Odgovorjeno Katapult

DeletedUser

Guest
Salah ad-Din
vrjami da pri 500 napadalnih vaseh od 800 vasi, da sem si zadevo probal čimbolj poenostavi, da sem lahko uporablal skripte itd. drugač pa ja, včasih sem rušo farme da ni mogo delat walla, samo ko maš enkrat tako število napadalnih vasi, ni vojske da te ostavi :D, je pač kdaj kaki nobl šal v k...., samo je tak vedno blo vsaj 10 ali več trainov pripravlenih. no kot si vido zgoraj kako "slabo" razmerje sem mel med obrambo/napadom, sem tudi zato rabo take enote v obrambi, da sem lahko čim hitreje premikal z vasi v vas. je pa ena zelo slaba stvar tega, bit moreš 24/7 aktivn. jaz vrjameš al ne, nevem če sem v 4mescih ko smo šli v vojno z 2 "družinama" vsaka z 3 tribi (cca. 500igralcev, nas 90) spal kdaj skupaj več kot 3 ure . :(

P.s. kake enote pa bom tukaj gradil pa imam pojma, kr sem zlo malo igral z takimi nastavitvami, ampak hvala za nasvet :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jap to je pa res, ti že od ene 250 nukov več nikoli ne zmanjka napada :)


Če znaš delat z napadom seveda :eek:
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
spal kdaj skupaj več kot 3 ure . :(

[SPOIL]Note to ur self: poleg flakota se pazi že visit0r on je no lifer tudi tako proti njemu nimaš šans :p[/SPOIL]

Drugače ap se ta tema verjetno lahko že zapre ker igralca smo pregnali pa tudi malo smo zašli iz teme drugače pa je več al manj že vse razloženo :)
 

DeletedUser

Guest
gx15.....hahaha za spoiler, samo da ti razložim nekaj, to je blo včasih, da sem igral tolko, vendar sem imel "life" samo pač je TW laufal vsepovsod kjer sem bil, v službi na telefonu...itd. isto kot zdaj, da neboš mislo da sem geek ki 24/7 sedi za kompom, mam redno službo, se ukvarjam redno z športom, treniram ameriški nogomet itd, ampak o tem kaj več kdaj drugič da ne zaidemo z teme :D tak da fantje in dekleta, lepo bodite, jaz pa pičim delat za fucking 1. maj :(
 
Top