Odgovorjeno Napad

DeletedUser

Guest
Kako lahko igralec prekliče napad,ki traja že več kot 12 ur?Nevem ali ga je skril ali kaj,ker zdaj ga ne pričakujem več.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Misliš reči,da je bila že vas ponoblana vendar nisem prejel poročila ali kaj podobno..?
 

DeletedUser

Guest
Zdaj ne vem, če sem narobe razumel ali kaj.. Če ti nekdo prevzame vas dobiš report. To je napad na tebe in seveda ti pošlje report napada, četudi ti zavzame vas.
 

DeletedUser

Guest
Zdaj ne vem, če sem narobe razumel ali kaj.. Če ti nekdo prevzame vas dobiš report. To je napad na tebe in seveda ti pošlje report napada, četudi ti zavzame vas.
narobe si razumel:D
preberi še enkrat
[NICK]facko1[/NICK] je bil pod napadom ki se je izgubil
to je vse:cool:
 

DeletedUser

Guest
Rešitev sem že odkril in ta je lahko samo ena..Zavzeli so mu vas napad pa se je valda potem tudi preklical :D
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Salah ad-Din[/NICK]

Si kot kitajc.:D:D

Primer:
Igralec [NICK]Janezek[/NICK] je napadal igralca [NICK]facko1[/NICK]. Igralec [NICK]Janezek[/NICK] pa je bil v istem času tudi pod napadi igralca [NICK]Miha[/NICK]. Igralec [NICK]Miha[/NICK] je uspešno prevzel [NICK]Janezek[/NICK]ovo vas, s katero je napadal igralca [NICK]facko1[/NICK], zato je tudi [NICK]Janezek[/NICK]ov napad izginil.

[NICK]Miha[/NICK] je prevzel [NICK]Janezek[/NICK]ovo vas, s katero je napadal igralca [NICK]facko1[/NICK]

Zato [NICK]facko1[/NICK] ne dobi poročila in mu izgine prihajajoči napad. :D:D

ps... Naslednja stopnja razlage je s slikicami. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Ja in kdo ne pozna ta pojav? Ko bi se facko la malce bolje izrazil bi ga razumel :)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
mogoče pa je tudi, da je bil igralec onemogočen in njegovi napadi preklicani.
 

DeletedUser

Guest
Pomoje ne,ker so se napadi na vsako uro preklicali oz. ne vsi naenkrat.
 
Last edited by a moderator:
Top