Kateri svet je najbolj čuden?

DeletedUser

Guest
Hmm.. Menim takole:

Vsakemu ki začne igrati vp, recimo res začetniku, ki se razvije v dobrega igralca in ni nikoli igral vp na drugih serverjih so igralci na si1 najbolj ''carji'' ker imajo največ točk pa ostalo. Ja. Res se mi zdi, da si1 odstopa od ostalih svetov... Verjetno, ker ostali niso toliko razviti ampak po drugi strani je si2 že dodobra razvit in bi se lahko kaj več dogajalo... Vendar mislim, da obstajajo še nekateri drugi igralci, ki bi se lahko kosali z drugimi.

Zanimivo se mi zdi to, da kar nekaj igralcev iz si1 pravi da kako je svet 1 gnil, ker se samo nekaj obtožujejo in ga igrajo same svinje ampak v bistvu ga ne bi zamenjali z ničemer drugim, mislim kakšnim drugim svetom in to se mi zdi pohvalno.

Rad bi če smo že pri si1 rekel še nekaj o plemenih. Najboljše je gotovo TMP, in zaradi naslednjih stvari. Imajo res izjemne vodje, ki delijo stvari, se zelo veliko potrudijo in učijo tudi ne proje oz. manj proje... KOH mislim da je srečen ker ima nekaj dobrih igralcev. Oz. ima nekaj najboljših igralcev in zaradi tega ima tisto prednost, katera pa lahko kaj kmalu zmanjka.. Če bi združil TMP jeve leaderje, pa KOHove naj igralce dobiš popolno pleme..

Glede plemen na slovenskih svetovih.. KOH in TMP sta edina unikatna in vrhunska plemena slovenske scene. Problematika je tudi v tem da pač slovenski server ne premore toliko dobrih igralcev oz. jih ima ampak se le ti osredotočijo - večinoma - na samo en server. Velikokrat se slišijo pritožbe nad noobskimi svetovmi na slovenski sceni ampak mislim, da se tole težavo zna odpravit..

Poglejte če je res toliko noobov jih pa odnobejmo, kakor temu jast pravim. Fantje na .net sem ko sem bil poleti aktiven zasledil neko učiteljsko pleme in edn mi je pravil, da je bilo nekaj takega tudi na slovenski sceni... Ko pa grem pogledat nazaj se mi zdi skoraj misija impossible. Lotil se ga je napačen igralec, kraja CoA ipd. sranje...

Če resnično želite izboljšati kvaliteto slovenskega serverja, pa probajmo kaj narest, vsaj jast tako mislim.. Če ste resnično ZAINTERESIRANI in bi RADI sodelovali ampak res sodelovali pri projektu.. napišite tukaj spodaj kaj si o tem mislite pa vas bom kontaktiral. Saj veliko večino že poznam.. Še ena stvar: lahko bi bili manj samokritični in se sprijaznili, da imamo veliko noobov, ter zmanjšati merila, itq na koncu ostanejo samo elitni igralci... vojska nikoli ne razočara!!

Kakorkoli, kakšno je vaše mnenje?

huh, zdaj sem se enkrat bral skozi... mislim da ze 3. glej, saj me poznas, ce bos imel kaksen projekt sem z veseljem zraven... kot povsod...

samo cisto resno vprasanje...
si ti ziher da ti ni gx hackno racuna pa on to napisal? ker si nisem mislil da si dovolj brihten da bi to skupaj spravil :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

drugace pa, ce bos imel kaksne projekte, saj me mas na skypu... pa ce boste vi za akcijo, jaz imam tudi kr nekaj dolgorocnih projektov v mislih, samo moji so pac... comedy/provucation :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
huh, zdaj sem se enkrat bral skozi... mislim da ze 3. glej, saj me poznas, ce bos imel kaksen projekt sem z veseljem zraven... kot povsod...

samo cisto resno vprasanje...
si ti ziher da ti ni gx hackno racuna pa on to napisal? ker si nisem mislil da si dovolj brihten da bi to skupaj spravil :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

drugace pa, ce bos imel kaksne projekte, saj me mas na skypu... pa ce boste vi za akcijo, jaz imam tudi kr nekaj dolgorocnih projektov v mislih, samo moji so pac... comedy/provucation :rolleyes:

Jast sem tudi za akcijo ampak so potrebni še ljudje. Če bi rad še kdo sodeloval naj se oglasi.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Svet lahko označi za čudnega ali zanimivega vsakdo drugače, predvsem je odvisno od večih razlogov, in sicer:

a) oseba določen svet sploh igra;
b) oseba določen svet spremlja, ker ga je predčasno zaključil;
c) ga spremlja zaradi določenih čustvenih emocij (pripadnost, kolegialnost, sovraštvo itd.);
č) ...
d) ...
....
....
...vse do ž)...

