Neuradni časopis sveta 20

DeletedUser

Guest
newspaper222.png

Prosim vse, da v to temo pišete samo podatke in statistike tega sveta brez neumesnih vprašanj
Če je kdo dober s kakšnim photoshopom bi ga prosil pri pomoči za izvedbo kakšnega boljšega benerja piši na mail .

Svet 20

uvod

Pozdrav

vsem igralcem ter igralkam tega sveta . Odločil sem se narediti nek članek na temo sveta 20 saj se sam spopadam s velikim problemom iskanja dobrih igralcev v mojem okolišu. Sicer sem jih našel nekaj ampak če že so izbrali hitro rastoče pleme ki je v enem dnevu pomota v eni uri povabilo 20 igralcev in naslednjo uro naredilo podpleme ki je prav tako hitro pridobilo 20 igralcev . Sklepam da ta plemena ki niso naredila "premade" in so z veliko vnemo iskala igralce nad določeno pik prvi dan naredila že dokaj znano napako katero smo v ranih začetkih igre naredili skoraj vsi. Nekateri se po določenem času znebijo nesposobnih in počasi rastočih igralcev ki pravzaprav ne vedo kaj točno morajo narediti saj jim pri tem doben ne pomaga s dovolj veliko vnemo. Imamo torej zelo veliko ljudi ki bi radi vodili številčna plemena s visoko uvrstitvijo brez predhodnega znanja kako pripeljati to skupino do dejanskega končnega uspeha ali v tem primeru vsaj do nekakšnega osnovnega sodelovanja ter dobre povezanosti plemena.

Zato sem se odločil da prispevam svoja 2 centa k morebitni spremembi mišljenja mnogih "vodji" ki s sabo potegnejo 40 ljudi, ki jim slepo zaupajo.

Postavitev sveta

Ker je veliko dobrih igralcev menjalo imena s prejšnjih svetov in ne morem točno oceniti kakšno je njihovo vodstvo bom govoril o tistih, ki jih trenutno poznam.



NUKE Vodja kobarid njega poznam in vem da je igralce izbiral selektivno glede na prejšnje uspehe ter sodelovanja s starejših svetov, če bi se moral odločiti v tem trenutku brez da bi se zgodila kakšna večja sprememba, bi rekel da bo to pleme vodilno na tem svetu.

Pozicija na mapi:
[spoil]
[/spoil]

Osnovna statistika plemena:
[spoil]NUKE1.jpg[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena NUKE: (vam dosti pove)
[spoil]nuke2.jpg[/spoil]

Intervju s soigralko računa kobarid ter eno od vodji plemena NUKE:
[spoil]

1.Kako je nastalo pleme NUKE ?

Po kratkem premoru sva se skupaj z večletnim prijateljem Ivanom odločila,da bi igrala dual in šla ustanovit pleme na s20. Ime za pleme se je spomnil kar Ivan. Ker imam kar nekaj zvestih borcev iz prejšnjih svetov so se nam kar takoj pridružili v boju za novo zmago.

2.Zanima nas tudi tvoja zgodba ter začetki in uspehi v vojni plemen?

Vse se je začelo kot zapravljanje prostega časa. Na začetku sem igrala dual,pri igralcu osman. Tu sem dobila tudi največ znanja o igri. Moj prvi resni svet je bil s9. Po tem svetu sem odšla igrat na tuje serverje. Na slo sceno sem ponovno prišla na svetu 17,kjer sem tudi uspešno vodila pleme KYE do zmage.

3.Kaj ko bi podala kakšno pleme razen tvojega kateri se ti zdi/jo zanimivi oziroma jih poznaš in bi jo oziroma jih rad pohvalila,komentirala...?

Zdaj je še prezgodaj,da bi rekla da me skrbi kakšno pleme,ampak večina plemen ima potencial. Ne glede na to kakšne igralce imaš v plemenu,zmeraj se lahko naredi veliko tudi z slabšimi igralci. Rada bi pohvalila pleme ~G~,ki ima še 3 pod plemeni,in mislim da bodo kar dobro sodelovali. Upam da se jim bodo plani obnesli na tem svetu.

4.Kaj so tvoje misli glede na nastavitve/pravila sveta in če bi lahko kaj bi popravila.

Nastavitve so še kar uredi,edino malo nenavadno je igrati brez paladina. Pa pričakovala sem večje število mest za pleme.

5.Katera plemena misliš bodo ostala na top 20 dalj časa.

