How deep the rabbit hole goes?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi skupaj!

Torej, vodilno pleme na tem svetu, pleme KOH, se je odlocilo, da bo na tem svetu zmagalo. Z zaskrbljenostjo opazujejo svoje kolege v TMP, ki kot za salo pospravljajo pleme za plemenom, tule na Severu pa stvari ne gredo ravno v tempu, kot so si ga zamislili. Zato so se nekateri clani tega plemena (npr. Primoz58) odlocili, da vsa stvar ne bi predolgo trajala, malo “pohvatati krivine” in se pri tej poti do zmage, posluziti nacinov, ki niso ravno v skladu s pravili igranja Vojne plemen.

Pobrisano

@ninja
Ce si se odlocil, da bos zmagal na tem svetu, bodi posten in zmagaj na korekten nacin. Ce te ze tako hudicevo firbec matra, kaj se menimo po nasih plemenskih forumih, katere vasi rezerviramo in kdo ima katere privilegije v plemenu, me kontaktiraj, pa ti bom jaz poslal printscreene, samo za Bozjo voljo, ne izsiljujte otrok, da vam preko remote accessa omogocajo dostop do svojih racunalnikov. Ti, jaz ter marsikdo drug prisoten na tem forumu igramo na svojih racunalnikih, marsikateri nic hudega slutec otrok pa VP igra na racunalniku svojih starsev (kateri imajo tudi svoje sluzbene dokumente, maile ipd. na svojih diskih); to pa je ze stvar vdora v zasebnost in presega okvirje igranja Vojne plemen. Mislim, da ni vredno, saj gre vendarle za igro, ob kateri naj bi se zabavali in sprostili, ne pa ukvarjali s taksnimi in drugacnimi intrigami, ki so ze na meji zakonsko dovoljenega.

So, how deep the rabbit hole goes??? All the way to the top...

Hvala lepa za razumevanje in veliko uzitkov pri igranju VP (v kolikor je to pac mogoce) se naprej,
Davci

[mod=Grobi] Odstranitev besedila. Prepovedano je napeljevanje k kršenju pravil, iskanje lukenj ali pomanjkljivosti v sistemu pravil. Vsa vprašanja lahko zastavite preko zasebnega sporočila ekipi Vojne plemen.[/mod]
 

ninja

Member
Reaction score
0
Sam osebno in vodstvo KOH s tem nima prav nič. Če pa naši posamezniki to delajo na svoj račun, jim ne morem preprečiti. Sporoči mi ime na zs in bova uredila. Vodstvo KOH nikogar ni izsiljeval ali celo grozil ali gledal drugim račune itd. Seveda pa se vedno najdejo posamezniki, katerim bi osebno preprečil prijavo v vojnoplemen za vedno. A to ni moje področje, žal.
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, torej zgleda da je veliki veleum črtomir, kateri je mel še do nedavnega toliko preko KOH prodal svoje člane. Torej glede na to da nk maribor še do naslednjega mesca nebo imel priložnosti se izgovarjat, bo kakšni izgovor padel z strani črtomirja? ali katerega drugega P Sovca?.
 

