Legendarne Kronike KaraK

DeletedUser

Guest
oni niso EOW ampak prou EW...

Pa dokazov nemorjo met ker to itak ni res:D

popravil, sem po pomoti EOW dal :D, drugače vem da ni dokazov vsaj pravih, bi pa rad njihove namišljene videl. :D
 

DeletedUser

Guest
popravil, sem po pomoti EOW dal :D, drugače vem da ni dokazov vsaj pravih, bi pa rad njihove namišljene videl. :D

Itak bojo rekl:


japas ima diplomacijo smrti ipd.

Pa da je SV. Bruno dobr vodja...:D


^Druzga neznajo:)
Jih noben ni nauču zaradi dobrega vodstva;)
 

DeletedUser

Guest
lol šala leta.


Jst mam lih tok sulic kt ti črnih konju:D
Si ob tolkih komentarjih že dobu ban?:D(na forumu)


da nebo označeno za spam:

-- in V-O-M PROTI EW, karak, G-S:


Side 1:
Tribes: --, V-O-M
Side 2:
Tribes: EW, KaraK, G-S, G-S 2, G-S--2

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 9,069
Side 2: 5,950
Difference: 3,119

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 1,467
Side 2: 447
Difference: 1,020

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 60,109,442
Side 2: 31,864,715
Difference: 28,244,727

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 11,647,174
Side 2: 3,899,518
Difference: 7,747,656

chart



Eh ja Sv. Bruno ti živiš za statistiko pa mi povej če je to zgoraj dober rezultat;)
(Sem pogruntal da jih polovica ne ve kaj pomen tole: ^ pa sm raj z besedo napisu:) )
 

vojakx

New Member
Reaction score
0
statistika na vaši strani.volja na naši.laži na vaši.pravica in resnica na naši
 

DeletedUser

Guest
kaj pa ko sta se ubijalec in mikimuki ženla :D ... iiiii kak lepo ... čestitke tudi iz moje strani ;)

tu pa je fotka iz poroke:

[SPOIL]
3Jokes_Animal_in_love_38.jpg
[/SPOIL]
 

vojakx

New Member
Reaction score
0
bradati je obljubil da se nebo širil na k53 in se je-laž
statistika objavljena zgoraj-side 1 tribal hugs(oz.slovani vomovci)side 2 (karak,ew)
volja- preberi kakšno voljo ima bruno ki piše okrožnice 2 uri
resnica-dogovorili smo se s slovani da bo meja med plemenoma-nismo se širili edino sedaj ko poteka ena najhujših vojn v zgodovini vojne plemen
slovani-smo vas spoštovali a sedaj ste si na krono vodij sveta 3 nabrali prah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-pomeni izdajalci-pošiljali ste špijune-izdajalce-vohune v naše pleme.
 

DeletedUser

Guest
bradati je obljubil da se nebo širil na k53 in se je-laž

to je dogovor med igralcem in plemenom bil, ne dogovor plemena z plemenom

statistika objavljena zgoraj-side 1 tribal hugs(oz.slovani vomovci)side 2 (karak,ew)
kot smo vam že rekli nimate pojma kaj je tribal hugs tak da samo tiho bodite.

volja- preberi kakšno voljo ima bruno ki piše okrožnice 2 uri

to ni volja, to samo pomeni da je no lifer.

slovani-smo vas spoštovali a sedaj ste si na krono vodij sveta 3 nabrali prah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-pomeni izdajalci-pošiljali ste špijune-izdajalce-vohune v naše pleme.

in ti si misliš da vaše svetniške vodje niso pošiljale vohunov k njim? lol šala leta.
 

vojakx

New Member
Reaction score
0
to je dogovor med igralcem in plemenom bil, ne dogovor plemena z plemenom


kot smo vam že rekli nimate pojma kaj je tribal hugs tak da samo tiho bodite.



to ni volja, to samo pomeni da je no lifer.



in ti si misliš da vaše svetniške vodje niso pošiljale vohunov k njim? lol šala leta.