Plemena se iz dneva v dan spreminjajo,in verjetno bodo nastajala nova plemena,nekatera bodo razpadla ipd. Ne morem povedati za sigurno kdo bo obstal.

6.To se navezuje na 5 vprašanje če si opazila tudi kakšno pleme pod top 20 ki misliš da bo čez čas vladalo na vrhu.

Žal nisem

7.Zanima nas če imate kot pleme kaj povedati svetu (to vprašanje je okvirno kot naprimer zaenkrat samo farming/širjenje) nič takšnega da bi pustilo kakšne posledice

Veselimo se novih izzivov in upamo na dober in pošten boj do konca! :D

8.Kako dolgo bodo NUKE zdržali? (mišjeno kot konec sveta)

Naš cilj je jasen. Prihajamo po novo zmago!

[/spoil]



~G-2~ trenutni vodja carx , ki ga sicer ne poznam do te mere da bi lahko podal kakeršnokoli izjavo na njegovo vodenje je pa res da vidim nekaj udarnih imen v tem plemenu kateri so se mi vtisnili v spomin. Videl sem tudi da so napravili (3 podplemena kar se mi zdi zelo veliko) ampak v njihovem primeru sklepam da bo prišlo do združitve vseh plemen čez par mesecev.

Pozicija na mapi glavno pleme ter za vsa podplemena:
[spoil]
g-2.png
[/spoil]

Osnovna statistika plemena ter podplemen:

~G~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=3[/spoil]

~G-2~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=105[/spoil]

~G-3~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=178[/spoil]

~G-4~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=260[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena ~G~ ter njegovih podplemen:

~G-1~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=3[/spoil]

~G-2~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=105[/spoil]

~G-3~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=178[/spoil]

~G-4~
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=260[/spoil]

Intervju s vodjo ~G-2~:
[spoil]Pogovor s vodjo ~G-2~ (carx)
1.Kako je nastalo pleme ~G-2~ ?

Pleme ~G-2~ je nastalo, ko je glavno pleme ~G~ imelo 19 članov na prvi dan začetka sveta 20. Ko sem ustvaril pleme smo vzeli vse člane ki so hoteli v ~G~ potem pa nas je kot raketo istrelilo na prvo mesto med plemeni tako, da smo tudi prehiteli glavno pleme. Takoj ko smo za zapolni naše pleme do zadnjega mesta smo dobili še 25 prošen za vstop tako se je nadeljevalo do ~G-3~ in še za zadnje pleme ~G-4~.
(nadaljujemo uspeh ekipe ~G~ iz sveta 19)


2.Zanima nas tudi tvoja zgodba ter začetki in uspehi v vojni plemen?

Igro vojna plemen igram že 15 let večino sem igral na nemških in angleških severjih pod drugim imenom, pretiranih uspehov nisem dosegel, igram bolj za hobi in občasno tudi kupim premium. Začel sem igrati pri 10 letih, nad igro me je navdušil prijatelj in moj oče saj sta bil oba strastna igralca VP, sedaj sta igro že opustila… Slo sceno igram bore malo. Igro poznam zelo dobro in znam igrati, vodil se že kar nekaj plemen (nekatere bolj uspešne druge manj) in poznam kar nekaj vplivnih igralcev te igre.


3.Kaj ko bi podal kakšno pleme razen tvojega kateri se ti zdi/jo zanimivi oziroma jih poznaš in bi jo oziroma jih rad pohvalil,komentiral...?

Zanimiva plemena FaiL in NUKE saj je notri kar nekaj igralcev ki jih že vsi dobro poznamo in vemo kako dobri so. Želim jim srečno in da skupaj pripeljemo svet do konca.


4.Kaj so tvoje misli glede na nastavitve/pravila sveta in če bi lahko kaj bi popravil.

Svet je nov, hiter ter drugačen. Malo so ga spremenili pa naj bo tak edino kar je pogrešam edino nočni bonus.


5.Katera plemena misliš bodo ostala na top 20 dalj časa.

Plemena ko bodo svet pripeljala do konca so FaiL ; NUKE ; Lucky ; ~G~


6.To se navezuje na 5 vprašanje če si opazil tudi kakšno pleme pod top 20 ki misliš da bo čez čas vladalo na vrhu.?

Niti ne :)


7. Zanima nas če imate kot pleme kaj povedati svetu?

Vse in še več....