Naprimer: meni sta svetova 2, 3 in 4 totalna neznanka; spremljam jih zgolj zaradi želje po moderiranju, težko pa bi jih označila za čudne ali zanimive oz. obratno.

Lp, Lily
 

DeletedUser

Guest
Meni osebno sta najbolj "zanimiva" svetova si1 in si5. S1 zato, ker ga redno spremljam, igrat pa sem ga nehal, si5 pa zato, ker ga sedaj igram in mislim, da bo v prihodnosti še "vroče" ;) .
 

DeletedUser

Guest
Njabolši svet je svet 2 v katerem sem tut jaz svet 5 pa se mi zdi najbolj čuden ker se nič ne dogaja
 

DeletedUser

Guest
Njabolši svet je svet 2 v katerem sem tut jaz svet 5 pa se mi zdi najbolj čuden ker se nič ne dogaja

hja, svet 5 se je komaj začel, še plemičev nimajo :), ali so že? Ne vem ker ne spremljam.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Njabolši svet je svet 2 v katerem sem tut jaz svet 5 pa se mi zdi najbolj čuden ker se nič ne dogaja

Na si5 se marsikaj dogaja, vendar zgleda da nisi v pravem plemenu :p:p:p:p:p
Drugače pa ja, saj sem že napisal svoje mnenje? ali nisem?
Hja, si1 - kreganje in vojna KOH&co. vs. TMP
si2 - ne poznam
si3 - ne poznam
si4 - ne poznam
si5 - zna na dolgi rok biti zelo podoben si1 ? mogoče, pustimo se presenetit. :cool:
 

DeletedUser

Guest
hja, svet 5 se je komaj začel, še plemičev nimajo :), ali so že? Ne vem ker ne spremljam.

1 Kai mah nah - V - 9.027 3 3009
2 Yoshimitsu FA 6.235 2 3118
3 steee - V - 6.043 3 2014
4 bosko1 BZJV 5.898 2 2949
5 lisjak67 BZJV 5.337 2 2669
6 Lozano -!- 5.008 2 2504
7 krjavelj OG 5.002 3 1667
8 Skalar Geeks 4.999 1 4999
9 Yohans B-E 4.879 2 2440
10 viking bu - V - 4.662 1 4662
11 janvink Geeks 4.558 2 2279
12 cucek12 War 4.542 1 4542
13 Nergaal FA 4.443 2 2222
14 reroox Geeks 4.290 2 2145
15 skela - V - 4.250 2 2125
16 ilvada WoW 4.130 1 4130
17 titimiti FA 4.060 1 4060
18 mahumba BZJV 3.992 1 3992
19 Bojanimker BZJV 3.978 1 3978
20 vranjanac BZJV 3.884 1 3884

očitno so že, pa k temi

sv1 - se kar dogaja, končno so ugotovili, da lahko samo eno pleme zmaga
sv2 - ne poznam
sv3- bilo je zanimivo dokler sem igral
sv4- živ dolgčas - najbolj čudn svet
sv5- bo zanimivo
 

DeletedUser

Guest
Če resnično želite izboljšati kvaliteto slovenskega serverja, pa probajmo kaj narest, vsaj jast tako mislim.. Če ste resnično ZAINTERESIRANI in bi RADI sodelovali ampak res sodelovali pri projektu.. napišite tukaj spodaj kaj si o tem mislite pa vas bom kontaktiral. Saj veliko večino že poznam.. Še ena stvar: lahko bi bili manj samokritični in se sprijaznili, da imamo veliko noobov, ter zmanjšati merila, itq na koncu ostanejo samo elitni igralci... vojska nikoli ne razočara!!

Kakorkoli, kakšno je vaše mnenje?

Vsak, ki je ali je bil kdaj v TMP ti lahko potrdi, da se pri vsakem igralcu trudimo da ga naučimo vsega kar vemo tudi mi. V tvojem žargonu bi rekel da jih dejansko "odnoobljamo" :)

Naš najboljši učitelj je pa vsekakor dreamsnake.
 

DeletedUser

Guest
s1-trenutno se veliko dogaja (mi je od vseh najbolj zanimiv)
s2-ne poznam
s3-dokler sem igral je bilo zanimivo
s4-dokaj čuden svet
s5-bo kmalu zanimiv
 
Top