Klepet o svetu 8

natalija

Member
Reaction score
0
nima smisla, je sotoflow lepo grafično dokazal, da so sumi upravičeni, sam sem celo prepričan, da so nekateri iz različnih plemen točno vedeli kje se bo pojavila skrivnost in tudi kdaj, drugače jo ne moreš kar prevzet ko se pojavi, kajne?

Tako pac je, ko modi igrajo. :D

Zakaj pa niste nobenega povabili v pleme, slisim, da jih v igri kar mrgoli. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Naj špilajo, kolikor hočejo. Skrivnosti so pa res zanimivo razporejene - kot da bi imel na CD playerju naštimano "random", ob enem bi ti pa skoz en komad špilal :D
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, da se večina skrivnosti pojavlja na K44 in na ozemlju shopa...
Še bolj zanimivo je pa to, da jim je uspelo osvojit samo DVE.
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo, da se večina skrivnosti pojavlja na K44 in na ozemlju shopa...
Še bolj zanimivo je pa to, da jim je uspelo osvojit samo DVE.

Eden je zelo dobro napisal(nevzemite tega resno:) ) :


Za to za si8 z gotovostjo trdim, da bodo SHOP ostala plemena zmalicala za šalo. Sploh, ker naj bi zmago prinesla posest skrivnosti in ne največje točke. Pa to obrazloži pointwhorerju... :p
 

vuki

Member
Reaction score
0
Tako pac je, ko modi igrajo. :D

Zakaj pa niste nobenega povabili v pleme, slisim, da jih v igri kar mrgoli. :rolleyes:

Saj ti je indirektno napisal kaj je mislil,... pa očitno bereš na hitro, tako da ti bom jaz direktno dal odgovor kaj, zakaj in kako.
Vsi govorijo da modi in ali kako jim naj povem sodelujejo z SHOP-om, pa tudi naj bi pri njih igrali. Pa verjami da bi jih že marsikdo povabil k sebi v svoje pleme če bi se vedelo na katerih računih igrajo. ( vsaj jaz ne vem )
Moj zaključek o teh govoricah pa je: Kje je dim je ogenj tudi.
Čeprav moram priznat da mi še noben ni direktno nič povedal o tem ali pa mi dal kak dokaz ker če bi ga imel bi ga sigurno objavil na tem forumu,....... :D
 

DeletedUser

Guest
Lev11, tisti tvoj prispevek "prilimaj" sem, čeprav ne vem, zakaj je tam tema spet zaprta. LOKO, vsak piše tako, kot misli - in naj piše, drugače bomo vsi tiho in bo forum zamrl, kar pa nima smisla. Kdor se z čim ne strinja, naj napiše - pa četudi za ceno, da se tema zapre :) Jebat ga - po eni strani pravijo, naj se teme odpirajo na novo, po drugi strani se pa sproti zapirajo. Glavno, da se dogaja :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
no pa se je SHOP kar močno okrepil z plemenom MiT,
kar me ne preseneča, sem jo kar pričakoval
 

DeletedUser

Guest
A krump je pa fertik? Ste ga pojedli? :D Al ne zmore sam pa bo dual... hehehe
 

DeletedUser

Guest
Ma niti ni taka loterija. Saj vidiš da gre tudi pointwhorerjem kar dobro. SHOP je z združitvijo z MiT prevzel dominat na lestvici plemen in tudi s skrivnostmi jim ne gre ravno slabo.

Super House Of Pain (6/12 Skrivnosti)
Smodnik
Klasični republikanizem
Perspektivno risanje
Dvostavno knjigovodstvo
Muškete
Astronomija
 

calimero

Banned
Reaction score
0
No,pa smo tam,SHOP se vzgleduje po calimerotu in masovno rekrutira,zgleda,da so se neki pa le naučili,kako to gre.Moj predlog,da se Bash celotni(vsaj tiste,ko so aktivni,ker je limit plemena) vzamejo v pleme in potem resnično dominirajo na svetu 8.No SHOPOVCI pa lepo bi bilo,da se mi zahvalite,da sem vas neki naučil,čeprav sem noob.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Sprejemanje clanov v pleme je tvoj izum? SHOP se ni tako globoko padel, da bi morali imeti 4 podplemen in vec.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Aja fantje, po novem jaz moderiram si8, samo v vednost... Jaz ne igram VP tak da, bom male red naredil....
Vi pa kr naprej, lepo debatirajte, ne dajte se motit...
 
Top