Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
ninja se čist strinjam..jaz moram reč da še s krampom mal kopljem..hehe..sej me niti ne moti če uporabljajo eni programe za zakrivanje IP..posnemanje klika mišk..in ostalo navlako..neka ..itak se na koncu pokaže kdo zna igrat..ko je borba ne pomaga ta navlaka nič...

sam moraš pa vedit da v istem času tud z krampom lahk nakoplješ 10k surovin z bagrom pa 100k surovin..če pa nakoplješ v istem času tud 500k surovin..pol pa ne vem kaj imajo..verjetno vesoljsko tehnologijo..mal glej kaj se dogaja v začetku svetov..očitno so eni sposobni premagat tud logične in fizikalne zakone..hehe...kot sem reku me ne zanima tolk kaj drugi drkajo in uporabljajo..če mi pa banajo igralca ki vem da igra fer in po pravilih..pol mi pa res živc poči..nikol nisem zase neki pisal al pa iskal pravice, še manj prijavljal koga..pač itak se kmal pokaže pri vsakem kolk zna igrat ko "zagusti"..sam da JE pa še CM PRISTRANSKI ..pol je pa konc hecov..enkrat mora bit pa konc goljufanja tud iz strani glavnih akterjev, ki "kao" nadzorujejo igro..pa ne mislim zdej nobene navlake in pogovorov omenjat še iz S1..Motorka se mogoče še spomni kaj mi je pisal na moje pritožbe glede napadov v 0. 050 mili sekundah..hočem pa fer play igro saj z strani "kontrolorjev"...in to fer za vse..tud za tisga ki ima vas z 300 pikam al pa 300 vasmi..
 

ninja

Member
Reaction score
0
MUNGO, te podpiram pri tem, primerjava s krampom ni bila mišljena v povezavi s teboj. Imajo pa očitno vesoljsko tehnologijo, samo kaj jim pomaga, ko virov ne bodo znali pravilno porabit. S tem se lahko tolažimo. Ni vse v farmingu. Nekoč sem napisal, da so za to izumili "farmvile". (da ne bo kdo jemal to kot reklamo).

Še teh 1000 napadov takoj ponoči: kolikor vem, napadi trajajo različno dolgo med vasmi, ki so različno oddaljene, potem pa so tu še različne vrste vojsk, ki imajo različne hitrosti, če nekdo pošlje napade ob 22h, 23h lahko pridejo ob 1h zjutraj, lahko trajajo tudi po 4-7 ur, tako da je kombinacij veliko....Če ima nekdo voljo, lahko "opleni" veliko vasic, na s1 je bil mojster farmanja nekdo na r. On že ve kdo je to. :D

Lep večer in ne se prepirat, vodstvu igre pa le to, da naj poskrbijo za red, vsaj načelno pravičnost in enakovredno obravnavo vseh igralcev. Vendar tudi pri mesarju prijatelj od mesarja dobi boljši kos, pa če si to hočemo ali nočemo priznat. Samo tukaj nekateri vedno jedo levično pečenko, tudi če so na voljo pri mesarju samo piščanci in puran. :D
 

DeletedUser

Guest
Torej tisti, ko jamrate o 5000 napadih - čisto možno, da jih en igralec pošlje na dan... Saj z opero zavihki ali bookmark sistemom se da priti do tega in ne porabiti veliko časa (recimo eno uro za poslati vse te napade) ... Dejsto je pa, da ti motiv pade že po 600 napadih... Ne vem, če sem kdaj v igranju presegel številko 1000...
Vsekakor se da poslati toliko napadov in kar hitro. Tudi po 100-200 napadov na minuto lahko pošlješ ročno.. Tako, da ko bo en imel 50k vasi oropanih na dan pravte o temu kako guljufa ampak dokler ste vi "leni" za farmat in nekdo farma več kot vi ne pišite da guljufa ;)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Okej,

-B- zmaguje in je že skoraj gotovo zmagal saj S-A propada tak da mamo že enga zmagovalca med vsemi vojnami...
 

