Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
cofko said:
Valhun, kljub združevanju računov in vse kar se je dogajalo na žalost ne znaš igrat =) in tukaj je rezultat da si odnehal po parih izgubljenih vaseh a še pred 14 dnevi si grozil kako boš noblal :) ... Dark-Rider, DeadGamE and company SimCity je za vas :)

Pa sej ne da ta dva nista bila na računu že od začetka tega leta skoraj...
 

DeletedUser

Guest
Saj ni važno še vseen je odnehal kdor koli je igral pa še vseen je neki grozil da ga bo ponoblu, in po 3eh vasej je obupal...:D
Žalostno:)
 

DeletedUser

Guest
6 vasih igralce iz shop pa bash je ze izbrisanih pa se bizonko bo zdej, nas ni pa se noben odnehu!!!torej lay-z kaj bos reku na to
 

DeletedUser

Guest
Če odnehaš zaradi RL ipd. phoenix je to čist normaln da pa takoj voljo zgubiš po 3 vaseh izgubljenih je pa tut kriza že... :D
 

DeletedUser

Guest
ja to so pa noobi!kupuje premium da je mau bolsi pa si vasi zgradi, pol k pa vidi da se ga je en resno lotu se pa userje.brez zamer prosim
 

DeletedUser

Guest
6 vasih igralce iz shop pa bash je ze izbrisanih pa se bizonko bo zdej, nas ni pa se noben odnehu!!!torej lay-z kaj bos reku na to

You need to get your facts straight too lol. Očitno nimate pojma kaj se dogaja na svetu 8 in ste premalo seznanjeni z dejansko situacijo. Zakaj ne povprašate malo vodilnih za kake informacije? Drugače pa, vohuni bi vam loh dost več povedali, očitno je to čist premalo za vas. Drgač informativno jst ne igram že od konca januarja več, pa vem veliko več kot vi. <.<
 

DeletedUser

Guest
no kaj se pa kej tacga dogaja????mi shopu uzemamo vasice in to je to!a je to plan vodij iz shopa pa basha???
 

DeletedUser

Guest
bodo spet rekruteral???no ja sej to ze skos delajo tko da nebo nc novga!!!
 

DeletedUser

Guest
Lay-Z dobro vemo kaj se dogaja in niti vem ne da bi imeli vohuna in če bi ga mel vrjamem da maste tut vi kkšnga saj to je sestavni del igre... (" govorim vi ker še vedno toliko veš......") :D

Zgubili ste veliko vasi, kar je najpomembnejši podatek-> še posebi če pomisleš da so se nekateri pred 2ma tednoma hvalil kok bodo naše noblal...:)

In tukaj se pokaže "vztrajnost", ne da se nobla intervale ampak tut sovražnika... Edina akcija kjer ste nam pobral vasi je bla od bivših MiT in ne od org. SHOP(od org. SHOPa jih ne igra več dosti bi rekel...)

Zdaj mi pa rec da ne noblate intervalov pa ti TW stats od vseh SHOPovcev, ki so v top 20 pokažem pa boš vidu da jih ima večiina 15+!
 

DeletedUser

Guest
Uf si slep/a.
Še vseen če pogledaš kolko svojih ste vi ponoblal kot kakšen dadl in mi...

PsyDuck je nehal igrati in še na fronti je seveda vam bomo pustil da ga celega vzamete ej... In lih tolko smo se mogl mi potrudt da ga zavzamemo kot VI!!! niti na acc se ni več prijavljal in smo mogl sami čistit ravno kot VI ko ste PsyDuck-a prevzemal in ne tko kot kakšen od vas, ki je prvi na lestvici v ODA ni pa niti med TOP20 pa mi povej kaj prevzema:O?
 

DeletedUser

Guest
Spet nekej-.-'

Pa poglejmo... Mi ne noblamo spartacus-a sory... Tisto so brarbari;)
coolpapa, ladybug nevem zakaj se je prevzelo verjetno se jim ni več dal igrat...

