Predlog Hitrost s premium točkam

DonSiete7

Member
Reaction score
0
povej ti meni kaj je zanimivega pri 5ih vaseh?:rolleyes::confused:

EDIT:Vsi tisti,ki igraste samo do 5 vasi,to ni sim city ampak vojna plemen. Tu se borimo, ne gradimo vasi.

LOL.... reku sem pac da je meni bolj zanimivo na začetku kjer se vidi kdo je izkušen kdor pa amater (v 85% se res pokaže) ... Pač meni je osebno bolj všeč igrica na začetku, kasneje še sam neveš kje imaš vasice
 

DeletedUser

Guest
LOL.... reku sem pac da je meni bolj zanimivo na začetku kjer se vidi kdo je izkušen kdor pa amater (v 85% se res pokaže) ... Pač meni je osebno bolj všeč igrica na začetku, kasneje še sam neveš kje imaš vasice

a res, to je potem nova logika. Zaenkrat še vedno velja da se vidi kdo je izkušen potem ko maš več vasi in se vojne začnejo.
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
LOL.... reku sem pac da je meni bolj zanimivo na začetku kjer se vidi kdo je izkušen kdor pa amater (v 85% se res pokaže) ... Pač meni je osebno bolj všeč igrica na začetku, kasneje še sam neveš kje imaš vasice

?? To pa sploh ni res.
 

DeletedUser

Guest
Ja, najbolje kar krajši čas naj še imajo, naj imajo potem če imaš upravitelja računa še za 10% večjo obrambno in napadalno moč ter plen. Ni že prepolavljanje zgradb in upravitelj računa dovolj? Joj, grem kar dol s foruma, da ne bom tako obupnih idej poslušal.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
a lahko ponoviš v slovenščini od 5razreda naprej to, ker slovenščina 1vega razreda mi ne gre....

ma nemoj :D še dobro da priznaš da ni uspel dlje prit kot do 5 razreda :D sem preveru pa nevem kje bi se zmotil :D

Me lahko prosim popraviš da si razširim obzorja ?
 

DeletedUser

Guest
ma nemoj :D še dobro da priznaš da ni uspel dlje prit kot do 5 razreda :D sem preveru pa nevem kje bi se zmotil :D

Me lahko prosim popraviš da si razširim obzorja ?

no jaz sem vsaj do 5tega potem, ti dlje kot do 1vega nisi ker drugače bi vsaj pomen tistega, kaj si napisal lahko razbral. Kar si napisal je nerazumljivo in bi rabil strokovnjake da dešifrirajo pa še ti bi obupali. Zgleda da se je poučevanje slovenščine v teh par letih kaj sem zaključil osnovno drastično poslabšalo.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
no jaz sem vsaj do 5tega potem, ti dlje kot do 1vega nisi ker drugače bi vsaj pomen tistega, kaj si napisal lahko razbral. Kar si napisal je nerazumljivo in bi rabil strokovnjake da dešifrirajo pa še ti bi obupali. Zgleda da se je poučevanje slovenščine v teh par letih kaj sem zaključil osnovno drastično poslabšalo.

Aa sem si mislil da je nekaj takega hvala za lepo razlago :D
 

DeletedUser

Guest
Ideja, da bi spomočjo premium točk lahko pospešil svoje enote, jim povečal moč... in kar je še podobnih zadev, mi ni všeč. Ker pa se innogames s to in podobnimi igrami ukvarja zaradi zaslužka (čudno, mar ne?) in ne iz ljubezni do igralcev, veteranov s stotih svetov in podobnih, lahko pričakujemo tudi kaj takega.
Nazivi kot so amater, PRO (profesionalec) in podobni, so res brez veze.. edini profesionalci v tej igri so zaposleni v innogames, oni živijo od te igre, vsi ostali pa sodelujemo na svoje stroške (čeprav nekateri živijo za to igro). Če se bo vodstvo odločilo in podelilo častne nazive (mojster, veliki mojster, vitez,... in kar je še takšne šare), najbolj uspešnim igralcem na posameznem svetu, bodo ti nazivi imeli vsaj nekaj pomena. "Častni" nazivi, ki si jih prilepijo igralci sami, pa več povedo o njihovem karakterju, kot pa o njihovem znanju in sposobnostih v igri. In če bi spoštovani komentatorji na tem forumu uspeli ločiti igro od resničnosti (RL) in iz svojih komentarjev izbrisali RL žalitve, podcenjevanja, natolcevanja... bi bil ta forum lahko čisto zanimivo čtivo. Mnogi med vami so športniki in prepričan sem, da o svojih športnih nasprotnikih v javnosti niti slučajno ne govorite tako, kot o nasprotnikih v igri, na tem forumu. Vsaj res dobri športniki si tega nikoli ne bi dovolili.
Na koncu pa vsem vpletenim v VP želim srečo v življenju, v igri pa čim več zabave v letu 2012.
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem športnik, odvisno od moštva. Nekaterim nasprotnikom marsikkaj rečem direkt :)
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem športnik, odvisno od moštva. Nekaterim nasprotnikom marsikkaj rečem direkt :)
Verjamem :).. dvomim pa, da se spuščaš v "komentiranje" njihove izobrazbe, privatnega življenja in intelektualnih sposobnosti (zaradi mladoletnih bralcev bom nekatera področja življenja izpustil), samo zato ker udarjajo backhand drugače kot ti, pri tem pa še hitreje tečejo. ;)
 

DeletedUser

Guest
To je tudi res. Mladoletnih nas je tukaj zelo veliko.


P.S: Kako veš da sem najhitrejši v ekipi? :)
 
Top