mail tedna

DeletedUser

Guest
a bi se dal narest enga antrax smeškota
npr: :antrax: k bi loh bil hibrid :eek: in :( ?
 

DeletedUser

Guest
naslov je bil --> "pederčina"

sporočilo pa --> "mater ti jebem neumno u pizdu materino. kreten pofukan."

:D :D :D dobr da je pike delu, k če bi bli klicaji bi mu pa zameru :D:D:D:D:D:D:D
 

gistro

Member
Reaction score
0
the horse 17.09.ob 18:31 uri
zanima me če me sprejmete v pleme sem izsušen igralec in igram okol 5 dni tak da se bo pop hitro dvignila
prosim za odgovor


a je res mislil "izsušen"? ali je to nova beseda za "biti farma" ...

kaj bo takrat ko bo igral 5 tednov?!?
 

DeletedUser

Guest
dobr da je pike delu, k če bi bli klicaji bi mu pa zameru
ta mi je všeč :)

igram okol 5 dni tak da se bo pop hitro dvignila
to pa težko verjamem, če je res tolk izsušen si bo težko kakšno kmetijo postavu al pa kej natreniru.
 

DeletedUser

Guest
naslov je bil --> "pederčina"

sporočilo pa --> "mater ti jebem neumno u pizdu materino. kreten pofukan."

:D :D :D dobr da je pike delu, k če bi bli klicaji bi mu pa zameru :D:D:D:D:D:D:D

nazaj mu napiš: pusti mojo ***** svojo
 

DeletedUser

Guest
a je res mislil "izsušen"? ali je to nova beseda za "biti farma" ...

kaj bo takrat ko bo igral 5 tednov?!?

v bistvu sploh nisem typo poštekal dokler nisi omenil. pač take maile sam delno berem ker letijo direkt v "Spam" mapo.
 

DeletedUser

Guest
Naslov maila: "js bi sam prosu d me izidor 1995 neha napadat! "
LordItachi danes ob 14:46
mi je uso vojsko ubou pa 30.000 surovin zasegu pa še brezplačn premium uniču k nimam surovin za gradit

lol, atasmrk, dobra ideja, spam mapa...
 

DeletedUser

Guest
:rolleyes: nism vedla da se da premium račun uničit. a mu lahk rečeš da malo podrobneje razloži kako se to nardi? včasih kaj tako uporabnega prav pride :)
 

acman

New Member
Reaction score
0
Puppyka1 18.09.ob 13:42 uri
posluši ne napadaj me kr bom vzel moj star account če boš pa še enkrat pa se pazi

sem se nasmejal, kr je bil prvi ko ni čista farma, da sem ga napadel. pa pol sem mu tud dal mir...
 

gistro

Member
Reaction score
0
:rolleyes: nism vedla da se da premium račun uničit. a mu lahk rečeš da malo podrobneje razloži kako se to nardi? včasih kaj tako uporabnega prav pride :)


če hočeš uničiti premium (nema veze če je brezplačen ali ne) recept je naslednji:

rabiš enoto pk (premium killer). razviješ jo šele takrat ko imaš vsaj 10 vasi v alijansi ki je med prvih 10 alijans razvitih do maksimuma (populacija=max.). ... in, seveda, moraš biti edina ženska v alijansi drugače ne pomaga. vem da eni lažejo in v profilu napišejo da so ženske.

lasnosti PK so:
Napadalna moč: 2500
Splošna obramba: 1500
Obramba proti konjenici: 1500
Lokostrelska obramba: 1500
Premuim bonus: 666

kolega jo ima na w41. njegove izkušnje so FENOMENALNE!

... a ja, da ne pozabim, rabiš še žlico vegete ;) ...
 

DeletedUser

Guest
uuuuu. zakon. to pa morm sprobat. bom zaenkrat pometla z veliko količino žensk v naši tribi, tako bom dobila tudi 10 vasi. nato pa bom dodala kar 2 žlički vegete. mogoče se bo potem premium transportiral kar na moj račun :D

bon apetit!
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa nisem dobil..nič takšnega..razen kakšnega verižnega maila.
 

DeletedUser

Guest
men je ena farma rekla da me pele na pico če ga neham napadat
 

DeletedUser

Guest
to so amaterji enkrat je bla na travianu ideja da bi nardil zaščito k bi jo aktiviral z goldom
 
Top