Flako the who?

Kakšen se vam zdi flako?

  • Tipičen noob

    Votes: 17 29.8%
  • Evil moderator

    Votes: 6 10.5%
  • Grobijev sluga :o

    Votes: 12 21.1%
  • Tipičen Mariborčan

    Votes: 8 14.0%
  • Dobra duš'ca

    Votes: 14 24.6%

  • Total voters
    57

DeletedUser

Guest
a lahko glasujem za 2je? bdw: dobra dušica ne pride v poštev, flako se je hladnokrven že rodil. ;)

=D ne ne samo 1x lahko ;) vem je zelo težko ker flako ustreza 4im kategorijam navedenim kot odgovor tista peta je pač malo za hec ;) Ampak vseeno katera flakova lastnost najbolj udarja iz njega GLASUJTE! :cool:
 

nofear

Member
Reaction score
0
Mislim Flako je tipičen Mariborčan tle sploh ni debate. Rahlo zloben , a se ob pivu hitro razneži.
 

DeletedUser

Guest
Mislim Flako je tipičen Mariborčan tle sploh ni debate. Rahlo zloben , a se ob pivu hitro razneži.

če mu zadost vliješ se vsak ;) bdw: kater je glasoval za dobra dušica?, mislim da je napačno pritisnil. PS: flako ti sam za sebe nesmeš ;)

Dobra duš'ca 2

:eek: flako brez podkupovanja.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Prijatelji mi govorijo, da sem odličen v sarkazmu, tako da sem stisnil "Dobra duš'ca" :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Že 4. ste glasovali da, sem dobra dušca, no... Sam se tudi glasoval tako.
Hm, kaj bi vam rekel, hja, to moj big boss vedno ponavlja, to ni tekmovanje v priljubljenosti, temveč je naša funkcija da uveljavljamo pravila. To mislim , da počnem sorazmerno dobro, tudi marsikomu marsikaj pomagam, če me prosi za pomoč, tako da lahko rečem, da kot moderator delam sorazmerno dobro, mislim , da tako menijo tudi moji nadrejeni, drugače mi ne bi namenili tega položaja, za vse ostalo pa mi je kratko - malo - vseeno.
lep večer še naprej.
 

DeletedUser

Guest
Že 4. ste glasovali da, sem dobra dušca, no... Sam se tudi glasoval tako.
Hm, kaj bi vam rekel, hja, to moj big boss vedno ponavlja, to ni tekmovanje v priljubljenosti, temveč je naša funkcija da uveljavljamo pravila. To mislim , da počnem sorazmerno dobro, tudi marsikomu marsikaj pomagam, če me prosi za pomoč, tako da lahko rečem, da kot moderator delam sorazmerno dobro, mislim , da tako menijo tudi moji nadrejeni, drugače mi ne bi namenili tega položaja, za vse ostalo pa mi je kratko - malo - vseeno.
lep večer še naprej.

nima to nobene veze z moderiranjem ;)
 

DeletedUser

Guest
Zaenkrat tipičen Mariborčan,če bi lahko dal še en odgovor bi bil tipičen NooB! :D :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ubistvu stalno leze pod kiklco od grobija tko, da sm dal kr grobijev sluga :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
V bistvu od 25 glasov, sta le 2 glasovala da sem evil mod, torej lahko rečem, da sem kr vredu človek.
 
Top