8.Kako dolgo bodo ~G-2~ zdržali? (mišjeno kot konec sveta)

Upajmo, da zdržimo do konca plemeni ~G~ in ~G-2~


Hvala in lep pozdrav!
[/spoil]



ELS Njih ne poznam glede na njihov profil
(Igrati moras redno
Zelena pika- Vsi smo veseli.
Rumena pika- Damo se ti malo casa.
Rdeca pika- Te odstranimo.)
sklepam da ne bodo prišli daleč in da bo pleme razpadlo v roku meseca. Je pa res da bi bil prijetno presenečen če temu ne bi bilo tako.


Pozicija na mapi:
[spoil]/ pride v kratkem je bila izbrisana[/spoil]

Osnovna statistika plemena:
[spoil]els1.jpg[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena ELS:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=63[/spoil]

Intervju s vodjo ELS-ja:
[spoil]Pogovor s vodjo ELS-ja (malidavid)
1.Kako je nastalo pleme ELS ?

Pleme ELS je nastalo zgolj iz naključja saj smo s prijatelji na fb-ju opazili da prihaja novi svet in vsi smo bili izkušeni že iz prejšnjih svetov in smo ustanovili pleme in povabili še ostale igralce.

2.Zanima nas tudi tvoja zgodba ter začetki in uspehi v vojni plemen?

Moj prvi svet je bil 9. povabil pa me je moj sošolec in na začetku je bila igra zelo bedna saj nisem toliko vedel in so me hitro porušili s sveta. Začel sem igrati na naslednjem svetu kjer sem se veliko naučil iz plemena v katerem sem bil. Igra je po nekaj času postala zelo zanimiva saj smo skupaj napadali plemena in zavzemali vasi, od takrat mi je vojna plemen ena top iger in zmeraj čakam na nove svetove zraven pa še povabim nekaj prijateljev. Uspehi pa niso kaj veliki saj sem velikokrat menjal uporabnika in nisem dosti dosegel ampak se trudim.

3.Kaj ko bi podal kakšno pleme razen tvojega kateri se ti zdi/jo zanimivi oziroma jih poznaš in bi jo oziroma jih rad pohvalil,komentiral...?

Rad bi pohvalil pleme NUKE saj vidim da se trudijo in imajo enega znanih igralcev kobarid iz prejšnjih svetov. Imajo pa tudi nekaj takšnih igralcev, ki znajo biti nadležni. Pohvalil bi tudi pleme AoW saj je tudi tukaj nekaj znanih obrazov.

4.Kaj so tvoje misli glede na nastavitve/pravila sveta in če bi lahko kaj bi popravil?

Pri nastavitvah sveta me moti to da ni paladina, nočnega bonusa in da si nemoremo pošiljati okrepitev med seboj izven plemena ostalo je pa ok.

5.Katera plemena misliš bodo ostala na top 20 dalj časa.

Ja upam da mi, ampak ~G-2~,~G-3~ kažejo dobre znake, več pa jih ne poznam.

6.To se navezuje na 5 vprašanje če si opazil tudi kakšno pleme pod top 20 ki misliš da bo čez čas vladalo na vrhu.

Nevemo še nič, našli še nismo nobenih plemen z izkušenimi igralci, ampak pustimo se presenetiti.

7.Zanima nas če imate kot pleme kaj povedati svetu ?

Nič posebniga, kot GL HF vsem!

8.Kako dolgo bodo ELS zdržali?

Zdržali bomo do konca, kje pa je konec pa še bomo videli!
[/spoil]

Dodatek s moje perspektive

[spoil]Dečko je soliden sogovornik po tem intervjuju defenitivno privoščim srečo njemu in njegovi ekipi.[/spoil]

Lucky! - To pleme kaže znake dobrega rekrutanja glede geografske postavitve tudi vodjo (NoSense) poznam in to zelo dobro. Želi ostati neimenovan ampak lahko vam povem da bo to pleme še nekaj časa močno migalo. Imajo tudi podpleme če sklepam po izkušnjah vodje bi rekel da je za tem motiv ki ima svoje prednosti, ki pa jih seveda večina že pozna . Glede na geografsko lego bi rekel menjavanje članov za obrambo možna združitev v poznejši dobi serverja.

Pozicija na mapi:
[spoil]
lucky1.png
[/spoil] Lucky# Lucky!

Osnovna statistika plemena:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=53[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena Lucky!:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=53[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena Lucky#:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=54[/spoil]

Intervju s vodjo Lucky!-ja:
[spoil]1.Kako je nastalo pleme lucky! ?

