EoW se je ustrašil

DeletedUser

Guest
Nas je 25 in imamo 26K premaganih nasprotnikov!
Vas je pa 300 in imate 74K premaganih nasprotnikov!
75 članov in smo približno na istem položaju
In potem malo glej če nas bi bilo 300!
 

DeletedUser

Guest
Ustrašl ste se zgleda vi k tle neki pišete..kok ste waa neki dobri. Sej bomo vidl...kar bo bo
 

DeletedUser

Guest
bemvas, a si ne morte zmislit originalna plemena, zdaj so takorekoč vsa večja si1 plemena replicirana na si2. katastrofa.
 

DeletedUser

Guest
bemvas, a si ne morte zmislit originalna plemena, zdaj so takorekoč vsa večja si1 plemena replicirana na si2. katastrofa.

Saj ne da jim to kaj pomaga... Drugače pa sem presenečen da vidim tebe na forumu od sveta 2. :)
 

DeletedUser

Guest
spika: deloma ti dam prav kar si napisal, deloma pa ne :)

predvsem me je "zmotilo": da imate NNP s top plemeni ker ti znajo igrat. si siguren da znajo?? ker kolikor gledam lestvico poraženih nasprotnikov, niso glih vsi neki "strašni".
pa tudi: čeprav si (ali pa še) igral na angl. serverju to ne pomeni kaj preveč dosti. da si imel "samo" 18 vasi? ni to nekam malo, glede na to, da praviš koliko si izkušen? pa tudi - na angl. serverju je folk malo drugačen, malo bolj se zavedajo "resnosti" tega špila in če imaš par zelo dobrih v klanu, ni problem delat imperija.
res pa je, da si tam nabereš dosti izkušenj, to pa:)
 

DeletedUser

Guest
tole je moj zadnji komentar na to temo

...... na koncu se mrtvi štejejo.... ker eni bojo nonstop pametni in prepotentni.....realnost in vera vase sta najpomembnejši....vse ostalo je ....
 

Igythamasta

New Member
Reaction score
0
bemvas, a si ne morte zmislit originalna plemena, zdaj so takorekoč vsa večja si1 plemena replicirana na si2. katastrofa.

To je vedno in povsod enako. Samo pri TW mi je fajn, da ne morejo kar tako kopirat tvojega imena, pri ostalih igrah se je to rado dogajalo. ;)

Saj ne da jim to kaj pomaga... Drugače pa sem presenečen da vidim tebe na forumu od sveta 2. :)

Itak da jim ne pomaga, k vecjemu s tem se pridobijo vec nasprotnikov. Nekateri ne pomislijo, koliko nasih premaganih nasprotnikov se nosi nekaksno zamero v sebi. Forum, pa bere kar nekaj oseb iz s1, ker je zelo dober vir za vice. Sem se ze par krat kar dobro nasmejal. :D
 

DeletedUser

Guest
NNP s top plemeni,ker znajo igrati....

Wuaahaahahhhahahahaah kuk si me nasmejal.Če bi znali igrati bi igrali pametno ne pa 6 (nesposobnih) akademij in pa še ponosni ste na to.Ej...Vaš propad bo lepo gledat.:D
 

bruno

Member
Reaction score
0
Seveda se nasmeješ ko pa HEROkiller&co take pišejo :)

Citiraj:
Originalen komentar od HEROkiller
Komu ???

naam ???

lol vas itak že usak tolče ker vas je 1 miljon...

spet zavajaš kot ves SE zakaj me še niste zbrisal kot ste obljubil že pred 1 tednom, sem se že mal naveličal bit na 2., pa tud cajta mi zamnkuje ;) Sam skaute pošiljaš te ni nič v hlačah..... al mora SE spet nekaj NNP oz. zavezništev sklenit in jih okoli prinest da bo ostal 1. Edini ki je dobr pri vas je moj sosed Skike, če nebi imel njega bi bili .....
no pa spet obrnite na vašega Admina da bo temo zaklenil he he, kot že parkra doslej oz. me poslal v toplice po njegovem :eek:
 

bruno

Member
Reaction score
0
Nas je 25 in imamo 26K premaganih nasprotnikov!
Vas je pa 300 in imate 74K premaganih nasprotnikov!
75 članov in smo približno na istem položaju
In potem malo glej če nas bi bilo 300!

