Kateri svet je najbolj čuden?

DeletedUser

Guest
Vsak naj pove kateri svet se mu zdi najbolj ČUDEN ali pa ZANIMIV in zakaj!

Moje mnenje: si1

Utemeljitev: največ se dogaja, največ se kregajo. Na si1 se je ustanovila nekakšna elita, ta elita pa vodi celotno vp. da ne bo pomote, ne mislim toliko na mode - kakršnekoli - temveč bolj za tiste igralce, ki nekaj štejejo na slovenski sceni. po mojem je veliko tudi dobrih nepriznanih igralcev, kot tistih, ki nimajo doktorata oz. priznanja za posebn dosežke na slovenski sceni. najbolj pa cenim skromnost. to pa premore vedno manj in manj igralcev. p.s. znebite se občutka da so igralci na si1 nekaj več. fantje so tudi ostali dobri playerji.
 

DeletedUser

Guest
igralci iz si1 imajo več izkušenj kot ostali(večina) so pa tudi na drugih svetovih igralci, ki so enako dobri ali še boljši od nekaterih na si1. Veliko igralcev na si1 nima pojma kaj delajo sploh in delajo noobovske napake. Sicer pa zakaj ta tema tu? To spada pod splošno bolj.
 

DeletedUser

Guest
hehe.. glede sveta 1, morem priznati... vedno sem na njih gledal z spostovanjem... zakaj? nevem, mogoce so najbolj pametni, mogoce se delajo najbolj pametne,... ne vem, vendar... po mojem mnenju je si1 res elita... pa marsikdo to pravi...
 

DeletedUser

Guest
Zanimiv je Si1, Si4 :D
Občasno na forumih padajo na "težke" debate. :D

Čuden pa Si2, Si3.
Mrtvi forumi, a je svet tudi tako!? Se vsi božajo namesto da bi se "tepli". :D
 

DeletedUser

Guest
nezanimiv je zagotovo si2 (zame ki ga ne igram)
in si3 enako :D
čuden pa si1...veliko "stvari" se dogaja..
 

DeletedUser

Guest
Meni je res čudno ker je forum od s2 in s3 tako mrtev :S zgleda noben, ki je registriran na forumu ne igra s2 (oz. jih je malo in ne komentirajo)
 

DeletedUser

Guest
Meni je res čudno ker je forum od s2 in s3 tako mrtev :S zgleda noben, ki je registriran na forumu ne igra s2 (oz. jih je malo in ne komentirajo)

To je zato ker ni toliko konfliktnih osebkov kot na s1 in zato ni tako zanimivo :D

Pa s2 bo vedno zgolj drugi svet :p
 

hilary

Member
Reaction score
0
Si4 in 5 nista sploh ne zanimiva meni
Najboljši je Si1 ker se veliko dogaja samo lahko rečem da eni (noobi) zavzemajo(napadajo) igralce pod 1000 točk potem ti pa nekaj tožijo \nehaj me napadati saj vidiš kako slab sem/ oz. to se je meni dogajalo zdaj imam pa tako samo JB in TMP okoli sebe
 

DeletedUser

Guest
za s5 nemoreš rečt da ni zanimiv, ker se je šele komaj začev. bomo videli kakšne stvari se bodo dogajale v prihodnje.
 

DeletedUser

Guest
Hmm.. Menim takole:

Vsakemu ki začne igrati vp, recimo res začetniku, ki se razvije v dobrega igralca in ni nikoli igral vp na drugih serverjih so igralci na si1 najbolj ''carji'' ker imajo največ točk pa ostalo. Ja. Res se mi zdi, da si1 odstopa od ostalih svetov... Verjetno, ker ostali niso toliko razviti ampak po drugi strani je si2 že dodobra razvit in bi se lahko kaj več dogajalo... Vendar mislim, da obstajajo še nekateri drugi igralci, ki bi se lahko kosali z drugimi.

Zanimivo se mi zdi to, da kar nekaj igralcev iz si1 pravi da kako je svet 1 gnil, ker se samo nekaj obtožujejo in ga igrajo same svinje ampak v bistvu ga ne bi zamenjali z ničemer drugim, mislim kakšnim drugim svetom in to se mi zdi pohvalno.

Rad bi če smo že pri si1 rekel še nekaj o plemenih. Najboljše je gotovo TMP, in zaradi naslednjih stvari. Imajo res izjemne vodje, ki delijo stvari, se zelo veliko potrudijo in učijo tudi ne proje oz. manj proje... KOH mislim da je srečen ker ima nekaj dobrih igralcev. Oz. ima nekaj najboljših igralcev in zaradi tega ima tisto prednost, katera pa lahko kaj kmalu zmanjka.. Če bi združil TMP jeve leaderje, pa KOHove naj igralce dobiš popolno pleme..

Glede plemen na slovenskih svetovih.. KOH in TMP sta edina unikatna in vrhunska plemena slovenske scene. Problematika je tudi v tem da pač slovenski server ne premore toliko dobrih igralcev oz. jih ima ampak se le ti osredotočijo - večinoma - na samo en server. Velikokrat se slišijo pritožbe nad noobskimi svetovmi na slovenski sceni ampak mislim, da se tole težavo zna odpravit..