Hmm... pleme lucky! je nastalo po pogovoru z prijateljem s katerim sem začel igrati vojno plemen(preklet naj bo ta dan). Z prijateljem sva se odločla da bova poizkusila naučiti igralce ki niso še tako iztopali igrati, toraj naučiti skoraj vse:
-Kako urit vojsko
-Uporabljati skripte
-Pošiljat treine
-Pošiljati napade

skratka vse kar spada k vojni plemen, itak nisem tak igralec da bi zdaj povabil igralce iz celega kontinenta ampak sem izbral peščico iz moje okolice da jim bom lahko pomagal z mojim računom, upam da mi zamisel uspe seveda pa upam da jih bom čimveč naučil.

2.Zanima nas tudi tvoja zgodba ter začetki in uspehi v vojni plemen?

Jah začetki so bili nekje na svetu 5, seveda takrat sem začel kot ''noob'' in nisem imel pojma kaj sploh je tale igra in zakaj jo bi jo igral, na svetu 6 sem celo prilezu do 12 vasi itak 11 barbarskih, ampak ni pomembno jaz sem užival, potem sem nehal igrati vojno iz neznanega razloga in jo ponovno začel potem po 10 svetu enkrat, imel sem super učitelje ki so me v kratkem času dosti naučili in z katerimi sem šezdaj v zelo dobrem odnosu in upam da potem ko zvejo kaj delam želeli priključiti in tudi oni deliti znanje z maldimi ki želijo igrati vojno plemen.

3.Kaj ko bi podal kakšno pleme razen tvojega kateri se ti zdi/jo zanimivi oziroma jih poznaš in bi jo oziroma jih rad pohvalil,komentiral...?

Plemena so kot so, seveda nimam tu kaj. Pleme NUKE ki ga vodi kobarid se mi zdi smešno, kot sem videl so že vsi napihnjeni kako bo ta svet trajal 1 mesec dam primer:
Author said:
danes ob 16:44
ta svet bo konc cez 1mesc ti jst povem ni nobene konkurence..
Poeni strani govorijo kako ni kunkurence pa kako bo sveta prehitro konec, po drugi strani pa so še vedno vsi v enem plemenu in itak frajerji kako bodo zmagali svet ko bodo pobrali 1300 slabših igralcev, da ne omenjam tega da so zasnovali tudi pod pleme IBF, ko to vidim se mi pojavi vprašanje, a ni to poneumljanje samega sebe?

Potem imamo primir pleme G in njihovih 5 podplemen? Pa čemu to služi? 30% jih bodo po zaščiti počistili, 20% jih bo nehalo, nakoncu jih bo ostalo 30-40 in upam da se bodo srečno borili z NUKE in z drugimi.

Druga plemena so pač plemena ki bodo hoteli mešati štrene dokler bo šlo in upam da jih precej zamešajo skupaj z nami.




4.Kaj so tvoje misli glede na nastavitve/pravila sveta in če bi lahko kaj bi popravil.

Nastavitve ko nastavitve, tu ni kaj za dodajat če mi nebi bile všeč nebi bil tukaj na tem svetu in tisti ki se pritožuje je čuden, če ga kaj moti ima v nastavitvah možnost brisanja računa pa naj jo uporabi in gre na kaki drugi svet mogoče tuji ker so nastavitve podobne kot so tu. Je pa res da je največji kiks vojne plemen, kupovanje in prodajanje surovin za premium, take bedarije še nisem videl,igralci ki so top20 to delajo, posledično moram tudi jaz če na tem svetu nebi dosegel nič oz bi se klatil nekje od 20 mesta navzdol kar pa mi ne diši ravno lepo.

5.Katera plemena misliš bodo ostala na top 20 dalj časa.
6.To se navezuje na 5 vprašanje če si opazil tudi kakšno pleme pod top 20 ki misliš da bo čez čas vladalo na vrhu.

Na teledve bi odgovoril kar skupaj ker čene bi se ponavljal svet je v razvoju in seveda se o plemenih ni še čas da bi govorili itak jasno je da bo NUKE če bo ostal v taki zasedbi bil pri vrhu, mogoče je vredno omeniti tudi igralce plemena SZ ki bodo mogoče kaj pozkusil ampak milsim da so to samo taki igralci ki so prišli po premiujum in nič drugega ampak če igralci kot so lucky, sekolinko, maken@, -nasikanc-, RooKeC1 in ostali začnejo igrat kot se spodobi, znajo presenetiti mogoče celo NUKE.

7.Zanima nas če imate kot pleme kaj povedati svetu ?

