Dual

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
G0DZiLLA





Datum pridružitve: Aug 2009
Lokacija: Ljubljana
#18 pred 40 minuto(ami) Na vrh
d00men, počasi imam dovolj tega tvojega spammanja. Obstaja 'uredi' gumb, klikneš ga, ko hočeš popraviti svoje besedilo. Ni potrebno 2x pisati.. Vsekakor pa ni treba smetiti teme v kateri igralec išče dual..

@TURBO-GENI:

Vso srečo, jaz žal ne bom igral z dualom, grem samo malo ''pogledati'', s1 je sedaj prava stvar
__________________

ja nesmeti teme se strinjam tle se išče veš ne pa smeti
 

DeletedUser

Guest
Jst spama kvečjemu ti.Kva spamam povej pokaž sporočilo,če slućajn samo odgovarjam na sporočila drugih!

Hehe, tukaj pa morem jaz posegat, ker resno spammaš in jaz zaznam vsak spam oz. v taki obliki...
Pač glej, če ne boš njegov dual potem utihni, ker tema je namenjena dualom in ne tistim, ki je dolgčas pa zato spamajo...
Osebno sem že sit tega, če rabiš spammat pridi v forum Spam in tam kaj zaspami, te bomo še veseli... :D
 

DeletedUser

Guest
maš zdaj še čas, 1teden :) Pa kakega pametnega si najdi.

Ubijalec lepo povedano...


hvala da si ga umiril šekar čakam naprej
Ni problema, pač tega ne maram...



Poišči si nekoga pa ni treba, da iščeš tukaj, ker malo kdo, ki rabi duala pogleda na VP forum...
Uprašej na kakih drugih straneh oz. iz drugih serverjev npr. .net ?
Jaz sem dobival sporočila od igralcev, ki so prišli na svet 4 igrt iz .net, pa jim ni šlo...
Ah vseeno sem si izbral nekoga, ki je meni enak... :D
Pa si razlagajte kako si želite...
Verjami, da bi nekdo rad igral s teboj le najdi ga...
 

DeletedUser

Guest
hvala za vse te nasvete navedene zgoraj
iščem tudi na svetu 3 kjer igram samo pod drugačnim imenom tako da me ne iščite pod imenom TURBO-GENI
če želite izvedite ime me konktirajte po zasebnem sporočilu

in še to šekar iščem
 

DeletedUser

Guest
[mod=Tribuno]Obujanje starih tem... prispevek ZAPIRAM[/mod]
Lp, Tribuno
Forum moderator
 
Status
Not open for further replies.
Top