ubistvu se motiš.na tvojo žalost je bil dogovor z bradatijem odobren in potrjen na nekakšni pogodbi o zavezništvu slovanov z karakom:p.misliš da sem neumen da nevem kaj je tribal hugs:D.to ni volja -prav piši še ti okrožnice-ne da se ti ker nimaš volje.nima volje je enako kot da se ti neda
njemu se da je torej sopomenka da se mu da torej???:eek:.kakšni vuhuni kolikor jaz vem bi jih vodje slovanov(bile naj bi nadčloveške)odkrile.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
volja- preberi kakšno voljo ima bruno ki piše okrožnice 2 uri

Sm ti jst kriv da počas piše?:D
:D
:D



resnica-dogovorili smo se s slovani da bo meja med plemenoma-nismo se širili edino sedaj ko poteka ena najhujših vojn v zgodovini vojne plemen
To bo najlažja vojna kar smo jih imel:)
Vsaka vojna je hujš kot tale...
^Doživeli ste en resni napad iz naše strani in se kr nekaj hvalite...


Remember at the end is always mikimuki:D
^ Saj vidite da se mi mudi z vasmi:D
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Veseli me, da so legendarne Karantanske kronike med najbolj obiskanimi temami na skoraj mrtvem forumu Vojna plemen. Zato je temu primeren tudi naslov najnovejše izdaje: Do kod seže ugled plemena KaraK?

V zadnjih dveh tednih je bilo v tej temi napisanih precej novih prispevkov, v katerih je bila večina vsebine žal namenjena osebnemu obračunavanju med igralci (ocenjujem, da je moderator te teme odpovedal na vsej črti in mu v prihodnosti verjetno preostane samo še zaklep te teme).

Zanimive točke, o katerih bi bilo v nadaljevanju še smiselno razpravljati so po moji oceni naslednje:

1. Definicija Tribal hugs Slovani in V-O-M:
Navkljub številnim komentarjem na podano definicijo zaenkrat ni bilo objavljene še nobene alternativne definicije, ki bi bila podkrepljena s konkretnimi številkami in argumenti, čeprav imamo v tej temi kar nekaj strokovnjakov za Vojno plemen. Zato je še vedno veljavna definicija Tribal hugs Slovani in V-O-M naslednja:

[SPOIL]Tribal Hugs pomeni igro dveh ali več plemen, ki navkljub odsotnosti zunanje vojaške ogroženosti izvajajo zavezništvo in skupaj vsiljujejo vojno manjšim plemenom. Nosilci Tribal Hugs igre so najmočnejši igralci Tribal Hugs plemen, ki imajo ponavadi največje število točk in v strahu pred izgubo svojih igralnih računov igrajo Vojno plemen tako, da pod pretvezo navidezne ogroženosti strahopetno vsiljujejo vojne manjšim in manj konkurenčnim plemenom ali igralcem. Na takšen način se želijo izogniti neposrednemu medsebojnemu spopadu. Rezultat Tribal Hugs igre je nekonkurenčen svet, na katerem upada število igralcev in plemen, kar vodi v slabšo kvaliteto igre ter zavajajočo promocijsko predstavitev igre na vstopni strani Vojna plemen.[/SPOIL]
Ob tem bi rad strokovnjake za Vojno plemen spomnil, da se moč plemena ne šteje v številu članov ampak v številu vasi in točk članov. To pomeni, da pleme s 100 člani, ki imajo vsak po 5.000 točk ne pomeni realne moči. V primeru, da imata dve plemeni, ki skupaj štejeta 75.000.000 točk in 79 člani težave z vojno s tremi plemeni (t.i. tri oz. celo štirih fronte), ki imajo skupaj 25.000.000 točk in 135 članov, potem je na mestu vprašanje, kakšna je kvaliteta Slovanov in V-O-M. Zelo verjetno se odgovor skriva v zgornji definiciji Tribal Hugs.

