Glasovanje za naj moderatorja VP

Kdo je po vašem mnenju najboljši moderator VP?

  • dejan90

    Votes: 3 7.1%
  • uRRosjeH

    Votes: 4 9.5%
  • bosko28

    Votes: 23 54.8%
  • matjazinho

    Votes: 12 28.6%

  • Total voters
    42

Flako

Member
Reaction score
0
Dragi soigralci, soigralke!

Menim, da moderatorji VP svoje delo opravljajo dobro, predvsem pa je potrebno povedati, da vse to opravljajo prostovoljno, zato sem dobil zamisel, da bi jih mi kot skupnost malo nagradili :p

In tako ustvarjam anketo, s katero se bo volilo naj moderatorja VP.
Vem, da bo samo eden lahko zmagovalec, vendar naj se ostali ne počutijo »zapostavljene«, kajti vsi so tako rekoč zmagovalci 

Tisti moderator, ki bo na tem glasovanju zmagal, bo imel lastno podtrditev, da dela dobro in tudi od mene bo dobil simbolično darilo.(Kakšno? Bo izvedel ko bo glasovanja konec ;) )

Torej, glasujte!
 

DeletedUser

Guest
jes bi dal Grobija kot vodjo cele ekipe, ker je izbral moda ki bo zmagal :p

škoda da ni več njegove osebne slikice : Grobi -> najlepši :D

:ban: :eek:
 

Flako

Member
Reaction score
0
jes bi dal Grobija kot vodjo cele ekipe, ker je izbral moda ki bo zmagal :p

škoda da ni več njegove osebne slikice : Grobi -> najlepši :D

:ban: :eek:

Grobija ni možno glasovati, kajti on je admin, in on je za to glasovanje vedel v naprej, torej nebi bilo presenečenje.

Kot drugo pa dejstvo.
Kdo le bi glasoval za grobija?:confused::confused::confused::confused::D:D:D(joke)

Lep pozdrav,
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Bomo čez pol leta naredili še z administratorjema eno anketo ;).
 

Flako

Member
Reaction score
0
Bomo čez pol leta naredili še z administratorjema eno anketo ;).

Mislim, da je to odločeni vnaprej, kajti ti si aktiven na forumu in te ljudje poznajo... Motorka pa je "kr nekdo" in ga po večini uporabniki foruma ne poznajo oz. še nikjer niso zasledili njegovih prispevkov.

ps. Za koga si glasoval???
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Mislim, da je to odločeni vnaprej, kajti ti si aktiven na forumu in te ljudje poznajo... Motorka pa je "kr nekdo" in ga po večini uporabniki foruma ne poznajo oz. še nikjer niso zasledili njegovih prispevkov.

ps. Za koga si glasoval???

Mislil sem glasovanje med celotno ekipo (tudi z administratorjema). Za koga pa sem glasoval pa je skrivnost :p.

[mod=Grobi]Zaradi spremembe v ekipi sem popravil anketo.[/mod]

Lep pozdrav,
Grobi
 

Flako

Member
Reaction score
0
"Volilci: 19. V tej anketi ste že glasovali"

No vidite, pa je le malo aktivnosti v tej temi ;)

Me prav zanima, kdo bo zmagovalec ;), trenutno najbolje kaže lily :)
 

DeletedUser

Guest
Tema je očitno zanimiva, vendar bi vseeno pripomnila, da po mojem mnenju niso najbolje določeni parametri slednje ankete. Zakaj?
Že v prvi vrsti se razlikuje oblika dela in-game ter forum moderatorjev, slednji so posledično več prisotni s komentarji na forumu ter zato bolj prepoznavni ("priljubljeni", kakor kdo želi to poimenovati). Zase pa bi rekla, da nekako ne sodim v izbor tistih, za katere se glasuje, ker nimam zadostnega staža kot forum moderatorka.

Lep pozdrav (pa brez zamere :) ),

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Tema je očitno zanimiva, vendar bi vseeno pripomnila, da po mojem mnenju niso najbolje določeni parametri slednje ankete. Zakaj?
Že v prvi vrsti se razlikuje oblika dela in-game ter forum moderatorjev, slednji so posledično več prisotni s komentarji na forumu ter zato bolj prepoznavni ("priljubljeni", kakor kdo želi to poimenovati). Zase pa bi rekla, da nekako ne sodim v izbor tistih, za katere se glasuje, ker nimam zadostnega staža kot forum moderatorka.

Lep pozdrav (pa brez zamere :) ),

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka

+1.
To se vidi pri naju z Dejanom :)
Čestitam za vodstvo ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Volilci: 27. V tej anketi ste že glasovali

Uff, potrebno je priznati, da odziv je večji kot sem pričakoval :), le pogumno naprej fantje in dekleta :p

Drugače bo anketa trajala do 99 glasov, ali pa do nedelje(če ne bo zbranih 99 glasov). Samo v vednost .

lp, flako
 

Flako

Member
Reaction score
0
*bumb*
Dobrodošli so tudi komentarji, mnenja, itd.

(le osvežujem glasovanje, da ne bi kje kaj zastaralo :) )
 

Flako

Member
Reaction score
0
ma bosko je legenda,ker gre iz plemena v pleme tako kot jaz

Oprosti, vendar ne razumem, kaj si želel povedati?
Bosko28 mislim da ne menjava tako pogosto plemen? ali pač? vsekakor pa verjamem, da se v igri lahko kar nekajkrat zgodi, da si iz takšnih ali drugačnih razlogov prisiljen zamenjati pleme...
 
Top