Povedati nimamo ravno veliko glede širjenja je še veliko prezgodaj, farmanje je pa druga zgodba vsi čakajo odprtje zaščite, meni je pa čisto vseeno ker farmam precej dobro tudi brez igralcev.


8.Kako dolgo bodo lucky! zdržali?(mišjeno kot konec sveta)

Kako dolgo bomo zdržali je odvisno seveda pleme bom vodil kot se spodobi z tem imam izkušnje če me bodo moji člani ubogali in delali tako kot se reče potem imamo dobre možnosti da naredimo kakšen imperi tu na severu ker mislim da trenutno prevladujemo ker smo res zelo dobro postavljeni, nismo kot večina plemen ko ima člane po 2 celo 3 kontinentih, že spet se bom pa ponovil veliko prehitro je govoriti o tem kakšna bo prihodnost.

Hvala za zastavljena vprašanja in kapo dol da se je končno nekdo lotu obujevat forum.

lp NoSense
[/spoil]


FaiL - pleme sem danes do dobra preučil vem da ima vodja veliko izkušenj na področju vojne plemen . Pogledal sem tudi njihovo postavitev kar me je malo negativno presenetilo v smislu geografske lege. Videl sem da je bilo večino igralcev glavnega plemena v premade torej so se plemenu pridružili pred začetkom sveta s 0 točkami. Ti igralci so dokaj blizu drug drugega imajo pa tudi temne izjeme ki so pometani po celem kontinentu .

Pozicija obeh plemen na mapi:
[spoil]http://shrani.si/f/Q/ux/7mfWiGy/fail12.png[/spoil]

Osnovna statistika plemena:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=2[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena FaiL:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=2[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena -SAF-:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=246[/spoil]

Intervju s vodjo FaiL-a:
[spoil]
Intervju z vodjo FaiL-a TheBlackOne

1.Kako je nastalo pleme FaiL ?

Pleme je nastalo z zaupanjem med izkusenimi clani ter prijatelji iz prejsnjih svetov!

2.Zanima nas tudi tvoja zgodba ter začetki in uspehi v vojni plemen?

Moji začetki segajo vse do prvega sveta. Sprva sem se tezko navadil na igro kajto bil sem navajen na travian ter ikariam. Kot solo igralec imam vec uspehov na angleskih serverjih tukaj pa le nekaj manjsih uvrstitev med top 50 ampak vecinoma kot dual igralec.

3.Kaj ko bi podal kakšno pleme razen tvojega kateri se ti zdi/jo zanimivi oziroma jih poznaš in bi jo oziroma jih rad pohvalil,komentiral...?

Pleme, ki mislim da je zelo dobro je NUKE, ampak imajo en velik problem. To je egoizem posameznih igralcev, ki izskoriscajo druge. Na drugi strani pa je primer pleme AoW, ki pa je obsojeno na propad saj je njohov vodja bandit velik ....

4.Kaj so tvoje misli glede na nastavitve/pravila sveta in če bi lahko kaj bi popravil.

Popravil bi to da bi tudi enote bile hitrejse ce hocejo imeti ti. Hiter svet, ampak na zalost nimam nikakrsnje povezave s podporo za katero pa vsi vemo kaj dela. Oh, kje so tisti svetovi ko podpora ni imela prstov vmes! PODPORA PROSIM PUSTI TA SVET POPOLNOMA NA MIRU!

5.Katera plemena misliš bodo ostala na top 20 dalj časa.

Top 20 plemen je velika stevilka. Mislim da ce bomo drzali skupaj in sodelovali bomo v glavnih vlogah NUKE, galci, mi ter morda se katero pleme

6.To se navezuje na 5 vprašanje če si opazil tudi kakšno pleme pod top 20 ki misliš da bo čez čas vladalo na vrhu.

Tukaj sem bi dal jazbece saj imajo odlicno vodstvo. Sicer nevem kako bodo zainteresirani saj igrajo vec svetov ampak ce se bodo posvetili temu svetu lahko kaj kmalu se pridruziji top 5 plemenom

7.Zanima nas če imate kot pleme kaj povedati svetu (to vprašanje je okvirno kot naprimer zaenkrat samo farming/širjenje) nič takšnega da bi pustilo kakšne posledice .

Imamo za povedat to, da naj podpora pusti na miru nas in vsa ostala plemena!