2. Pleme KaraK:
Pleme KaraK (3.000.000 točk in 24 članov) ima trenutno 4 igralce med prvimi 20 igralci na Svetu 3 po točkah premaganih nasprotnikov v obrambi, vrsto odličij branilec dneva ter zaseda 4. mesto med plemeni po obrambnih točkah pred V-O-M. Ta podatek pove, da plemeni V-O-M in Slovani (skupaj 75.000.000 točk in 79 igralcev) vlagata precej truda v vojno proti KaraK, katerega učinek pa je dokaj povprečen.

3. Dokazi o temnih plateh Vojne plemen na Svetu 3:
V plemenu KaraK smo imeli pred nekaj časa primer vohunjenja s strani igralca iz plemena Slovani, ki je prevzel identiteto drugega igralnega računa. O tovrstnem načinu igre sem na tem forumu že pisal in ga tudi imenoval z določeno oznako.

Plemen KaraK se je zato odločilo, da takšnih igralcev enostavno ne bo sprejemalo v svoje vrste:
KaraK said:
tu si lahko preberete najbolšo izjavo v letu:
japas danes ob 16:28
dobim povabilo med znane karantanske kneze? :)

4. Plemenska unija in zaključek Sveta 3:
Ta tema oz. ideja je še vedno aktualna in ima poseben prostor na forumu. Do njene uresničitve bo prišlo, ko bo med igralci dovolj kritične mase za drugačen pogled na to igro in dovolj interesa s strani razvijalcev igre za odpravo njenih pomankljivosti. Tudi o tem sem že pisal na forumu.

5. Najnovejša številka legendarnih Karantanskih kronik:
Danes je bila izdana nova številka, katere uvodnik si lahko preberete tukaj:

[SPOIL]Uvodnik:
Karantanski knezi na najboljši možni način ohranjamo zgodovinski spomin na najpomembnejše slovenske prednike in najstarejšo slovansko državno tvorbo Karantanijo. Štirje naši knezi so uvrščeni med prvih 20 igralcev na Svet 3 po točkah premaganih nasprotnikov. Pleme KaraK se nahaja na 4. mestu po premaganih nasprotnikih v obrambi in je prehitelo veliko večje pleme V-O-M. Igralci plemena Slovani pošiljajo prošnje za vstop v pleme KaraK na drugih svetovih slovenskega strežnika. Karantanski knezi se zato upravičeno sprašujemo: Do kam seže ugled plemena KaraK?

KARANTANSKA ZVESTOBA DO GROBA! [/SPOIL]

Karantanski pozdrav,

Sv. Bruno
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ob tem bi rad strokovnjake za Vojno plemen spomnil, da se moč plemena ne šteje v številu članov ampak v številu vasi in točk članov. To pomeni, da pleme s 100 člani, ki imajo vsak po 5.000 točk ne pomeni realne moči. V primeru, da imata dve plemeni, ki skupaj štejeta 75.000.000 točk in 79 člani težave z vojno s tremi plemeni (t.i. tri oz. celo štirih fronte), ki imajo skupaj 25.000.000 točk in 135 članov, potem je na mestu vprašanje, kakšna je kvaliteta Slovanov in V-O-M. Zelo verjetno se odgovor skriva v zgornji definiciji Tribal Hugs.

Naj jaz postavim vprašanje kakšna je tvoja kvaliteta? Odgovor je 0, si isti kot calimero in sotoflow. Moč plemena se šteje v vojski in članih, važno je koliko članov ima in kako kvalitetni so ti člani. Nikoli se ni štelo po točkah.


3. Dokazi o temnih plateh Vojne plemen na Svetu 3:
V plemenu KaraK smo imeli pred nekaj časa primer vohunjenja s strani igralca iz plemena Slovani, ki je prevzel identiteto drugega igralnega računa. O tovrstnem načinu igre sem na tem forumu že pisal in ga tudi imenoval z določeno oznako.

g. presvetljeni bruno, vohunjenje je nekaj čisto običajnega na vp, in ne mi prodavat bučk tukaj da vi nimate niti enega vohuna v katerem drugem plemenu.


