Igralci na svetu 7

ninja

Member
Reaction score
0
uhhh, nolifear, vem, da doma ne dobiš, pa si natisni to slikico in pojdi nekam, da te ne bodo motili :D
 

nofear

Member
Reaction score
0
si bil na hitrem tečaju fotošopa? ;) očitno

nofear.jpg


Slika pove vse o vas!!!!
 

DeletedUser

Guest
No kako lepo, pa je otroček spet dobil novo liziko in je ves vesel, če lahko kej novega nardi. Mislim , da je počasi potrebno te banat za večno, ker že dolgo nisi spesnil nič pametnega razen, da žališ večino ljudi na teh svetovih. Nekaj je provokavcija čisto nekaj drugega pa žalitve.
 
Last edited by a moderator:

janci89

Member
Reaction score
0
No kako lepo, pa je otroček spet dobil novo liziko in je ves vesel, če lahko kej novega nardi. Mislim , da je počasi potrebno te banat za večno, ker že dolgo nisi spesnil nič pametnega razen, da žališ večino ljudi na teh svetovih. Nekaj je provokavcija čisto nekaj drugega pa žalitve.

se čist strinjam stabo,treba bo ukrepat mal
 

ninja

Member
Reaction score
0
lepa slika, dvomim, da razumeš njen pomen pravilno - je pa ena huda muca na začetku s6 uničila dva plemena, skoraj sama, brez tuje pomoči, ena mala huda muca :D

ps: uživaj v svoji norosti....

Predlagam vodstvu plemen, da malo bolj resno pregleda pisanje tega nolifera in ukrepa....če ga niste najeli, da piše komentarje, ker drugače se ne bi nič dogajalo, to kar se, pa nima nobenega smisla.
 

nofear

Member
Reaction score
0
lepa slika, dvomim, da razumeš njen pomen pravilno - je pa ena huda muca na začetku s6 uničila dva plemena, skoraj sama, brez tuje pomoči, ena mala huda muca :D

ps: uživaj v svoji norosti....

Predlagam vodstvu plemen, da malo bolj resno pregleda pisanje tega nolifera in ukrepa....če ga niste najeli, da piše komentarje, ker drugače se ne bi nič dogajalo, to kar se, pa nima nobenega smisla.

Pa kaj ste vsi vi tako užaljeni,ko vam napišem nekaj kar vas očitno zelo boli in žuli. Pa prosim nehajte že nagovarjat pa prosit naj me banajo, ker tako strogo kot se mene tule obravnava se malokoga. Ne bodite smešni in ne streljajte neumnosti.

Nofear.png
 

DeletedUser

Guest
Kako pa si ti dobil to sliko (mislim tisto od surovin), moral bi biti član plemena ali vsaj nekomu čuvati račun? Kakorkoli, itak je photoshopana.
 

DeletedUser

Guest
Ne, rabi bit smo v plemenu. Ostalo se vidi že če pogledaš pleme KOH na lestvici pa klikneš na ime plemena. Tak da tole je vrjetno vse sphotoshopano, ni pa nujno. Za takega človeka itak nikol ne veš ko vedno zabava in nabija s svojimi bednimi forami...
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Ne, rabi bit smo v plemenu. Ostalo se vidi že če pogledaš pleme KOH na lestvici pa klikneš na ime plemena. Tak da tole je vrjetno vse sphotoshopano, ni pa nujno. Za takega človeka itak nikol ne veš ko vedno zabava in nabija s svojimi bednimi forami...

Trenutno se malce zabavam s slikcami in če bo kakšna prava in zaresna fotka bom to tudi napisal.
 

ninja

Member
Reaction score
0
nas nič ne boli in žuli, le to, da ti je dovoljeno srat po forumu in po krivem obtoževat KOH ter igralce, to pa ni primerno

boli le tebe, da te nisem sprejel v KOH pred letom, in moram povedat, da sem na to ponosen, ker si do sedaj že vsako pleme pomagal uničit, veliko krivdo imaš tudi pri padcu TMP
 

nofear

Member
Reaction score
0
nas nič ne boli in žuli, le to, da ti je dovoljeno srat po forumu in po krivem obtoževat KOH ter igralce, to pa ni primerno

boli le tebe, da te nisem sprejel v KOH pred letom, in moram povedat, da sem na to ponosen, ker si do sedaj že vsako pleme pomagal uničit, veliko krivdo imaš tudi pri padcu TMP

Nisem vedel, da ti je nekaj padlo na glavo. Pred enim letom sem bil član templarjev in niti pod razno nebi menjal plemena. O mojem igranju v KOH je bilo govora samo enkrat pa še to napol v šali, ko nisem igral vojne plemen. Priznam, da bi tedaj postal član KOHa, če bi se dogovorili, a nikoli mi ni bilo žal ker nisem postal vaš član.
Sem ti že enkrat povedal, da tvoj ponos ne šteje veliko ker m je doc nalil čistega vina o tebi in mu iskreno verjamem.

Koliko sem jaz prinesel k padcu TMPja ti niti pod razno ne moreš govoriti, o tej stvari bi lahko razpravljali le AtaSmrk, Paradox in Dreamsnake. V primeru, da mi kdo od njih reče, da sem karkoli zajebal ali bil kriv za padec TMP potem bom to sprejel. Tako da tvoje kritike in namigovanja na moj račun so čisto brez podlage in s tem dokazuješ kaki Šalabajzer si v resnici.
 

DeletedUser

Guest
pa kaj je z vama a s se morta tle kregat al kaj pa prepirat zmenta se po zasebnem tle sam serjata na forum no
 
Top