8.Kako dolgo bodo FaiL zdržali?(mišjeno kot konec sveta)

Sedaj je to zelo tezko reci, ampak mislim da bi se znalo zgoditi da bomo do konca trn v peti vsem plemenom, ampak nocem nicesar napovedati saj nikdar ne ves kako se svet obrne. Ena ponesrecena akcija pa lahko nekdo izgubi vse!
[/spoil]


S-D – Uh veliko zanimivega imam za povedati za to pleme v katerega je vključen tudi pogovor ter skavtanje vasi plemenske vodje xXGamerXx. Začeli bomo s postavitvijo katera mi kar ugaja tako da tukaj je bila geografska lega plemena kar lepo postavljena. Pleme ni premade ampak naključno izbrani igralci s pogovora ki mi ga je posredoval nekdo ki želi ostati neimenovan sem izvedel da so maximalno trije igralci ki so se predhodno pridružili čeprav se to na statistiki ne vidi. Zanima me kako dolgo bodo zdržali sam jim ne dam več kot mesec in pol seveda komaj po tem ko sem dobil različne informacije s celega sveta . Tudi sam sem poizkusil s pogovorom ampak do tega žal ni prišlo .


Dodajam tudi moj pogovor s posebno komunikativnim vodjo plemena S-D.

[spoil]
pogovor1.png
[/spoil]


coolstory.png



In seveda skavtanje vasi xXGamerXx. :
[spoil]
sramota1.png
[/spoil] - fant sedi na toliko vojske da ruši ravnovesje sveta ;D


Pozicija plemena na mapi:
[spoil]
sd.png
[/spoil]

Osnovna statistika plemena:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&id=108[/spoil]

Prihodi vseh soplemenjakov plemena S-D:
[spoil]http://si.twstats.com/si20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=108[/spoil]


2del.png


Vse kar je napisano je moje osebno mnenje če se z njim ne strinjate lahko to objavite pod temo .

1. Vohuni

[spoil]Zanimiva tema za napisat glede na to da je to tista stvar, ki jo skoraj vsi sovražimo ampak če je kje kakšna informacija jo vsak sprejme s nasmeškom na obrazu . Ni ga človeka ki igra s neko mero pretkanosti da ne bi napeljal koga da izvaja vohunska dela. Večina je to seveda uporabila saj v vojni plemen informacija lahko skoraj vedno pomeni več kot sama vojska če je seveda resnična . Pa smo tam kjer to postane logična igra . Torej imamo dvorezen meč (double agents) sam sem bil priča natanko isti zgodbi kjer je bila informacija lažna in je povzročila 10x več škode kot bi koristi v primeru da bi bila resnična. Torej zaupati vohunu ki ga ne poznaš je zelo težko.


Seveda so tu tukaj tudi primerki ki koristijo besedo vohun kot obtožbo ki lahko enega poštenega igralca spravijo tako daleč da je odpuščen s plemena čeprav nimajo dobenega konkretnega dokaza.To delajo ker lahko saj besede pomenijo več kot vojska in vsak pretkan igralec bo uporabil vsaj kakšno nizko potezo v času igranja enega sveta . Seveda ni veliko vodji, ki bi to naredile s prve ampak glej ga zlomka tudi na tem svetu se je to že naredilo . Torej če bi moral opisati tak dogodek bi rekel da vodja ni sposoben do te mere da bi stvari prišel do dna in uporabil svoje možgane ampak bo naredil najslabšo možno potezo in uporabil svojo »moč« ter se zadeve lotil dokaj nepremišljeno in končal vse skupaj s odslovom takšnega igralca .


Igralci ki se jim je to zgodilo in bi po domače povedano rekli temu da so se usedli na mino nevoščljivcev,sovražnikov dobro zastopijo kakšen problem je to v tej igri.
[/spoil]

2. Premium točke

[spoil]Evo pa smo tam kjer tečejo reke denarja slovencem v naročje .Vsi vemo da je svet mali proti ostalim svetovom npr tribalwars. net kjer se premium pike vrtijo samo okoli premium računa, upravitelja ter pomočnika plenjenja saj je število igralcev dosti večje kot tukaj . Na slovenskem serverju je to prešlo iz osnov v skrajnosti ne samo da smo dobili zamenjavo PPJA za surovine , instant menjavo ampak so dodali še zastave ki tako slabšajo začetno igro novim igralcem, ki nimajo zastav s prejšnjih svetov, ki bi jim omogočale npr. 16% povečano proizvodnjo virov glede na velikost proizvodnje v vasi. Torej tudi s pomočjo ppja si lahko omogočijo neverjetno izkušnjo in kupijo za 100 premium točk 3 zastave ki jih računalnik izbere naključno SUPERCA. Skoraj vsi ki igrate svet 20 veste, da sta včeraj 20.5.2015 dva igralca dobila plemiški dvor le zakaj saj po običajni poti te igre to ni mogoče ... Zasledil sem še nekaj zanimivega od enega od top igralcev ki je napisal na njegov profil .