4. Plemenska unija in zaključek Sveta 3:
Ta tema oz. ideja je še vedno aktualna in ima poseben prostor na forumu. Do njene uresničitve bo prišlo, ko bo med igralci dovolj kritične mase za drugačen pogled na to igro in dovolj interesa s strani razvijalcev igre za odpravo njenih pomankljivosti. Tudi o tem sem že pisal na forumu.

do tega nebo nikoli prišlo, razen če seveda na si3 prevladajo taki noobi kot si ti.

Mislim da sem dovolj povedal, ahja da ne pozabim očitno nepoznaš sarkazma.
 

DeletedUser

Guest
Veseli me, da so legendarne Karantanske kronike med najbolj obiskanimi temami na skoraj mrtvem forumu Vojna plemen. Zato je temu primeren tudi naslov najnovejše izdaje: Do kod seže ugled plemena KaraK?

V zadnjih dveh tednih je bilo v tej temi napisanih precej novih prispevkov, v katerih je bila večina vsebine žal namenjena osebnemu obračunavanju med igralci (ocenjujem, da je moderator te teme odpovedal na vsej črti in mu v prihodnosti verjetno preostane samo še zaklep te teme).

Zanimive točke, o katerih bi bilo v nadaljevanju še smiselno razpravljati so po moji oceni naslednje:

1. Definicija Tribal hugs Slovani in V-O-M:
Navkljub številnim komentarjem na podano definicijo zaenkrat ni bilo objavljene še nobene alternativne definicije, ki bi bila podkrepljena s konkretnimi številkami in argumenti, čeprav imamo v tej temi kar nekaj strokovnjakov za Vojno plemen. Zato je še vedno veljavna definicija Tribal hugs Slovani in V-O-M naslednja:

[SPOIL]Tribal Hugs pomeni igro dveh ali več plemen, ki navkljub odsotnosti zunanje vojaške ogroženosti izvajajo zavezništvo in skupaj vsiljujejo vojno manjšim plemenom. Nosilci Tribal Hugs igre so najmočnejši igralci Tribal Hugs plemen, ki imajo ponavadi največje število točk in v strahu pred izgubo svojih igralnih računov igrajo Vojno plemen tako, da pod pretvezo navidezne ogroženosti strahopetno vsiljujejo vojne manjšim in manj konkurenčnim plemenom ali igralcem. Na takšen način se želijo izogniti neposrednemu medsebojnemu spopadu. Rezultat Tribal Hugs igre je nekonkurenčen svet, na katerem upada število igralcev in plemen, kar vodi v slabšo kvaliteto igre ter zavajajočo promocijsko predstavitev igre na vstopni strani Vojna plemen.[/SPOIL]
Ob tem bi rad strokovnjake za Vojno plemen spomnil, da se moč plemena ne šteje v številu članov ampak v številu vasi in točk članov. To pomeni, da pleme s 100 člani, ki imajo vsak po 5.000 točk ne pomeni realne moči. V primeru, da imata dve plemeni, ki skupaj štejeta 75.000.000 točk in 79 člani težave z vojno s tremi plemeni (t.i. tri oz. celo štirih fronte), ki imajo skupaj 25.000.000 točk in 135 članov, potem je na mestu vprašanje, kakšna je kvaliteta Slovanov in V-O-M. Zelo verjetno se odgovor skriva v zgornji definiciji Tribal Hugs.

2. Pleme KaraK:
Pleme KaraK (3.000.000 točk in 24 članov) ima trenutno 4 igralce med prvimi 20 igralci na Svetu 3 po točkah premaganih nasprotnikov v obrambi, vrsto odličij branilec dneva ter zaseda 4. mesto med plemeni po obrambnih točkah pred V-O-M. Ta podatek pove, da plemeni V-O-M in Slovani (skupaj 75.000.000 točk in 79 igralcev) vlagata precej truda v vojno proti KaraK, katerega učinek pa je dokaj povprečen.

3. Dokazi o temnih plateh Vojne plemen na Svetu 3:
V plemenu KaraK smo imeli pred nekaj časa primer vohunjenja s strani igralca iz plemena Slovani, ki je prevzel identiteto drugega igralnega računa. O tovrstnem načinu igre sem na tem forumu že pisal in ga tudi imenoval z določeno oznako.