Originalen komentar od Buster
Herokiller ti pa pejt k pedofilu da te mal urihta..

vidim da imajo navijači SE privilegije na forumu, če bi kdorkoli drug od nas navadnih igralcev tole napisov b ga že zbrisal :cool:
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Citiraj:
Originalen komentar od HEROkiller
Komu ???

naam ???

lol vas itak že usak tolče ker vas je 1 miljon...

spet zavajaš kot ves SE zakaj me še niste zbrisal kot ste obljubil že pred 1 tednom, sem se že mal naveličal bit na 2., pa tud cajta mi zamnkuje ;) Sam skaute pošiljaš te ni nič v hlačah..... al mora SE spet nekaj NNP oz. zavezništev sklenit in jih okoli prinest da bo ostal 1. Edini ki je dobr pri vas je moj sosed Skike, če nebi imel njega bi bili .....
no pa spet obrnite na vašega Admina da bo temo zaklenil he he, kot že parkra doslej oz. me poslal v toplice po njegovem :eek:

Počasi mi greš že na jetra

prva stvar: ne bit prek kompa pametn, to je lahko usak
druga stvar ful si jak k maš 15 obrambnih enot v vasi
kje imaš pa napad? raje še počakam malo in te uničim ,
ko mma kak nuke več ne pa da sedaj izgubim večino napadalnih
enot ker je nekdo glasn skoz
tretja stvar : lahk še malo bl jokaš ?

aja Bister že dolgo časa ni v našem plemenu btw.
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
Počasi mi greš že na jetra

prva stvar: ne bit prek kompa pametn, to je lahko usak
druga stvar ful si jak k maš 15 obrambnih enot v vasi
kje imaš pa napad? raje še počakam malo in te uničim ,
ko mma kak nuke več ne pa da sedaj izgubim večino napadalnih
enot ker je nekdo glasn skoz
tretja stvar : lahk še malo bl jokaš ?


ja ti si tut prek kompa glasen!!
ker če bi bilo vse res kaj rečeš pol njega nebi bilo več BTW
 

bruno

Member
Reaction score
0
aja Bister že dolgo časa ni v našem plemenu btw.

jokaš lahko ti svoji mamici ;) za živce ti pa priporočam persen;), sicer bi se pa vsako pleme odpovedalo takemu podrepniku, ampak na žalost vas še vedno zagovarja

Originalen komentar od Buster
Herokiller ti pa pejt k pedofilu da te mal urihta..

aja Bister že dolgo časa ni v našem plemenu btw.

Branilec je zmagal
Sreča (s stališča napadalca)

22.4%
Morala: 100%

Napadalec: aljaz9999
Vas: -[03]- (493|499) K44

Količina: 0 0 1129 0 13 536 12 18 106 14 0 1
Izgube: 0 0 1129 0 13 536 12 18 106 14 0 1


Branilec: bruno
Vas: Vas codyland (498|496) K44

Količina: 5059 437 0 533 364 610 85 560 8 97 1 0
Izgube: 1271 110 0 134 91 153 21 141 2 24 0 0


tok da te spet mal postavim na laž :eek: pa na realna tla:p- pa en persen vzam da boš lažje spal. upam pa da "ti" čimprej prevzameš moje vasi in ne Skike, ampak mislim da bom moral še če bom čakal nate še kar nekaj časa čakati tam do nekje nikoli :(, če bom igral še kar nekaj časa igrat bom to mogoče dočakal :D čeprav bi bil rad nehal :p do naslednje nedelje. Lahko pa ti povem da me v nedelj od 17.00 do ponedeljka do 17.00 nebo pa ti bo mogoče kaj ratal he he
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ful si hud, kje imaš pa moj prvi napad ko si zgubu vse obrambne enote, (okoli 4000)
to sm poslal ker sm mislil da si brez enot? vrjemi boš dočakal=)
 
Top