How deep the rabbit hole goes?

Status
Not open for further replies.

natalija

Member
Reaction score
0
Torej lahko vsi krademo in pocnemo kar nas je volja? Brez pravil? To velja od danes? In saj kaj pomeni lastna hvala.
 

primoz58

New Member
Reaction score
0
Na tej temi se ne gre za krajo racuna kradenja gesel ali kaj podobnega. Igralci Plemena NEAL in PS sploh nekateri mislijo da sem najvecji prekrskar na Vojni plemen na S1. In me prijavljajo in jim na nikakrsen nacin ne uspe. Z vsemi sporocili in pogovori ki jih imajo z mano pa jim nic ne koristijo, zaradi tega v sporocilih je lahko resnica ali laž. Ko pa me gredo Admini preverjati pa je tako kot je napisal groba
primoz58 je bil preiskan po dolgem in počes in ni bila najdena nobena kršitev pravil. Seveda bomo vaše dokaze z veseljem pregledali, če bodo šli preko sistema podpore in jih bodo moderatorji lahko potrdili (v igri). Vedite, da dokazi izven moderatorskih orodij ne veljajo.. In to jih tisci zelo.


Naslov teme pa je itak cisto zgresen davci bi lahko razlozil tale naslov
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi skupaj!

Torej, vodilno pleme na tem svetu, pleme KOH, se je odlocilo, da bo na tem svetu zmagalo. Z zaskrbljenostjo opazujejo svoje kolege v TMP, ki kot za salo pospravljajo pleme za plemenom, tule na Severu pa stvari ne gredo ravno v tempu, kot so si ga zamislili. Zato so se nekateri clani tega plemena (npr. Primoz58) odlocili, da vsa stvar ne bi predolgo trajala, malo “pohvatati krivine” ...

Do tu sem se prav nasmejal in sem mislil, da bo enako lahkotno tudi nadaljevanje, a je imel avtor očitno druge namene. Bi pa opomnil, da "kolegi" nismo, saj nismo nikoli sodelovali skupaj ne posamično ne plemensko, da ne rečem da je KOH naš edini zaveznik, severnjaki se pa z njimi vojskujete.

@davci, primoz, natalilja... zdi se mi, da perete umazano perilo v javnosti. Vse kar ste povedali bi moralo iti po privatnih kanalih. Da ne rečem da še nikoli na nobenem forumu nisem bral toliko pikrih čez moderiranje in administriranje kot tu na vojni plemen. Forum ni demokracija in to ne štekate. Admin je bog in o tem se ne debatira. Kopiranje admin sporočil tu je pa sploh faljeno... no, zgolj moje razmišljanje.

@ubijalec: tebe bi pa kot tvoj "igm nadrejeni" prosil, da malo omejiš svoje napade na vse kar leze in gre po tem forumu. Vsak ima pravico do svojega mišljenja in to je potrebno dopustiti vsem (po kmečko povedano: na rabiš bit pokrov za vsak lonec).


Fak, zdaj se slišim kot blažja različica Grobija... ^^
 

DeletedUser

Guest
@AtaSmrk-citiram:
"Forum ni demokracija in to ne štekate. Admin je bog in o tem se ne debatira."
"Vsak ima pravico do svojega mišljenja in to je potrebno dopustiti vsem."

Dva stavka, pa tako različno stališče.


@Grobi:
Če vsi ti posredni dokazi niso dovolj za ukinitev nekega računa, potem je najbolje, da vojno plemen zaključite. Neposrednih dokazov brez prikritih sredstev ni mogoče pridobiti. Če takšnega način igranja ne boste sankcionirali, bo zlorab še več.
 

DeletedUser

Guest
"Vsak ima pravico do svojega mišljenja in to je potrebno dopustiti vsem."

Ja seveda po pravilih katere določa admin. Sej ko imaš ti obisk pri sebi doma tudi ne dovoliš da delajo in govorijo kaj hočejo. Tukaj smo pač mi na obisku pri TW in moremo upoštevat njihova pravila ali pa moremo it.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi skupaj!

Torej, vodilno pleme na tem svetu, pleme KOH, se je odlocilo, da bo na tem svetu zmagalo. Z zaskrbljenostjo opazujejo svoje kolege v TMP, ki kot za salo pospravljajo pleme za plemenom, tule na Severu pa stvari ne gredo ravno v tempu, kot so si ga zamislili. Zato so se nekateri clani tega plemena (npr. Primoz58) odlocili, da vsa stvar ne bi predolgo trajala, malo “pohvatati krivine” in se pri tej poti do zmage, posluziti nacinov, ki niso ravno v skladu s pravili igranja Vojne plemen.