Plemen KaraK se je zato odločilo, da takšnih igralcev enostavno ne bo sprejemalo v svoje vrste:


4. Plemenska unija in zaključek Sveta 3:
Ta tema oz. ideja je še vedno aktualna in ima poseben prostor na forumu. Do njene uresničitve bo prišlo, ko bo med igralci dovolj kritične mase za drugačen pogled na to igro in dovolj interesa s strani razvijalcev igre za odpravo njenih pomankljivosti. Tudi o tem sem že pisal na forumu.

5. Najnovejša številka legendarnih Karantanskih kronik:
Danes je bila izdana nova številka, katere uvodnik si lahko preberete tukaj:

[SPOIL]Uvodnik:
Karantanski knezi na najboljši možni način ohranjamo zgodovinski spomin na najpomembnejše slovenske prednike in najstarejšo slovansko državno tvorbo Karantanijo. Štirje naši knezi so uvrščeni med prvih 20 igralcev na Svet 3 po točkah premaganih nasprotnikov. Pleme KaraK se nahaja na 4. mestu po premaganih nasprotnikih v obrambi in je prehitelo veliko večje pleme V-O-M. Igralci plemena Slovani pošiljajo prošnje za vstop v pleme KaraK na drugih svetovih slovenskega strežnika. Karantanski knezi se zato upravičeno sprašujemo: Do kam seže ugled plemena KaraK?

KARANTANSKA ZVESTOBA DO GROBA! [/SPOIL]

Karantanski pozdrav,

Sv. Bruno



Povej nam kaj tebi ni jasno?
Jaz sem videl pravilno definicijo Tribal hugs-a na tej temi ampak ti si jo spregledal...
Pleme Karak je noob.
Mislite kaj ste ampak nimate možnosti nič...
Neznaš in vsi neznate v KaraK-u igrt Vojne plemen in potem ti klele neki nabijaš in še veš ne kaj pišeš-.-'
Japas se je pa itak hecal...
^Vem da je velikokrat "norec" toda tega ni mislil resno;)

In še enkrat povej kaj ti ni jasno pa boš mrbit dobil odgovor...
Samo za Tribal hugs ti nebom pisal ker si razlago dobil že ene 10x pa gre mim tebe...
In potem si ti butl v pomenu ki ga lahko prebereš na eni od tem s5...
In kaj tebi toliko pomeni statistika?


Moja definicija tebe:


Nemoreš se sprijazniti z temu da ste pač slabši in da še neznate dobro tele igre in klobasate neumnosti...

Aja in naj ti gospod Bruno povem nikoli nisem mislil Plemensko unijo;)
Ni bilo pogojev da bi ratala ker nismo noobi tko kot si ti;)
 

DeletedUser

Guest
KaraK zadnje čase negovorite veliko klele ste pod napadi ali ste šli ker veste da nimate za burek?
 

Sv. Bruno

Member
Reaction score
0
Štiri informacije za dvig kvalitete razprave v tej temi:

1. Pleme KaraK se je vrstilo na 3. mesto med plemeni na Svetu 3 po točkah premaganih nasprotnikov kot branilec (107,68 Mio) in tako postalo najmanjše pleme na Svetu 3, ki je doseglo ta mejnik. To kaže na kvaliteto njegovih igralcev. Čestitke!

2. Naš igralec z 21 vasmi je dosegel odličje 100 uničenih plemičev.

3. Pobuda plemena KaraK za zaključek Sveta 3 ima precej možnosti, da se uresniči.

4. Še pojasnilo za vse tiste, ki se sprašujete zakaj se Slovani in V-O-M tako neuspešno trudijo s plemenom KaraK. Če mislite, da je odgovor amaterska igra obeh plemen se motite.

