Glasovanje za naj moderatorja VP

Kdo je po vašem mnenju najboljši moderator VP?

  • dejan90

    Votes: 3 7.1%
  • uRRosjeH

    Votes: 4 9.5%
  • bosko28

    Votes: 23 54.8%
  • matjazinho

    Votes: 12 28.6%

  • Total voters
    42

DeletedUser

Guest
Oprosti, vendar ne razumem, kaj si želel povedati?
Bosko28 mislim da ne menjava tako pogosto plemen? ali pač? vsekakor pa verjamem, da se v igri lahko kar nekajkrat zgodi, da si iz takšnih ali drugačnih razlogov prisiljen zamenjati pleme...

pust ga, če vidiš da ma blodnje.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Menim, da so rezultati dokaj pričakovani. Glasovalo se je za tiste moderatorje, ki so bolj aktivni na forumu in so v večjem stiku z uporabniki. Mi je pa všeč, da je glasovalo 36 uporabnikov, čeprav želim, da se naslednje leto število uporabnikov potrojit :p.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Mi je pa všeč, da je glasovalo 36 uporabnikov, čeprav želim, da se naslednje leto število uporabnikov potrojit :p.

Se strinjam s teboj, in upam, da bodo tudi moji "prispevki" - (ne posti, ampak prispevki ), kaj pripomogli k temu.

Vendar pa ne pozabi dejstva, da sem načrtoval, da se ankete zapre šele v nedeljo, tako da do takrat bo še kar nekaj glasov :) .
 

Flako

Member
Reaction score
0
Dragi soigralci, soigralke
Anketa se bo zaključila v nedeljo, tako da glasujte še sedaj, ko lahko.
Dragi "tekmovalci", čas se izteka, tako da poizkušajte še "lobirat", dokler še lahko, kajti le res velika volilna udeležba bo prikazala realno sliko in kdo si resnično zasluži "priznanje" za naj moderatorja skupnosti Vojna Plemen!

Nagrado bom podelil takoj po zaključku tekmovanja. ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
*triple post*

Čez 24 ur se zaključi tekmovanje!
Nagrade so pripravljene, in čakajo novega lastnika, tako da še tisti zadnji, ki imate namen, GLASUJTE!

Lp,
Flako aka Plemenski
 

Flako

Member
Reaction score
0
*Ponovno se oglašam jaz :p *

Kot sem napovedal, danes se je končalo glasovanje za naj moderatorja. Zmagovalka je Bosko28. Iskreno ji čestitam, in danes tekom dneva ji bom tudi podelil "nagrado" za naj moderatorja skupnosti Vojna Plemen!
(po podelitve boste tudi vsi ostali v tej temi "obveščeni" kakšna je bila nagrada)

Ob tej priložnosti, bi želel tudi izpostaviti, drugo plat te zgodbe, kajti po anketi sledeč, je dejan90 najbolj osovražen moderator na VP.
Dejan, imaš srečo da živiš v "planinah" , kajti tja gor se nikomur ne da hodit, kajti če bi živel v dolini, kot vsi ostali, normalni ljudje, bi mene bilo na tvojem mestu strah. :p
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni prav vsi ki ste glasovali za moderatorje in seveda tisti, ki niste.

Zahvaljujem se za izkazano zaupanje vsem tistim, ki ste glasovali zame....vendar menim, da si to lahko razlagamo kot zmago tistega, ki ima več prijateljev oz. soplemenašev na forumu.....posledično s tem prihaja do napačnih tolmačenj in marsikdo razume moje moderiranje kot pristransko. Naj vam zagotovim, da je naše delo pod budnim očesom administratorja Grobi, ki nas na naše napake tudi opozori.......le-te se popravijo iz njegove strani ali naše.

V želji po čimvečjem številu dobrih in konstruktivnih debat vas prav lepo pozdravljam,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka


P.S.: Rada bi se zahvalila tudi flaku za samoinciativno delo pri oblikovanju ideje in ankete ter seveda za podeljeno nagrado.
 
Top