Poglejte če je res toliko noobov jih pa odnobejmo, kakor temu jast pravim. Fantje na .net sem ko sem bil poleti aktiven zasledil neko učiteljsko pleme in edn mi je pravil, da je bilo nekaj takega tudi na slovenski sceni... Ko pa grem pogledat nazaj se mi zdi skoraj misija impossible. Lotil se ga je napačen igralec, kraja CoA ipd. sranje...

Če resnično želite izboljšati kvaliteto slovenskega serverja, pa probajmo kaj narest, vsaj jast tako mislim.. Če ste resnično ZAINTERESIRANI in bi RADI sodelovali ampak res sodelovali pri projektu.. napišite tukaj spodaj kaj si o tem mislite pa vas bom kontaktiral. Saj veliko večino že poznam.. Še ena stvar: lahko bi bili manj samokritični in se sprijaznili, da imamo veliko noobov, ter zmanjšati merila, itq na koncu ostanejo samo elitni igralci... vojska nikoli ne razočara!!

Kakorkoli, kakšno je vaše mnenje?
 

d00men

Member
Reaction score
0
Si 5 je najbolj čuden,ker majo prvi ultra premiume in se jim avtomatsko gradi in farma
 

DeletedUser

Guest
Si 5 je najbolj čuden,ker majo prvi ultra premiume in se jim avtomatsko gradi in farma

[SPOIL]
dell-laptop-fail.jpg
[/SPOIL]

-.- bog se te naj usmili
 

DeletedUser

Guest
Si 5 je najbolj čuden,ker majo prvi ultra premiume in se jim avtomatsko gradi in farma

Ti si zrel za umobolnico ;)

[mod=bosko28]Žaljenje ostalih članov foruma je prepovedano![/mod]
 
Last edited by a moderator:

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Ja najbolj zanimiv pomojem s1.
s2 nisem nikoli igral, forum je dead.
s3 tud igram, ampam ni blo nikol tak zanimivo, vedn sem bil v prevladujočem plemenu tako da ni blo nevem kake akcije.
s4 ne igram že nekaj časa, ampak je mogoče takoj za s1.
s5 sem tudi končal igrat :)
 

gx15

Member
Reaction score
1
NAjbolj zanimiv svet je seveda svet 5 ker sem jaz v njem :D

No pa resno...

Svet 1-Prvi slovenski svet, posledično največ ljudi tam ter največ izkušenih... trenutno poteka vojna (normalna in verbalna )
svet 2- Vedno bo drugi svet kot je že nekdo povedal pred mano, veliko manj izkušenih manj akcije.... Pač tribal hugers bi lahko rekli igrlcem tega sveta ;)
svet 3- Nisem igral ampak slišim o nekih poljakih... pač ne moreš se kregati z njimi po forumih za vojno nevem če ej kakšna ker so preleni da bi objavili to -.- Pač navijajmo za poljake če so že u fuzbalu bli razočarani naj majo pa vsaj tukaj veselje :D
svet 4- Mlad svet nimam nič kaj pripomnit
svet 5- Najbolj zanimiv svet saj sem notri jaz :D pa seveda veliko aktivnih igralcev (forum) tako da ko se bo zgodilo kaj velikega bo bil to bolj verbalni dvoboj... Seveda pa ej tukaj tudi d00men, ki je najbolša in zanimivejša farma na vseh 5 svetovih ;)
 

DeletedUser

Guest
Glede plemen na slovenskih svetovih.. KOH in TMP sta edina unikatna in vrhunska plemena slovenske scene. Problematika je tudi v tem da pač slovenski server ne premore toliko dobrih igralcev oz. jih ima ampak se le ti osredotočijo - večinoma - na samo en server.


No, če že govoriš o vseh slovenskih svetovih, potem se vsekakor ne morem strinjati s teboj, da sta to edina dva plemena vredna omembe. SHOP na si4 je premade, na tem svetu od prvega dne, konstantno prvi na lestvicah in je vsekakor unikatno in vrhunsko pleme v vseh pogledih. Tudi SPQR premore kvalitetne igralce, tako kot še kakšno drugo pleme na tem svetu tudi. Je pa res, da bodo forumi na si4 verjetno nekaj časa prazni, ker je calimero na dopustu v banovcih :)

PS:

Premades often fail because of the simple truth: they are based on acquaintances rather than on geographical location on the server.

Ata, proved you wrong :p
 

DeletedUser

Guest
No, če že govoriš o vseh slovenskih svetovih, potem se vsekakor ne morem strinjati s teboj, da sta to edina dva plemena vredna omembe. SHOP na si4 je premade, na tem svetu od prvega dne, konstantno prvi na lestvicah in je vsekakor unikatno in vrhunsko pleme v vseh pogledih.

Ja, imaš prav, sem sodi še SHOP..
 
Top