Kdo je vas favorit?

DeletedUser

Guest
Hja glede na povpraševanje lahko naredimo že TMP3, lol.
 

DeletedUser

Guest
ja samo potem bi meli taki brez skillsov tudi možnost zmagat,ker se bi jih po 3000 skup nabralo :confused:

še vedno premalo :p .. ce pa noben nebi upal napast? Naredis train,noblas leaderja pa je 1000 igralcev manj =P
 

DeletedUser

Guest
Nas pa hočete imet za zaveznike...

In kaj je to kaj slabega, sklepati zavezništva?
Mi smo vam ponudili zavezništvo ko ste bili še v povojih (okoli 20 članov in precej nižje na lestvici), ne tako kot drugi, ki verjamem da vas obletavajo sedaj ko ste precej večji.

Je pa bistvena razlika med sklepanjem zavezništva in pridružitvijo.

Mimogrede, če si pozabil, tudi vi ste že želeli zavezništvo z nami ;)
 

DeletedUser

Guest
ma ja, Ati... ni to tko weš. zavezništvo ali ne. a ni vseeno? večno nihče ne more biti zaveznik. če ne prej, na koncu igre vsi zavezniki postanejo najhujši sovražniki, saj vedo več medsebojnih informacij. in tako kot je anubis rekel.. ti dogovori so stari in očitno zaključeni :D
 

DeletedUser

Guest
Ne mi zamerit ampak očitno sploh ne veste, da obstaja vmesna stopnja, in sicer NAP. Vi bi pa kar iz nič takoj zavezništva sklepali.
 

DeletedUser

Guest
Ne mi zamerit ampak očitno sploh ne veste, da obstaja vmesna stopnja, in sicer NAP. Vi bi pa kar iz nič takoj zavezništva sklepali.

V kolikor želite skleniti NAP me kontaktiraj v igri, kot sem že rekel, nimam nič proti vam, res da ste mi bili bolj všeč od začetka preden ste se masovno širili in pobrali tudi naše izmečke medse, vendar že sama ideja Templarjev mi je všeč (upam da veš o kom govorim, Malteški vitezi ipd.), tako da je prijetno vas videti (med morjem divjakov). ;)

Zavezništva so bila ponujena tako z naše kot tudi z vaše strani z namenom skupnih operacij proti tretjim plemenom, česar pa NAP ne omogoča.
 

DeletedUser

Guest
vendar že sama ideja Templarjev mi je všeč (upam da veš o kom govorim, Malteški vitezi ipd.)

No, Malteški vitezi imajo v koreninah kaj malo res skupnega s Templarji (baje da se reče Templjarji pravilno), so bili pa zelo podoben red, baje pa da se je večina templarskega premoženja po njihovem razpustu "preselila" k hospitalcem.
 

DeletedUser

Guest
:eek: no no. wem kaj je NAP, a osebno nisem pristaš ne zavezništev in ne NAP-ov, saj se slednji lahko še prehitro prekličejo.
 
Top