DeletedUser

Guest
o veliki govorec se je oglasil, sam na žalost te nič ne razumem, malce razloži, vrjetno pa misliš na tiste ki so sedaj pri kohu, je pa vse povezano z zgornjim postom, vse te igra en igralec, kako je prišel do računov pa bi se moral drugi pozabavat, pa tudi s tem kako se igra, na svetu 1, ko se ni dalo s pošteno igro, se je začelo drugače, pa tu nič ne moremo, je bila ideja da vsi zbrišemo račune in povemo v Nemčijo zakaj, sam temu sem rekel ne, naj nas kar probajo uničit z vsemi gulfijami ki jih znajo, borili se bomo do zadnjega vojaka, me sploh nič ne briga, pač bomo tako končali, ko v poštenosti na svetu ena ne moreš več govorit in ninja, ne govort, da nič ne veš in ne veš kdo so to, sprejel si jih medse in od takrat je KOH samo še pleme, ki prevzema na nek čudn način in lahko bi sam videl kakšna je naprimer razlika v napadih tistih poštenih igralcev, naprimer na račun slovenec, ali pa tisti na račun pegas, vrjetno veš kakšne muke so na prvem računu, pegas je bila pa prevzeta zbrez nukov in z vlakci ki so imeli vsak poleg plemiča 100 sulic in vasi so padale. Zelo težki boji in na pošten način, če rabiš imena pa poglej kdo jo je prevzemal, igralec , ki je organizator in si ga včeraj sprejel pa je vsem pošiljal to: hojla,če si res dokončno odločen,ga lahko daš meni (račun) mam 2 kompa ter 2 neta pri bajti :)) pa načrtujem zdaj napad na xxxxigralec kohaxxx zdaj sem vlagal ene 2 mesca vse v to da sem pripravljen če bi dobil še tvoj račun pa bi bila totalna bomba :D sporoči mi kako si se odločil :),
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
je pa vse povezano z zgornjim postom, vse te igra en igralec, kako je prišel do računov pa bi se moral drugi pozabavat,

Zakaj bi se drugi morali pozanimat?, a nisi ti vodja P S? Torej je tvoja naloga ugotovit zakaj ti člani nehujejo in račune dajejo drugim. Ter seveda KOHu preprečiti izvajanje načrtov z temi računi.

Krivca za to sta obe plemeni, če je nekdo zunaj obeh plemen ugotovil to, potem nevem kako vodstvo KOHa ni vedelo(seveda je vedno možno da po kakem čudnem naklučju res niso vedeli), črtomir pa je tako sam priznal, da je vedel za to.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
se opravičujem sem nerodno napisal, mislil sem kako lahko en igralec igra z vsemi temi računi, bi se moral drugi pozabavat, pa še na to Vsa vprašanja lahko zastavite preko zasebnega sporočila ekipi Vojne plemen., kakor vem je bila tema napisana, prav zaradi tega ker je bila dana prijava na vojno plemen, pa ni drugega odgovora, kot bomo preverili, ej hud...a, pa mam spet piko.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Vsak primer izsiljevanja, bodisi fizičnega ali phishinga bomo najostreje obravnavali. Hujše primere bomo vedno posredovali policiji, prav tako pa bomo z organi pregona v polnosti sodelovali v primeru, ko bo to potrebno.
Vsako napeljevanje k dopustitvi oddaljenega dostopa do računalnika bo kaznovano s trajnim onemogočenjem! Če kdo od vas zahteva kaj takega, ga nemudoma prijavite podpori.
 

DeletedUser

Guest
Moderatorjev komentar: Grobi
Odstranitev besedila. Prepovedano je napeljevanje k kršenju pravil, iskanje lukenj ali pomanjkljivosti v sistemu pravil. Vsa vprašanja lahko zastavite preko zasebnega sporočila ekipi Vojne plemen.


@Grobi

Ce smatras moj komentar kot napeljevanje k krsenju pravil ter iskanje lukenj v sistemu in moras brisati del komentarja, ki taksen nacin nazorno opisuje, potem je pa to zelo zalostno, sploh ob dejstvu, da vas najstniki, ki igrajo tole igro in imajo vsaj kolickaj osnovne racunalniske izobrazbe, vrtijo okrog prsta, da je kar veselje.

Ampak, saj je bilo za pricakovati. Tudi ce igras na 4ih ali vec racunih (vsaj kolikor jaz vem za omenjenega igralca), glavno je, da za vse placas premium, mogoce ostalo niti ni pomembno, kajne?

