Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
normalno...večina imamo RL in ne ekran življenje, to je zame tabu =)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
tu se dogajao čudeži,ki so možni samo v Sloveniji...

igralec cofko je blokiran že od včeraj...

Barbarska vas (531|480) K45 9,824 c0fko [-B-] test acc [BASH] 2012-06-11 11:55:19
Barbarska vas (536|480) K45 10,019 c0fko [-B-] test acc [BASH] 2012-06-11 09:27:39

zopet boste rekli da nimajo moderatorji nič zraven,blokirali pa so ga takoj po tem ko je bilo iz severa poslano na njega veliko napadov in 100% bo barbar ko njihovi napadi prispejo...
 

ninja

Member
Reaction score
0
Kot že neštetokrat povedano, so skorumpirani ingame modi uničili slo server, da je postal peskovnik in da normalen, pošten način ne moremo igrati. Najprej je bil blokiran, da se ga ni dalo napadat, potem so ga delno odblokiral, ker pa je bilo ugotovljeno, da bi ga lahko "nepravi" prevzeli, so ga blokirali. Včeraj, 10.6. zvečer. Danes je bil cel dan blokiran, kar smo preverjali, vmes pa je seveda shop prevzel dve vasici. :D

Delajte se idiote iz drugih, dovolj dolgo sem vztrajal na tem kur...vem peskovniku. Krivi so pa samo admini oz. ingame modi, tisti, ki lahko to omogočajo. Na .net igram od 2007, sem igral na najmanj 20 serverjev, pa ni bilo nikoli takšenga sra.ja, kot je tu vsak teden. Če bi bila igra free, potem delajte kar hočete, če pa plačujemo, pa se ne morete tako obnašat. Ni čudno, da potem na .net srečam slo igralce, ki pravijo, da na .si šit nikoli več.

ninja, ki je .si serverje poimenoval PESKOVNIK (in imel še kako prav)

uživajte v šitu, sam sem že preseljen na .net, tokrat zavedno
 

mafijko

New Member
Reaction score
0
he he he zarad eno parih keš pi....k bodo igro zapustili odlični igralci....no fino še malo pa tut jas grem na net :p.lp
 

DeletedUser

Guest
§13) Brisanje in onemogočanje računov ---- Onemogočeni računi so vedno izbrisani v 14 dneh, brez ozira na to ali so premium računi.

What's going on mods? Ste mal zaspali?
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Zdravo

Kot popolnemu začetniku, naj mi prosim počasi nekdo razloži pravila glede blokiranih igralcev, ter kdaj postanejo barbari, ker to kar se dogaja zadnje čase postaja prav smešno. Občutek imam, da se nekdo dela namerno norca iz nas še preostalih aktivnih igralcev in si glede tega prilagaja pravila sproti. Če si nekdo želi krojiti razplet tega igralnega sveta naj pove, mu podarim vse svoje vasi pa si naj ..... Enostavno je škoda mojega časa. Če se sprašuje kdo o čem govorim, naj pogleda kdaj je bil kdo banan in kdaj je potem postal barbar, pa naj potem komentira. Jaz sem svoje že dokazal, tako da .....

lp
 

DeletedUser

Guest
Zakaj vsi mislite, da je podpora pristranska? Nobeden ne krsi nobenega pravila ali cesa drugega. Kar pa se tice brisanja blokiranih pa je odvisno od hitrosti sveta.
 

ceasar

New Member
Reaction score
0
Zakaj vsi mislite, da je podpora pristranska? Nobeden ne krsi nobenega pravila ali cesa drugega. Kar pa se tice brisanja blokiranih pa je odvisno od hitrosti sveta.

Potem imate čuden občutek za hitrost, oz. imajo eni premalo vzgona, za torej adijo slo peskovnik, jaz se take igre ne grem. Če se misli igrati pošteno se naj pove, drugače ničkrivim modom podarim vse moje vasi
( pa ko me spet napade celo pleme, mi spet blokirajte za dva dni vse sosede, mogoče boste imeli tokrat več uspeha).

Pa lep pozdrav
 

ninja

Member
Reaction score
0
Zakaj vsi mislite, da je podpora pristranska? Nobeden ne krsi nobenega pravila ali cesa drugega. Kar pa se tice brisanja blokiranih pa je odvisno od hitrosti sveta.

he he, vsakič novo pravilo, kajne? vsaj 3 tedne je že blokiran, to je dejstvo...hkrati pa je to svet s hitrostjo 1, kar pomeni osnovno hitrost al kaj spet ne razumem???

ps: domen, ne pisat nekaj, da samo jeziš še tistih par, ki občasno klikajo, če ne bi imel premiuma iz s1, bi že zdavnaj se logiral samo na .net - to s hitrostjo ste spet zabluzil do konca, a sebe farbate al koga? Pač nismo čisti začetniki.

Razumem pa, da bo barbar postal eno noč, ko bodo vsi shopovci in bashevci v okolici imeli dovolj noblov narejenih. :D Pa jih v dveh tednih niso mogl naklepat, kajne?


lep pozdrav iz .net (milina, nič problemov z moderatorj)
 

Highlander

Member
Reaction score
0
pozdrav vsem skupaj....
ko bereš tale slo forum, se mi zdi, da se posti ponavljajo že od samega začetka..... vedno eni in isti problemi... kjer je dim je tudi ogenj, se glasi en pregovor in mislim, da dokler bodo modi al kam jim že rečete igrali, bo vedno tako kot pač je na slo serverjih, pač obstaja kanček dvoma o poštenosti in dokler bo ta dvom visel nad slo serverji se stanje definitivno ne bo izboljšalo.....
je pa tu še ena druga stvar.... kr nekaj igralcev igra dvojne ali celo trojne račune, da si omogočijo boljši start itd. in ko enkrat kršiš pravila, potem z lahkoto misliš, da jih tudi drugi.....tako pač je to v človeški naravi....

lep pozdrav tud od mene iz .net ( milina, res ni problemov z modi, pa tud z dvojnimi računi ne, no vsaj ne da bi vedel....).....
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljen Highlander....
Jah se strinjam vedno isti problemi^^
Edin svet, ki ni čeprav je bil na koncu problematičen je bil svet 1 in ja ostali gredo samo še navzdol.
Če ne bi noben mod igral potem bi vse nehali oz. bi mogli nehat "jokat" o tem, da ni tukaj nobene poštenosti...
Mislim, da ni svet nobena izjema.
Lp!
 
Top