mail tedna

DeletedUser

Guest
Sej ni nujno da je ženska, o njem/njej govorimo kot o ženski zato, ker je samostalnik "farma" ženskega spola. ;)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
RedEye 03.01. ob 17:22
ne igram :)

klim 03.01. ob 17:17
GLEJ A IGRAS NA SVETU 1 CE IGRAS TE BO MOJ PRJATU Z....... DO KONCA

:)

In tip je že brez obzidja pa tudi ostalo mu lepo rušim :)
 

davidxd

New Member
Reaction score
0
haha ttmu pa zavzemam vas pa mi reče....


Daj jebi se. Napadi katerega drugega, kaj si se toliko zdaj na mene spravil


nato ga bom zavzel vas in ga prijavil zaradi preklenske kletvice :eek:
 

DeletedUser

Guest
Uriel danes ob 15:13
...
Nisem dober v pisanju pisem, sporočil.
Torej, ... možno je.
Hvala za branje naprej :)
Vsi smo bitja?(ja)
Vsi smo iz ene matere, iz afriške, edina od sedmih mater, ki so bile, je naša rasa iz afriške? (ja)
Vsi smo bili dojenčki, vsi smo se rodili, vsi se ter smo se spreminjamo, spreminjali? (ja)
Vsi imamo čustva? (ja(tudi razsvetljenci))
Vsi smo oseba, ...? (ja) ..., iz katerega pride da smo vsi središče, Vsi smo sebi jaz, vsi imamo svoje razumevanje, likes/dislikes.
Vsi ... bi si lahko mislili, da smo mi edino resnično bitje, stvor, Vsi drugi pa so le ... mašine, roboti, stvari, s katerimi nekdo upravlja, nekdo ki hoče da tako mislimo ... da mislimo da smo vsi v resnici ljudje, a drugi niso, v resnici, a on želi da si mislimo, da smo, a ve, da si lahko to zastavimo, in ve, da ne bomo temu verjeli.


(oprostite, nekaj sem naredil da se mi je ena stran zbrisala, tako da nadaljevanje nebo originalno)


Vsi smo se rodili!!!!!!!!!!!!!! vsi smo bili, zajedavci, v maminem telesu. VSI IN ČISTO VSI. v maternici ...
VSI smo morali prepotovati vso to pot od tam, kjer se jajčece ter semenčece združita, DO tam, do
maternice. vso to 1 celica v 2-4-8-16-----8092----65k*** ...:)
vsi smo nekoč bili to kar je nekdo zdaj in kar je ter smo imeli drugačno gledanje na svet, bilo je bolj resnično, a
... vse te reklame, cepiva, virusi, ki jih dela nekdo, kemijci, skoraj geniji a za DENAR.
DENAR.
DENAR.
DENAR.
DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.
DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.
DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.
DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.
DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.DENAR.

NONSTOP

Vse te reklame ... vse povsod "50%" "ščetka blutenberhgam" "coca cola brez sladkorja" ... "torek, kino dan" ...vse je DENAR!

...
..
..
Kakamo ... mislim haloooo sede!!! kakanje SEDE!
Mislim, samo zato, ker so eni grofi grofice hoteli biti "fini", v sedemnajstem/// stoletju?!?!
Samo za to, smo mogli to VSI METI?
...
res..
...
probajte kdaj ČEPE, opravljat veliko potrebo, resno ...ne tistega "gnnnnnnn" "gaaaaaaannnnnnnn" "nnnnnnnnnnnnn" "ufffffffffffff" ...
Č epe.
jup.
to pomeni ena noga na školjko, potem druga. pa isto je ... samo da je okoli tisočkrat lažje, prijetnejše, ... In vaše TELO!
Ste,... mislim a vete kaj se kvari vse... z SEDENJEM - na školjki.
okoli ... 3 stvari(pomembne, organi.) ali VEČ se kvarijo!!!!!!

/če ste ženska potem je dobro opravljati obe potrebi čepe, tudi moški/
/moški pa, če ste, mislim boki naprej ... pri uriniranju??? to JE NAJSLABŠE. če že jih dajte nazaj, najbolje je, da ČEPITE./
V naravi, ane, daš naravi blato ter urin ... POSEBEJ, tudi ...
kajti, ona dva STA POSEBEJ! sej imamo penis in zadnjico, (pri ženskah nevem kako se za uriniranje imenuje)
... nimamo, pednjiso, naprimer, da bi bilo skupaj.
Namenjena sta narazen.
Blato
/
/
Urin
...
V naravi gre urin svojo pot ...

tukaj pa v KANALIZACIJO?


:)

/ /

Če vam je všeč, lahko rečete za še več, idej., misli.

Lp
Mislim, samo zato, ker so eni grofi grofice hoteli biti "fini", v sedemnajstem/// stoletju?!?!
Samo za to, smo mogli to VSI METI?
...
res..
...
Ste prišli do tu? :)
Ali ste preskočli?
Upam da prvo:)

Ja, moj namen:
Vem, da je (zelo) mala možnost, a vseeno:
Bi me sprejeli v pleme?
 

DeletedUser

Guest
se opravicujem da obujam staro temo...

danes sem dobil zanimivo sporocilo

"pizda ti materna use to si ti kriw prasac pofukan."

(to smo enega ugotovili da je vohun, pa ga zavzemamo..)

to pa je od iste osebe dobil en kolega ki ga zraven zavzema...

"porko dijo pizda ti materna pofukana. ko te jebe prasc. jebem ti mamu pofukanu, pička ti materna kurba.da bi te strela udarla."

hahahahahahhaha, smejem se kot nor... vendar prijavil ga ne bom... potem bo dobil tisto zascito, in ga nebomo mogli zavzet do konca...

hehe,

lp
 
Top