Ampak to je še vedno pljunek v morje proti vam:p
Skoraj cel CDS ste ponoblal+ vlik ste jih povabl medse(akademije tut štejem če je pa narobe, da štejem da sam na glavno pleme gledate ne na podplemena se ve kje ste);)

Drugače nism čist nastrojen pred prevzemanjem igralcev ki so quit-al itd. ampak mi vsak kako vas od živega SHOPovca poberemo ne samo takih ki so quit-al:)
 

DeletedUser

Guest
Spet nekej-.-'

Pa poglejmo... Mi ne noblamo spartacus-a sory... Tisto so brarbari;)
coolpapa, ladybug nevem zakaj se je prevzelo verjetno se jim ni več dal igrat...

Ampak to je še vedno pljunek v morje proti vam:p
Skoraj cel CDS ste ponoblal+ vlik ste jih povabl medse(akademije tut štejem če je pa narobe, da štejem da sam na glavno pleme gledate ne na podplemena se ve kje ste);)

Drugače nism čist nastrojen pred prevzemanjem igralcev ki so quit-al itd. ampak mi vsak kako vas od živega SHOPovca poberemo ne samo takih ki so quit-al:)

po statistiki gledano ste oboji čisto nakup, 8 vasi je razlike med vami v pobiranju lastnih igralcev, 8 lastnih vasi več je pobralo pleme -B- ,do sedaj sem bil tiho, čeprav so se že iz shopa zagovoril in bi računal, da bo več vasi Valhuna padlo v vaše roke, vik in krik kako ste noblali Valhuna je čisto mem, če pogledaš malce postov gor je nekdo omenil, da je bil valhun čuvan okoli 120 dni, čeprav naj bi lastnik prišel se ni javil, če pregledaš kaj je s tem računom po tolkem času - da ti namignem, postane omejen račun - potem ti pa predlagam , da pogledaš v pravila in boš videl, kako se da igrati z omejenim računom.

Pa bi bilo še zanimivo pogledat, kakšno je razmerje v barbarskih vasicah, s tem mislim tistih nekoristnih, ki so imele manj kot 1500 pik in niso imele skrivnosti, tudi tu je zanimiv pogled, pa dam možnosti tebi . da postaviš statistiko
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
En lep pozdrav vsem igralcem.

Šopovce lepo naprošam naj že pomagajo igralcu steee,zavzeti moje vasi,ker končujem igro,ker se mi je zasmilu,sicer bi se mi vsak,če bi v treh dneh pokuril cirka,40 plemičev. Steee saj, bo samo ne vdaj se,vsi se učimo,seveda pa ker za to ni odličja smo ga mi sami dodali v našem bivšem plemenu,si dobil naziv,maskota tedna.

Še enkrat vsem igralcem sveta 8 lepo igro naprej naj zmaga najboljši.
 
Last edited by a moderator:

c0fko

New Member
Reaction score
0
En lep pozdrav vsem igralcem.

Šopovce lepo naprošam naj že pomagajo igralcu steee,zavzeti moje vasi,ker končujem igro,ker se mi je zasmilu,sicer bi se mi vsak,če bi v treh dneh pokuril cirka,40 plemičev. Steee saj, bo samo ne vdaj se,vsi se učimo,seveda pa ker za to ni odličja smo ga mi sami dodali v našem bivšem plemenu,si dobil naziv,maskota tedna.

Še enkrat vsem igralcem sveta 8 lepo igro naprej naj zmaga najboljši.

Jaz se samo podpišem pod ta prispevek, kaj več pa ne bom komentiral :)

Tudi z moje strani želim vsem igralcem sveta 8 lepo igranje naprej :)
 
Last edited:

rfaric

Member
Reaction score
0
kmalu bojo vsi z večimi računi prenehali igrati kajt ne poznajo bistvo te igre da je to uživanje in sproščanje ne pa samo spletkarenje,ki se ga grejo eni v tej igri in to se ponavlja iz sveta v svet...
 
Top