Odgovor je tukaj [SPOIL]Uvodnik:

"Če pogledaš malo okrog sebe in se zaveš v kakšnem svetu živimo potem boš videl, da lahko samo na račun slabih stvari preživiš in prilezeš visoko... Ja sorekli ali greš k nam ali pa si prvi." To so besede enega izmed izdajalcev našega plemena, ki je prestopil k plemenu Slovani. Iz njegovih besed sta razvidni dve stvari. Prva je strah pred izgubo vasi oz. želja prilesti visoko, druga je odsotnost univerzalnih humanističnih vrednot, ki takšnemu človeku brez vesti narekuje početje slabih stvari zato, da lahko nahrani svoje strahove. Ravno to so stvari proti katerim se borimo Karantanski knezi na Svetu 3. Ne borimo se proti drugim plemenom in njihovim točkam. V tej igri se borimo za boljši svet in za dobre stvari. Zato plemena KaraK ni mogoče premagati, ker ni mogoče premagati univerzalne človeške ideje in vrednot, katere predstavljamo Karantanski knezi in katere je človeška kultura izoblikovala skozi tisočletja. Cenjeni knezi in kneginje, ne skrbite za izgubljene vasi ali izgubljene vojske. Karantanski knezi smo svojimi obrambnimi točkami že dokazali, da smo vojaško enakovredno pleme veliko večjim plemenom. Pleme KaraK ne bo razpadlo, niti ne bo uničeno, nosilci njegove ideje, Karantanski knezi, pa bomo z obstojem svojih vasi ohranjali zgodovinski spomin na najpomembnejše slovenske prednike in najstarejšo slovansko državno tvorbo ter opozarjali na odsotnost temeljnih medčloveških vrednot v igri Vojna plemen in največjih plemen na Svetu 3 Slovani in njihovih podložnikov V-O-M.

KARANTANSKA ZVESTOBA DO GROBA!

Kronist plemena KaraK, Sv. Bruno
[/SPOIL]
Želim vam prijetno branje Uvodnika nove številke legendarnih Karantanskih kronik.

Z lepimi pozdravi,

Sv. Bruno
 

DeletedUser

Guest
1. Pleme KaraK se je vrstilo na 3. mesto med plemeni na Svetu 3 po točkah premaganih nasprotnikov kot branilec (107,68 Mio) in tako postalo najmanjše pleme na Svetu 3, ki je doseglo ta mejnik. To kaže na kvaliteto njegovih igralcev. Čestitke!

To ni neki velik uspeh....
Samo toliko... Ko že govormo o kvaliteti:
Samo eno močno ofenzivo smo naredili in ste se razdrli to meni ni kvaliteta...
Kot pleme -- smo doživeli veliko več ofenziv in vsega tega skupi...

2. Naš igralec z 21 vasmi je dosegel odličje 100 uničenih plemičev.

Ja jst sm jih do zdej tut ubil nekaj 200-500:)
^A sem do zdej kej takega rekel? Ti se pa takoj hvališ...
In če pogledaš ni toliko plemičev težko ubiti če te napadajo...
^Posebej na začetku vojne ko se plemiči pošljejo za prvimi čistilci v vas... In če delaš prostor v kmetiji pošleš na enga plemiče če na zarad druzga daš spredaj nekaj fejkov in potem plemiče in misli da hočeš zavzet in nrdiš bunker itd.
^Ste pa tudi na manjšem območju in okrepitve hitreje pridejo do igralca...

3. Pobuda plemena KaraK za zaključek Sveta 3 ima precej možnosti, da se uresniči.

Ne vem kje ti to vidiš...


4. Še pojasnilo za vse tiste, ki se sprašujete zakaj se Slovani in V-O-M tako neuspešno trudijo s plemenom KaraK. Če mislite, da je odgovor amaterska igra obeh plemen se motite.

Nič se ne trudimo samo ubadamo se z 3 frontami.(En na severu smo že končal:p )
Zdaj seveda lahko zveste da nimate več možnosti da nekaj naredite...
^Tudi zavzemanja barbarov povablanje igralcev itd. vam nebo pomagalo;)
Če se že hvališ lahko pa prav kmalu nrdim na tebe eno nuk in noble fešto da te zbrišem za večno:)
^Nisi dovolj kvaliteten da bi kmalu zopet dobil novo vas:p
 
Top