»A ni sramota ta vp?
Več sprejetih ponudb na tržnici kot pa oplenjenih vasi? smešnice...


Kot sem že napisal v enem izmed mojih komentarjev , da se z vsakim svetom vidi kako igralci kopnijo če bo šlo tako naprej bodo čez nekaj časa igrali svetove 2 na 2 .
[/spoil]


RAZLOG ZA RAZPAD PLEMENA FAIL IN NJEGOVO PONOVNO SESTAVO

No pa sem le dobil temo o kateri lahko pišem sicer zelo zanimiva scena s krajo psc kode.

Dogajanje poteka med dvema vodjema plemena FaiL in sicer Madnes in TheBlackOne

tukaj je prvi pogovor kateri se mi je prikradel na mail

[spoil]
TheBlackOne maj 20, 22:58
ej tile majo faking 5 plemen pod zaveznistvi haha

madnes maj 20, 23:08
jao haha

TheBlackOne maj 20, 23:09
poglej kar sm posredoval haha ;) sm vedo da ne bi smel rect haah ;) samo me je chilipure prosla pa ti sk reko haha ;)

madnes maj 21, 14:41
zdaj pa postajam ze zivcen..
hotel sem kupiti pp pa koda ki si mi jo ti dal ni vrljavna.. prosim da se to uredi..

TheBlackOne maj 21, 14:42
probaj še enkrat ;)
nobeden je ni mogel porabiti ;)

TheBlackOne maj 21, 14:42
100% si se zatipkal ;)

madnes maj 21, 14:44
no velja idem sprobati ponovno..

TheBlackOne maj 21, 14:45
dej ker je nobeden ni mogel porabiti ;) priwas jo ima v denarnici ;) ker sm mu jo dal da sm mu pokazo za kejk sm nakupo ,)

TheBlackOne maj 21, 14:50
ti je uspelo?

madnes maj 21, 15:06
ni..

TheBlackOne maj 21, 15:07
wtf ;) lej koda je 100% prava ;) bom js probo nakup naredit da vidim kaj mi napise ;)

TheBlackOne maj 21, 15:09
a ti si ze nakupoval kaj?

TheBlackOne maj 21, 15:16
sem preveril kako je in bila je porabljena danes 20 minut oreden da si mi napisal da ne gre! prosim ne me imeti za norca in nama daj pp pike!

TheBlackOne maj 21, 15:18
edini ki bi lahko porabil si ti ker preko telefona v šoli nobeden od naju ne more! tako da nama lepo daj 2300 pp za kolikor sma ti dala denarja ;)

TheBlackOne maj 21, 15:30
no kaj si ugotovil? že spet trenutek slabosti?

TheBlackOne maj 21, 15:33
a lahk vsaj neka napišeš? prit na skajp tej ;)

madnes maj 21, 15:33
duel tu

TheBlackOne maj 21, 15:34
ka je zdej uni naredo? naj se ne špila pa naj pošlje pp ;)

TheBlackOne maj 21, 15:37
rek je da moreš poslat za 25evrov pp ;) lahko mi pa daš čuvat za minutko pa sam pošlem ,)

TheBlackOne maj 21, 15:38
torej 975x2=1950 + 0,5x975= 2435 ;) toliko sma plačala s priwasom in toliko želiva ;)

madnes maj 21, 15:39
tvoja psc koda nr deluje..

TheBlackOne maj 21, 15:40
sam ne seri, ker se točno da videt da je bla porablena! nekdo od vaju jo je porabil! če želita pa lahko gremo zgrda

madnes maj 21, 15:47
Pa kako je bila uporabljena!? Očitno jo je nekdo vzel, morda slikal in porabil! Ne morš kar mene tukaj kriviti! Katastrofiš! Hejdušja!

madnes maj 21, 19:35
Kurba lažniva

TheBlackOne maj 21, 22:28
Posredovano: skrivnostni

NEKDO???? maj 21, 22:32
haha

Ta sporočila je posredoval (nekdo).
[/spoil]

Po tem sem dobil predstavo kako naj bi vse potekalo saj sem preko skype govoril tudi s TheBlackOne in on mi je zagotovil da te kode ne bi mogel porabiti nihče drug kot Madnes ali njegov dual .