Lep pozdrav, Davci
 

DeletedUser

Guest
črtomir pa je tako sam priznal, da je vedel za to.

da vedel sem in so bile dane prijave, samo razultatov ni bilo, lahko pa samo pišem do bananja pa upam , da bo čim več igralcev prebralo in se zamislilo, čeprav bom za vedno ostal nek nakladač, ampak mogoče se pa bo kdo zamislil, nad tem, tudi ko se v javnost da na kakšen način se gulfa, da bi drugi vedl na kaj naj pazjo, se naredi kar se, na žalost
 

natalija

Member
Reaction score
0
To ni bila prva prijava za krajo racuna. Morali bi jo preiskati, pa je niste! Ne se izmikat!!! In kaj dela primoz58 se v igri, kaj se ni dovolj dokazov? Kaj se potrebujete? Policijo?
 

DeletedUser

Guest
da vedel sem in so bile dane prijave, samo razultatov ni bilo, lahko pa samo pišem do bananja pa upam , da bo čim več igralcev prebralo in se zamislilo, čeprav bom za vedno ostal nek nakladač, ampak mogoče se pa bo kdo zamislil, nad tem, tudi ko se v javnost da na kakšen način se gulfa, da bi drugi vedl na kaj naj pazjo, se naredi kar se, na žalost

Vsak primer izsiljevanja, bodisi fizičnega ali phishinga bomo najostreje obravnavali. Hujše primere bomo vedno posredovali policiji, prav tako pa bomo z organi pregona v polnosti sodelovali v primeru, ko bo to potrebno.
Vsako napeljevanje k dopustitvi oddaljenega dostopa do računalnika bo kaznovano s trajnim onemogočenjem! Če kdo od vas zahteva kaj takega, ga nemudoma prijavite podpori.

seveda je ostalo brez rezultatov, saj kolko jaz razumem ta post od motorke, bi morali igralci sami to prijavit. Če ne prijavijo ostanejo kršitelji nekaznovani, ker se tega neda z nobenimi toolsi ugotovit(kolko vem).

Drugače pa da mora nekdo na tako nizki način prit do vasi, je res žalostno. Čeprav tu govorimo o .si, kjer je veliko stvari res žalostnih. To mislim da pusti kar črno senco KOHu, tudi če njihovo vodstvo "ni" vedelo.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vseh načinov goljufanja ne bomo morali nikoli preprečiti. Lahko goljufanje samo zmanjšamo na minimum. Razvijalci igre se vedno trudijo preprečevati goljufije in s tem prispevajo svojo polovico. Drugo polovico pa morate prispevati v vsi igralci. Izogibajte se kršenju pravil, iskanjem lukenj v pravilih, prijavljajte programsko opremo za goljufanje in učite nove igralce igrati po pravilih.

Sami pri sebi bodite pošteni in igrajte samo z enim računom in po pravilih. Verjemite, da bo vaša zmaga veliko bolj slajša.

Davci s tem prispevkom lahko sedaj še več uporabnikov vidi nov način goljufanja in začne izrabljati ta način. Vedi, da vseh podrobnosti o goljufanju ni treba pisati na forumu, pa če tudi je dobronamerno.

To ni bila prva prijava za krajo racuna. Morali bi jo preiskati, pa je niste! Ne se izmikat!!! In kaj dela primoz58 se v igri, kaj se ni dovolj dokazov? Kaj se potrebujete? Policijo?
Ne res ni prva kraja računa in niti zadnja. Za večino kraj računov so si oškodovanci krivi sami. Preiščemo/jo vse prijave računov in če so dokazi ukrepamo/jo. Če bi vam verjeli na besedo oz. na slike pogovorov, potem bi bili vsi že banani. Čisto vsak bi izrabil prijavo igralca in ponaredil sliko pogovora.

Smo stvari preučili in odkrili, da ni prišlo do resnih kršitev pravil. Seveda bomo vaše dokaze z veseljem pregledali, če bodo šli preko sistema podpore in jih bodo moderatorji lahko potrdili (v igri). Vedite, da dokazi izven moderatorskih orodij ne veljajo.

Lep pozdrav,
Grobi
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Res ste neverjetni!!

