EoW - unlimited

DeletedUser

Guest
A nisi videl da sem že?
Saj sem povedal da sem potreboval malo časa, če bi ga še potreboval potem ja ne misliš, da bi vam tako prepustil ostale?
Podcenjevanje nikoli ni pozitivna stvar...
 

rfaric

Member
Reaction score
0
A nisi videl da sem že?
Saj sem povedal da sem potreboval malo časa, če bi ga še potreboval potem ja ne misliš, da bi vam tako prepustil ostale?
Podcenjevanje nikoli ni pozitivna stvar...

res si neverjeten imaš 2 vasi pa si še optimističen,tiste 2 ti naj kar ostaneta preden jih razviješ bomo mi že končal na temu svetu:D
 

DeletedUser

Guest
Res je imeli so jih tudi vietnamci toda taktika vietnamcev ti nebo kaj veliko pomagala. ZDA si niso mogle privoščiti dolge vojne z veliko žrtvami medtem ko si KOH lahko to privošči. Pri tej taktiki ko samo "bežite" pred bojem ga izgubljate. Ta igra je v veliki meri psihološka in veliko igralcev preneha igrati ali pa postanejo bolj neaktivni, ko gre plemenu slabo. Po mojem mnenju v resnici ne bežite namenoma na druge dele sveta ampak ste v to kar prisiljeni če želite preživeti, saj vojske za obrambo nimate skoraj da ničveč. Pri vaši usodi se mi zdi zanimivo to, da ste napadli TMP zaradi tega da bi se morali bojevati na več frontah hkrati, sedaj pa se vi naenkrat bojujete s tremi plemeni.
 

DeletedUser

Guest
Hja tako to pride...
Ampak po mojih izkušnjah tudi napadalcu ni zanimivo napadat nekoga, če to nima nobenega pravega učinka. Naše točke že nekaj časa bolj ali manj stagnirajo, kar pomeni, da ne izgubljamo nič (razen razvoja, ki pa zdaj niti ni tako bistve).
Pa četudi bi počasi začeli zgubljati točke, jih je dovolj, da bi to trajalo...

Ta vojna je v resnici samo vojna, kdo bo dlje aktiveno igral.
(in mi imamo motiv, da bi dlje aktivno igrali, ker to pomeni naš obstoj, medtem, ko imajo oni obstoj zagotovljen)
 

DeletedUser

Guest
Nevem no meni se zdi da je napadalcu pa zabavno napadati nekoga, ki ti ne nudi nekega odpora, saj se lahko pri njih lepo razvijaš. Ta igra je res zelo psihološka, kjer je pomambna aktivnost igralcev. Zaradi tega ker stagnirate se mnogo igralcev naveliča igrati to igro in preneha. Že kar veliko vaših igralcev je postalo neaktivnih. Poleg tega vas napadajo 3 plemena ne verjamem da vas bodo kar vsa pustila pri miru. Žal se mi zdi da boste kmalu postali zanimiva tarča še za kako drugo pleme. Ob takem nadaljevanju se KOHu res ni treba pritoževati, gradite jim vasi in jih potem skoraj ne branite. Morda bodo imeli nekaj več dela z vami ampak težko da boste s tem kaj pridobili. KOH je do sedaj šel na drugo tarčo šele ko je uničil svojega prejšnjega nasprotnika, tako da tudi iz tega vidika nimate kaj veliko možnosti za obstanek. Je pa vse mogoče in bomo videli kaj se bo dogajalo v prihodnje.
 

DeletedUser

Guest
Vse to je res, ampak, če se da KOHu še mesece in mesece preganjat nas z nobene kritične škode povzročene, potem priznam, da imaš prav.
Glede na komentarje ninje in rfarica, ki jima je očitno slovenski server že tako pod povprečjem, bi sklepal, da se jim nebo hotelo tega početi (ker to je res smešno početje za dobre in izkušene igralce, ki so vajeni dobrih borb).

Drugače pa situacija za nas ni tako huda, kot si očitno misliš.
Na nekaterih področjih, proti nekaterim plemenom, še vedno lepo napredujemo in imamo še precej rezerve na tem področju.
 

for myself

New Member
Reaction score
0
Lol,finta ni v tem če si prvi a zadn,Vojska je pomembna,tak da npr:koh ima dosti točk a nič vojske ,čez en teden to ugotovijo vohune se začnejo pogovarjat s drugim plemeni,in se odočijo za napad,čez en teden ni blo ne suha ne duha o KOHu SAM EN BUTAST PRIMER
 
Top