Kdo je vas favorit?

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Zdravo,


Mene zanima, kaj si vi mislite, katero pleme in kateri igralec bo zagotovo ostal na TOP20 Lestvici cez 2 tedna!

Da ne bo prelahko, boste morali ugibati kateri polozaj bo imel takrat tisti igralec in pleme. Lahko ugibate za 3 polje razlike. Torej primer:

Sasuke bo ostal na TOP 20 Listi na 15-18 mestu.

Lahko napisete LE ENO PLEME in LE ENEGA IGRALCA!


Cez 2 tedna, pa bomo pogledali, kdo je zadel in kdo ne.

Da vidimo, kdo ima dober instinkt ;)

LISTA OBETOV:

Mrkiller: Versus (1-3), Roma (8-11)
Jernej Varl: Versus (1), Roma (5-10)
Gabry-Ponte: Versus (1-3), *RW* (1-3)
 
Last edited:

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Mrkiller narobe si razumel.:)

Samo za ENO pleme in ENEGA igralca lahko ugibas. :) In potem izberes, katero mesto bodo imeli cez 2 tedna (lahko se zmotis za 3 polja). Glej primer.


Mrkiller you missunderstood. :)

You can chos only ONE Tribe and only ONE player. :) And then you must chose which ranking will they have in 2 weeks! :) ( You can mistake yourself for 3 rankings!) . Look at example:

Sasuke will stay in TOP 20. He will be ranked around 15-18 rank. (= You see? 3 Ranks difference is allowed)

Same goes for Tribes.

 
Last edited:

DeletedUser

Guest
aha ok

Roma will stay on TOP20 and we well be around 8-11
Player:Versus well stay on TOP20 and he/she will be 1-3 :D

like this?
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Ne poznam glih ljudi tribov ampak bi reku da

Versus bo vrjetno ostal 1
Roma mislm da bo prisla v 5-10
 

DeletedUser

Guest
lol nič se še ne ve jaz sem komaj pred 2 dnveoma izvedel da obstaja slo verzija pa da vam povem v nobenem svetu nobenem igral sn jih pa kar precej niso ostali tisti na vrhu kot so zaj mass recruting wnbe's :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Pleme TMP bodo ostali na TOP 20 na 2/3 mestu
Igralec AtaSmrk bo ostal v TOP 20 na 18/15 mestu
 

DeletedUser

Guest
Pleme TMP bodo ostali na TOP 20 na 2/3 mestu
Igralec AtaSmrk bo ostal v TOP 20 na 18/15 mestu

LOL a tako malo me ceniš :p Počaki še par dni :)

ontopic: za napovedi je še prezgodaj. Svojega plemena, TMP, ne bom omenjal, a poleg nas se mi zdi da so najbolje zastavili plan dela pri KOH, zato jih napovedujem Top 3.

Igralcev ne bom izpostavljal. Čez nekaj tednov bo bolj jasno. Trenutno Če dobiš eno vas skočiš za 200 mest v rankingu in obratno, če ga izgubiš, padeš za 200...
 

DeletedUser

Guest
ata smrk bo v 4dneh na top 5.
SP in KOH so na dobri poti..
 

Highlander

Member
Reaction score
0
stvari bodo postale precej bolj jasne čez nekaj tednov, ko se bo začelo masovno noblati, trenutno nobla samo par igralcev in je težko reči katera plemena so na dobri poti
mislim, da nekatera plemena še skrivajo svoje adute :)
 

DeletedUser

Guest
nic se ni skrivanja adutov cez pol leta se bo videlo katera ekipa ma najboljše vodstvo in s tem tudi najbolši položaj :)
 

DeletedUser

Guest
nic se ni skrivanja adutov cez pol leta se bo videlo katera ekipa ma najboljše vodstvo in s tem tudi najbolši položaj :)

dobro ajd z nekaj dni smo prek nekaj tednov prišli kar na pol leta...

dejstvo je, da je ta igrica dejansko živi svet, plemena se spreminjajo, izgubljajo, združujejo, razdružujejo... pa tudi igralci se menjavajo, padejo in rasejo tko da ja... v pol leta se lahko VSE zgodi.

vprašanje če bom jaz še tukaj čez 6 mesecev recimo.
 

DeletedUser

Guest
dobro povedano atasmrk nikoli se ne ve kaj prihodnost prinese :) tudi resnično življenje velikokrat pripomore k temu da zapustiš igro
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jst rečem da bo pleme KaraK ostalo med 8 in 11 mestom, za igralca pa ne morem rečt.
 
Top