Pobrisano

@ninja
Ce si se odlocil, da bos zmagal na tem svetu, bodi posten in zmagaj na korekten nacin. Ce te ze tako hudicevo firbec matra, kaj se menimo po nasih plemenskih forumih, katere vasi rezerviramo in kdo ima katere privilegije v plemenu, me kontaktiraj, pa ti bom jaz poslal printscreene, samo za Bozjo voljo, ne izsiljujte otrok, da vam preko remote accessa omogocajo dostop do svojih racunalnikov. Ti, jaz ter marsikdo drug prisoten na tem forumu igramo na svojih racunalnikih, marsikateri nic hudega slutec otrok pa VP igra na racunalniku svojih starsev (kateri imajo tudi svoje sluzbene dokumente, maile ipd. na svojih diskih); to pa je ze stvar vdora v zasebnost in presega okvirje igranja Vojne plemen. Mislim, da ni vredno, saj gre vendarle za igro, ob kateri naj bi se zabavali in sprostili, ne pa ukvarjali s taksnimi in drugacnimi intrigami, ki so ze na meji zakonsko dovoljenega.

So, how deep the rabbit hole goes??? All the way to the top...

Hvala lepa za razumevanje in veliko uzitkov pri igranju VP (v kolikor je to pac mogoce) se naprej,
Davci

[mod=Grobi] Odstranitev besedila. Prepovedano je napeljevanje k kršenju pravil, iskanje lukenj ali pomanjkljivosti v sistemu pravil. Vsa vprašanja lahko zastavite preko zasebnega sporočila ekipi Vojne plemen.[/mod]


Škoda da so admini že izbrisali tvoje slike. Na njih se je lepo videlo kako je IDUN čuvaj računa PIDY (za kerega vsi vem oda ne igra več) in lej ga zlomka kdo sedaj prevzema račun PIDY.

Village Points Old Owner New Owner Date/Time
FO-16Da (551|367) K35 9,754 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-15 06:34:54
FO-12Aa- (554|368) K35 9,959 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-15 02:35:05
239 A., (531|372) K35 8,546 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 23:53:08
237 A (536|383) K35 10,252 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 22:53:07
236 A (531|382) K35 9,824 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 22:23:00
238 A (529|381) K35 9,779 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 20:46:16
240 A.- (534|366) K35 8,806 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 18:35:52
235 A (533|385) K35 9,732 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 14:25:07
234 A (527|383) K35 9,366 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 13:30:08
232 A.- (535|381) K35 9,363 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 13:24:00
233 A:- (532|380) K35 9,872 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 12:39:38
230 A- (532|383) K35 8,382 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 12:05:55
231 A (531|384) K35 10,201 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 12:03:33
229 A (534|370) K35 9,825 pidy [P S] idun [P S] 2010-09-14 10:51:48


Toliko o tem kako vi čuvate račune.
 

DeletedUser

Guest
"Tukaj smo pač mi na obisku pri TW in moremo upoštevat njihova pravila ali pa moremo it."

Točno tako Sir Bumbar, ampak to mora veljati za igro in forum.
 

DeletedUser

Guest
Vprašajmo se malo drugače.

Na kateri verziji TW igramo? Na .si

Za to verzijo se je pa že 20 let v naprej vedlo, da ne bo nič boljša kot en kup sran*a (GROBI, rotim te, da me ne kaznuješ za to besedo, ker baje je uporaba zvezdic prav tako nedovoljena), faušije in na sploh neupoštevanja vseh mogočih pravil, ker je takšnih pač VEČINA slovencev!
Glede prevzemanja pidyevega računa ....
Poglejte moj stats. Ker je črtomir prevzel skoraj vse tiste vasi, ki so prevzete (3 je prevzela idun, 5 pa btko), TO POMENI, DA IMA ČRTOMIR KODO MOJEGA RAČUNA IN GA NOBLA?!
Ne, tokrat to pač ni res. Je pa v stvari nekaj drugega, kar pa bo plemenu P S verjetno zelo koristilo.

ps: Ubijalec, bil sem bannan "samo" 5 dni, tako da boš na žalost moral brati moje komentarje ...
 

DeletedUser

Guest
@ Sir Bumbar
Ce si na sliki pogledal orodno vrstico od exotekovega racunalnika (se bolje gadget na primozevem), bos videl datum 19.08.2010, seznam prenoblanih vasi pa je se svez (torej razlike slab mesec). Ce te pa zanima, kdo je trenutno sitter pidyjevega racuna, pa se bom pozanimal pri idun (jo bom povprasal, se cisto nic ne zamudim) pa ti javim.
Mislim pa, da ne moreva vleci vzporednic med primozem in tem, kar ti navajas. Primoza sem dobil, in to ze drugic (prvic nisem odreagiral), lahko si preberete njegove komentarje na nasem forumu, ki vam jih je skopiral. Takrat, ko je oddajal komentarje, ni bil sitter grofovemu racunu. LP
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Zadeva je bila rešena in menim, da nadaljnji komentarji niso več potrebni. Zadeva se je rešila za ene dobro za druge slabo. Vsem, ki so pošiljali dokaze preko sistema podpore se zahvaljujemo za sodelovanje in pomoč.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top