mail tedna

DeletedUser

Guest
tuki pišete čudne smešne...maile ki ste jih prijei u igri:D
 

DeletedUser

Guest
škoda jest sm svoje že vse zbrisu. kok poljaki (ali CZ/SK ???) ne znajo anglešk.
 

DeletedUser

Guest
se ne spomnim več. sm pa rabu ceu dan da sm dešifriru.
 

DeletedUser

Guest
Ta je dober..


FenIx OwnER danes ob 19:01
resno se opravičujem
FenIx OwnER danes ob 18:54
opravičujem se ne bomo silili v vojno resno
 

DeletedUser

Guest
suljka danes ob 14:00
sta koji kurac napadas meeeeee

pol pa člouk dobi takle mail. a ga prjavm? take kletvice niso glih dovoljene, a ne?
 

DeletedUser

Guest
za prijave sporočil v igri...

Na tej strani lahko prijavite grobe žalitve na vaš račun. Prosimo, da to storitev uporabljate samo v primerih, ko gre za hude žalitve. Če boste zlorabljali to storitev, bodo sledile sankcije.

Najlažja rešitev tega problema je, da blokirate pošiljatelja in ta vas ne bo mogel več nadlegovati.

Ko boste prijavili to sporočilo, bo sporočilo pregledano in v primeru kršitve pravil bo sledila kazen za kršitelja. Sporočila lahko prijavite zaradi žaljitev, neprimernega jezika, tujega jezika in kadar pošiljatelj jasno prizna da je kršil pravila. Pošiljatelj bo avtomatsko blokiran, in vam ne bo mogel vač pošiljati sporočil.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Najbolje, da stvar prijaviš in naj se In-game mod odloči če bo ukrepal.

Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
the horse 17.09.ob 18:31 uri
zanima me če me sprejmete v pleme sem izsušen igralec in igram okol 5 dni tak da se bo pop hitro dvignila
prosim za odgovor


svet igre 17.09.ob 16:01 uri
oj ali bi bila prijatelja ?


xslox 16.09.ob 15:47 uri
prosim
cenzura mi grozi da me bo kmalu napadu prosim te lepo prosim reči mu naj me ne napade prosim te PROSIM!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
xslox 16.09.ob 15:47 uri
prosim
cenzura mi grozi da me bo kmalu napadu prosim te lepo prosim reči mu naj me ne napade prosim te PROSIM!!!!!!!!!!!!!

tale mi je včeš
 

DeletedUser

Guest
vem da ni lepo brat pošte od drugih, ampak trenutno sittam cenzuro in ta sporočila od xslox-a so čisto rofl.
 

DeletedUser

Guest
marino13 19.09.ob 22:22 uri
imas vabilo za nase pleme

Quiet! me vabi - verjamem da me, ampak tko bi bil jest njihov najmočnejši igralc.
:confused::confused::confused:
jest? sej sm komi eno vasico zasedu. jest sm tist k bi rabu kej pomoči, ne pa da jo talam. :eek:
 

DeletedUser

Guest
ultrasi 19.09.ob 15:49 uri
ali lahko pridem v vaso alianso prosim.
lp ultrasi

Nejo 19.09.ob 19:04 uri
Ne.

ultrasi 19.09.ob 19:05 uri
lp zanima me če lahko prestopim k vasi aliansi dogovarjal sem se že z xxMiSeKxx

Nejo 19.09.ob 19:05 uri
V pleme ne sprejemamo farm.

Sem mislu, da bo najbolj jasno če napišem NE, pa očitno za nekatere ni.
 

DeletedUser

Guest
e pri "Ne" si pustu malo tiskano...
... mogu bi dat u velikih tiskanih, pa še povečat font, pa barvo, pa kakšno grozno animacijo, pa .... :)
 
Top