EoW se je ustrašil

DeletedUser

Guest
Ko smo napovedali Eow-ce za sovražnike so
se prestrašili in se združili z SPQR in postali njihovo krilo


HEhe
 

DeletedUser

Guest
Sej mi bomo vojno napovedal pol se bojo pa vsi naguzili v Golden
 

DeletedUser

Guest
OK
ne bom dolgovezil . sem bivši šef EOW in sem sedaj skupaj z Herokillerjem (bivši vodja MTB)vodja velike družine SPQR. Trenutno je to točno 6 plemen in smo demokratična skupina igralcev . ki čuti predvsem strast do igre.
Vidim marsikatere komentarje in se samo nasmiham, ker ko bojo ti najglasnejši med top 300 na angleškem srverju in med top 100 na svetu 1 potem se bom na te neoukusne komentarje odzival. zato to pišem samo enkrat. SPQR je pleme izkušenih igralcev , ki vemo kako se stvarem streže in da se na koncu mrtvi štejejo.
Samo v vednost :
nismo nikogaršnji sovražnik , pa tudi prijatelj ne.... imamo pa NNP z vsemi vodilnimi plemeni . Zakaj ? Ker vodilna plemena so plemena , ki znajo igrat to igro.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
Tako se govori :)

Še nekaj o tem kako smo vojaško slabi :eek:

če sem dobro seštel ima naša družina skupaj malo več kot

74,000 točk kot napadalec !!!! ;)

tolko o tem !!!
 

kevca13

Member
Reaction score
0
OK
ne bom dolgovezil . sem bivši šef EOW in sem sedaj skupaj z Herokillerjem (bivši vodja MTB)vodja velike družine SPQR. Trenutno je to točno 6 plemen in smo demokratična skupina igralcev . ki čuti predvsem strast do igre.
Vidim marsikatere komentarje in se samo nasmiham, ker ko bojo ti najglasnejši med top 300 na angleškem srverju in med top 100 na svetu 1 potem se bom na te neoukusne komentarje odzival. zato to pišem samo enkrat. SPQR je pleme izkušenih igralcev , ki vemo kako se stvarem streže in da se na koncu mrtvi štejejo.
Samo v vednost :
nismo nikogaršnji sovražnik , pa tudi prijatelj ne.... imamo pa NNP z vsemi vodilnimi plemeni . Zakaj ? Ker vodilna plemena so plemena , ki znajo igrat to igro.

tole si a čisto mim usekal, pravite da ste vsi izkušeni, js se temu sam smejim, kje boš na slo. serverju najdelčez 300 izkušenih igralcev še čez 100 jih komaj najdeš, priznam da tudi sam nisem najbolj izkušen ampak vseno vem kako se to igro igra, poleg tega pa vsa vosilna plemena niso najbolj izkušena, kar spomni se OMG na svetu 1 ki je bil kar nekaj časa vodilni, zdaj o njem ne duha ne sluha, herokiller mogoče imate res toliko točk skupaj vendar je kar 6 plemen!!!!!!!!!!!!
raje nam še povej koliko je to vse skupaj igralcev. pa poglej še med najboše napadalce redki imajo čez 1000 točk jaz imam 700 točk in sem 15 oz 12 ker so še točke od susuke, grobi in še enega ki se ga ne spomnim
 

DeletedUser

Guest
Komu ???

naam ???

Preberi si še enkrat njegov post, preden narediš še večjega bedaka iz sebe kot že si.

OK
ne bom dolgovezil . sem bivši šef EOW in sem sedaj skupaj z Herokillerjem (bivši vodja MTB)vodja velike družine SPQR. Trenutno je to točno 6 plemen in smo demokratična skupina igralcev . ki čuti predvsem strast do igre.
Vidim marsikatere komentarje in se samo nasmiham, ker ko bojo ti najglasnejši med top 300 na angleškem srverju in med top 100 na svetu 1 potem se bom na te neoukusne komentarje odzival. zato to pišem samo enkrat. SPQR je pleme izkušenih igralcev , ki vemo kako se stvarem streže in da se na koncu mrtvi štejejo.
Samo v vednost :
nismo nikogaršnji sovražnik , pa tudi prijatelj ne.... imamo pa NNP z vsemi vodilnimi plemeni . Zakaj ? Ker vodilna plemena so plemena , ki znajo igrat to igro.

Potemtakem so vsi vaši igralci na angleškem serverju med top 300 in na W1 .si med top 100?:rolleyes: Lepo te prosim zapri forum in se vrni v svojo pravljično deželo. Drugače pa z mojim plemenom nimate NNP, mi imamo NNP samo z enim izmed vaših podplemen, z drugimi pa ne.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz vedno pišem v svojem imenu .... kar sem napisal velja za mene in za par igralcev ki so z mano .... bili smo težke bitke in se učili... tudi na porazih- Ne rečem da sem vsemogočen ampak ko boste prilezli do 150.000 in še nekaj točk , ko boste imeli 18 naselij ter od teh 12 na 24000 in minimalno 20000 enot po naselju ( povprečno ) takrat pa bodite pametni ...
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
ubijalec1234

pol pa napadi da vidimo tvojo mogočno vojaško moč !!!

lahko kar menen napadeš če želiš
 

DeletedUser

Guest
jaz vedno pišem v svojem imenu .... kar sem napisal velja za mene in za par igralcev ki so z mano .... bili smo težke bitke in se učili... tudi na porazih- Ne rečem da sem vsemogočen ampak ko boste prilezli do 150.000 in še nekaj točk , ko boste imeli 18 naselij ter od teh 12 na 24000 in minimalno 20000 enot po naselju ( povprečno ) takrat pa bodite pametni ...

sem mel vse to in še več in to na več kot enem svetu. In kje imaš ti to,saj si na svetu 1 neobstoječ na .net pa te tudi ni,razen če si pod drugim nikom.

ubijalec1234

pol pa napadi da vidimo tvojo mogočno vojaško moč !!!

lahko kar menen napadeš če želiš

lepo te prosim, če že pišeš kaj vsaj prekopiraj pravilno ime. To ni taka znanost da ne bi mogel. Drugače pa glede napadanja, ne hvala nebom pošiljal svoje vojske v smrt čez cel kontinent, mam veliko drugih tarč bližje. Drugače pa se še mogoče kdaj srečama in bomo potem videli....
 
Last edited by a moderator:
Top