 

d00men

Member
Reaction score
0
d00men, počasi imam dovolj tega tvojega spammanja. Obstaja 'uredi' gumb, klikneš ga, ko hočeš popraviti svoje besedilo. Ni potrebno 2x pisati.. Vsekakor pa ni treba smetiti teme v kateri igralec išče dual..

@TURBO-GENI:

Vso srečo, jaz žal ne bom igral z dualom, grem samo malo ''pogledati'', s1 je sedaj prava stvar :D


Jst spama kvečjemu ti.Kva spamam povej pokaž sporočilo,če slućajn samo odgovarjam na sporočila drugih!
 
Status
Not open for further replies.
Top