Kdaj bo konec serverja 1

DeletedUser

Guest
jst igram brez premium računa ali skript ker se mi ne da zapravlat dnarja al pa ne da se mi sesuvat kompjuterja zato mislm da stevsi k igrate s premium računi ali pa s skriptami ste zapšravlivci pa skus kupujete noveračunalnikemen je enkrat skripta uničla 2 računalnika
glede konca serverja jst mislm da ga bo konc čez 20 let kr se skus novi prijavlajo
 

DeletedUser

Guest
Norobe! Ko je enkrat dovolj igralcev se svet zapre in se ni več mogoče pridružiti.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
jst igram brez premium računa ali skript ker se mi ne da zapravlat dnarja al pa ne da se mi sesuvat kompjuterja zato mislm da stevsi k igrate s premium računi ali pa s skriptami ste zapšravlivci pa skus kupujete noveračunalnikemen je enkrat skripta uničla 2 računalnika
glede konca serverja jst mislm da ga bo konc čez 20 let kr se skus novi prijavlajo
Kje si pa to slišal, da skripte uničujejo računalnike? Skripte (v tem primeru javascript) NE morejo uničiti računalnika ali posegati v sistemske datoteke. V sami igri so že vgrajene skripte (npr. zbirališče). Dodatne skripte pa ponavadi samo vpisujejo številke namesto tebe (primer farming skripta). Vse, kar si naložiš na računalnik in zadeva sama dela namesto tebe je pa prepovedano (to so programi, ki se sami prijavijo v igro in izvršujejo ukaze).

glede konca serverja jst mislm da ga bo konc čez 20 let kr se skus novi prijavlajo
Vsak svet se enkrat zapre ;).
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
jst igram brez premium računa ali skript ker se mi ne da zapravlat dnarja al pa ne da se mi sesuvat kompjuterja zato mislm da stevsi k igrate s premium računi ali pa s skriptami ste zapšravlivci pa skus kupujete noveračunalnikemen je enkrat skripta uničla 2 računalnika
glede konca serverja jst mislm da ga bo konc čez 20 let kr se skus novi prijavlajo

Ful tezko ti je dat 3 eure na mesc al kolk je premium...:D
 

radejmitja

Member
Reaction score
0
jst igram brez premium računa ali skript ker se mi ne da zapravlat dnarja al pa ne da se mi sesuvat kompjuterja zato mislm da stevsi k igrate s premium računi ali pa s skriptami ste zapšravlivci pa skus kupujete noveračunalnikemen je enkrat skripta uničla 2 računalnika
glede konca serverja jst mislm da ga bo konc čez 20 let kr se skus novi prijavlajo

Skripte ne morejo uničit komp, ker bi ga pol tudi men!!
aja pa vse je odvisno koliko vasi imaš, če imaš samo eno vas pol je Brezveze met premium če pa maš 40+ je pa že problem!

koliko vasi imaš?
 

DeletedUser

Guest
vsak svet se mora enkrat končati vendar bi bilo bz če se nebi končal ....zdaj ravno se nebo končal še komaj žačel se je !!!!
 

go.woll

Member
Reaction score
0
Težko boš čakal več kot 2 leti, prej bo konec sveta, leto 2012 bo sigurno konec sveta, to so že POTRDILI, nebomo dočakali konca serverja ne 1, ne 2 in ne 3!!!
 

DeletedUser

Guest
Težko boš čakal več kot 2 leti, prej bo konec sveta, leto 2012 bo sigurno konec sveta, to so že POTRDILI, nebomo dočakali konca serverja ne 1, ne 2 in ne 3!!!

Ma daj no to so ugibanja, kjer so pa možnosti izjemno majhne. Drugače pa serverji trajajo po nekaj let, oz. ko celemu svetu zavlada eno pleme ali en igralec.
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
???vi ste za hece

! svet se bo končal že to leto!Kaj je z vami v govorite 3 leta?Jojojojojojo svet se bo takoj zaključil!

Svet se bo končal takrat,ko eno pleme se mi zdi 3-1 vodi in še en igralec 3-1 vodi tak nekak je pri podobnih igrah!Iger pa ne bom omenjal,ker nočem bit 3 ta mesec baniran!:cool:
 

DeletedUser

Guest
jst tud pravim da bo 2012 konc sveta tko da admini - pohitite :D
 
Top