DeletedUser

Guest
tu sem jaz osebno mislu na začetek igre ..tam še mal spremljam kaj pa kako kdo nafarma..jaz sodim med lene..hehe..zato sem pa napisal da farmam z krampom..
ampak eni tud po nobeni logiki ne morejo tolk nafarmat ..ko imaš 50-100 vojačkov..res da je dost odvisno tudi od lokacije..ampak v litrsko steklenico pa ne moreš spravit 2 litra..pa da se je***..razen očitno na naših serverjih..hehe
 

DeletedUser

Guest
nevem kje naj to vprasam pa bom kr tukaj...

mene zanima kam gre pa denar od premiuma ko se igralci na s8 blokirajo?
kolikor vem pa da dobeden ne dobi racuna nazaj,in to je kr lep zasluzek ce se ne motim...
hvala za odgovor ce ga mogoce kdo pozna...
lp.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
nevem kje naj to vprasam pa bom kr tukaj...

mene zanima kam gre pa denar od premiuma ko se igralci na s8 blokirajo?
kolikor vem pa da dobeden ne dobi racuna nazaj,in to je kr lep zasluzek ce se ne motim...
hvala za odgovor ce ga mogoce kdo pozna...
lp.

Če je ugotovljena napaka s strani ekipe, se individualno dogovori za povračilo stroškov v obliki permiuma ali drugih in-game stvari.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
A mogoce kdo ve koliko cajta traja blokada krsitev 1pravila ceprav ga nism namerno
 

DeletedUser

Guest
heh... tut je ne.. :) no od začetka sm imel lušte samo ko pa imaš mal več vasi pa že zveš da je to kr nek.. :) ko si začetnik ful to delaš :p
 

ninja

Member
Reaction score
0
vseh 5 je na severnem delu sveta, "porazdeljeno naključno", kajne??
(ne me basat)
 

DeletedUser

Guest
Men se tut zdi da je tole nakjlučno:D
Poleg tega pa tko brez fore so tele skrivnosti sem vidu ko je bil en svet na TW masters z skrivnostmi se še trudl niso da bi nasprotno pleme dobilo skrivnost po tem ko jo je en osvojil...
Tudi se pa nesplača napadat za skrivnost 80h stran, kjer bi imel kdo skrivnost že aktivni igralec če jo potem lahko umakne in nimaš nič od tega... Kr neki... In ja ta naključna postavitev skrivnosti je res "skrivnostna":D <-- Morda toliko skrivnostna kot kakšen ban mogoče:)?
 

ninja

Member
Reaction score
0
nima smisla, je sotoflow lepo grafično dokazal, da so sumi upravičeni, sam sem celo prepričan, da so nekateri iz različnih plemen točno vedeli kje se bo pojavila skrivnost in tudi kdaj, drugače jo ne moreš kar prevzet ko se pojavi, kajne?
 

vuki

Member
Reaction score
0
nima smisla, je sotoflow lepo grafično dokazal, da so sumi upravičeni, sam sem celo prepričan, da so nekateri iz različnih plemen točno vedeli kje se bo pojavila skrivnost in tudi kdaj, drugače jo ne moreš kar prevzet ko se pojavi, kajne?

Ja nima smisla,... škoda besed,... prej sem še sledil zunanjem forumu sedaj pa več niti to,.. zadnja dva mesca sem se z dualom že večkrat menil o tem da bi prenehal in brisal račun ampak on vstraja naj nadaljujem. Med tem časom sem dobil 2 bana za isto stvar,... res da sem naredo napako za drugi ban moj dual pa za prvi ampak mi ni jasno zakaj ko so me odbanali niso še uredili zadevo do konca in mi že takrat zbrisali račun od duala,.... Med drugim banom pa so mi spet uredili vse na pol zato sedaj pričakujem še tretjega. Heh, potem pa se sprašujejo zakaj mnogi gubijo voljo. Evo tu so kordinate vasi ki jo je po začetku skupnega igranja dual ponovno po pomoti naredo 543|451, tu pa kordinate njegove prve vasi ki mi je po drugem banu bila odvzeta 561|461 spremenjena v barbarko,... če so mi že to naredli potem bi naj njegov račun tudi zbrisali, ampak potem nebi bilo vzroka za tretji ban ker verjetno čakajo da se prijavim na tisti račun in ga dam na brisanje,... čeprav sem podporo ( Motorko )prosil naj to naredi,.. da bom imel mir,... Kaj se pa tiče teh skrivnosti pa mi sploh ni skrivnostno kako so razdeljene po karti, to je že vsakemu bebcu jasno zakaj ravno taka razporeditev,...

Pozabil sem še prej moderatorem povedat naj ne urejajo več mojega osebnega profila na zunanjem forumu ne da bi me predhodno o tem obvestili !!!! V nasprotnem primeru bom postal res zelo nesramen in nebom izbiral besed v medsebojni komunikaciji z njimi,... upam da so me razumeli.
 
Last edited:
Top