Jaz sem samo navadni delavec,ki igra to igro za sprostitev in pošteno povedano nimam pojma o tistem kar je pisal davci(očitno je dobro podkovan kako se lahko goljufa) vem pa to da če mene nekdo sita in ne dela tako kot sem mu jaz povedal mu vzamem sitanje in je konec,če mu zaupam pa še geslo sem pa idiot!
 

primoz58

New Member
Reaction score
0
Torej nemogoce je bilo da bi jaz te stvari samo bral. Brez mojega komentarja preprosto ne gre. Pridruzujem se rfaricovemo komentarju Ocitno je Davci dobro podkovan kako se lahko goljufa.

Drugace pa natalija ne vem kaj bi ti rada. Ne vem od kod tebi da delam prekrske mislis da smo vsi podobni tebi. Vendat sem bil v strahu nekaj casa da sem mogoce kdaj naredil kaksno napako kibi pripeljala do nekaj dnevega blokiranja ampakje grobi samo potrdil da ne delam prekrskov.

Glede tega ce imas premiuma nebos blokiran nebi rekel poglejte si K66 mogoce ni nobeden opazil ampak je kr nekaj igralcev preprosto brisalo racune zaradi necesa ne vem raazloga.
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
primoz58 je bil preiskan po dolgem in počes in ni bila najdena nobena kršitev pravil. Seveda bomo vaše dokaze z veseljem pregledali, če bodo šli preko sistema podpore in jih bodo moderatorji lahko potrdili (v igri). Vedite, da dokazi izven moderatorskih orodij ne veljajo.

Pozdravljen! Jasno da ne, kajti preko nacina, keterega uporablja in si ga cenzuriral, ga ni ingame moderatorja na tem svetu, ki bi ga lahko dobil in mu karkoli dokazal. V vcerajsnji prijavi, ki sem vam jo poslal, je vse navedeno (v posredovanih zsjih se mi poba celo rezi v ksiht), tako da si to pot le natanceje preglejte, kako in kaj. LP Davci


Saj na koncu lahko jaz tudi zahtevam tvoj naslov in pridem k tebi domov, ter uredim vse potrebno. Tudi takrat nebo in-game moderatorja na tem svetu, ki bo lahko to dokazal.
Zavedajte se, da izsiljevanje v igri prijavite in-game ekipi in izsiljevalcu ne posredujte nobenih podatkov. Prav tako ne pozabite, da je izdaja gesla proti pravilom in s tem, ko izdate geslo vi naredite prekršek.

Govorim samo splošno za vse primere in goljufije.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Drugace pa natalija ne vem kaj bi ti rada. Ne vem od kod tebi da delam prekrske mislis da smo vsi podobni tebi. Vendat sem bil v strahu nekaj casa da sem mogoce kdaj naredil kaksno napako kibi pripeljala do nekaj dnevega blokiranja ampakje grobi samo potrdil da ne delam prekrskov.

Ne, grobi je samo rekel, da niso našli ničesar proti pravilom(ta način je nemogoče odkrit z moderatorskimi orodji, tako da če te noben od tistih igralcev ne prijavi in dokaže, ostaneš nekaznovan.)

Glede tega ce imas premiuma nebos blokiran nebi rekel poglejte si K66 mogoce ni nobeden opazil ampak je kr nekaj igralcev preprosto brisalo racune zaradi necesa ne vem raazloga.

Ti igralci niso vedeli kako sprejeti poraz in so namesto da bi se bojevali dokonca raje brisal račune. Več o tem lahko gumica tudi znan kot calimero pove, saj je eden izmed njih.
 

primoz58

New Member
Reaction score
0
Ja. Kaj ti tale sporocila dokazujejo preprosto nic. Pac mi ugaja pogovarjanje z enim izmed vas sploh ko je na tako visokem nivoju kot je davci. Z njim se da dogovorit vse saj vcasih pise zelo smesno. Ampak zadnje case me samo opozara kaj delam narobe ter kako in kaj.
Ne vem ce je preneso moje pozdrave tvojemu plemenu. ce jih ni Lepo pozdravljena Natalija kot sem ugotovil sma doma na istih koncih SLO. Mogooce pa se kdaj srecama.

LP Primoz58
 
Status
Not open for further replies.
Top