[spoil]
[21.5.2015 20:06:17] Spinel: da mu je tak spizdo račun ker mu javi na mail tud da je prišlo do spremembe maila
[21.5.2015 20:07:07] Theblackone : sej sm reko lahko je laž ali pa da je bil na kak mail ki ga je uni vedo pa je lepo kod mejo pa je to to ;) mislim pa da bo paysafe company vse rešil ;)
[21.5.2015 20:07:42] Theblackone : pa madnes me je blokal vse pa komente briše ko sm šel v podpleme samo zato


[21.5.2015 20:12:18] Theblackone : ne morem verjet da bi lahko to naredil že napol odrasel človek[/spoil]

Po tem je Madnes ali njegov dual kikal TheBlackOne iz plemena in ukrivil svojega duala da mu je ukradel račun in kikal theblackone drugega vodjo sicer ne bom trdil kdo od teh dveh je bil povzročitelj kikanja mislim da mi niti ni treba po teh pogovorih ...

Po tem se je zgodilo še večje presenečenje dobil sem mail od Madnesa :
[spoil]
madnes maj 22, 00:47
Hey jaz imam en problem za katerega so vsi okrivili mene ,.. zdaj pa ne vem kaj bi pa bom tebe prašal ko si bolj strokovnjak :)

Jaz sem pobiral PSC kode da bi naredili skupni nakup za 80 €. Ko sem zbral vse kode sem dal na eno kodo, koda je pripadala igralcu [player]TheBlackOne[/player] nato pa je on 80€ iz kartice zapravil za ne vem kakšne bedarije? (njemu sem povedal da dajem vse na njegovo kodo, saj sem mislil da je on pošten ker je bil vodja z mano, sem lahko z njim popolnoma odkrit).

Zdaj pa so se vsi zarotili proti meni, ter rekli da sem jaz tisti ki je zapravil to ter ukradel denar.

Kaj mi svetuješ da naredim?

Lp

Spinel maj 22, 00:49
Glej jaz lahko objavim v časopis tvojo in njegovo izjavo torej po tem takem si ga ti kikal s plemena prvič zaradi tega ker je ukradel to kodo?

madnes maj 22, 00:55
Iz plemena sem ga vrzgel zato, ker kaj boš z takimi soigralci? Kaj ti to pomeni v skupinski igri da te tako Zajebe?

Spinel maj 22, 00:57
Čakaj če prav zastopim je on rekel da si ti prvo rekel da ti je dual ukradel račun njemu in plemenu?

madnes maj 22, 00:59
Tako je.

Spinel maj 22, 01:00
Torej po tem takem to pomeni da ti je dual ukradel račun in vrgel theblackone iz plemena in si ga po tem dobil nazaj?

madnes maj 22, 01:07
Tako je

Spinel maj 22, 01:09
Zakaj bi ga pa on vrgel s plemena je imel kak razlog saj ni vedel da je ukradel pscje?

madnes maj 22, 02:01
tak je.
[/spoil]

No pa sami presodite kdo je sedaj kriv ...









Oprostite folk vse bo popravljeno ko bo čas to dopuščal.


https://youtu.be/ZD7QDpLCMfY malo sprostitve ;)

Lp
Spinel
 

Attachments

  • nuke.jpg
    nuke.jpg
    12.8 KB · Views: 27
  • els54.jpg
    els54.jpg
    10.8 KB · Views: 15
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
statistika se že dodaja intervjuji bodo tudi v kratkem sem se odločil bolj podrobno opisati že 3 omenjena plemena in šele po tem objaviti naslednje tri
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Pohvalno da se vsaj en trudi razbiti monotonost slo serverja, bo pa zanimivo spremljat te novice, kajti meni se zdi kar pogumno začeti predstavljat plemena, ko je svet še v fazi simm citya, čez par dni bo vse drugače
 

DeletedUser

Guest
Maš prav Črtomir ampak bom to povezal s njihovimi intervjuji in s tem bodo mlajši oziroma novi igralci dobili dejansko predstavo kako dolgo držijo plemena ki so narejena v 10 minutah. Posodabljal bom vsak teden vsaj enkrat trenutno ni nekih večjih tem da bi se razpisal človek kot pa trenutne je pa res da s prvimi vojnami(spori) bo dosti več za napisat in bo postalo bolj zanimivo . Upajmo da bom s tem uspel pritegniti več ljudi s dejanske igre na forum vojne plemen ki bi moral biti dosti bolj obiskan .

Hočem tudi intervju s administratorji ingame igre če bo to možno dobit.
 
Last edited by a moderator:

ragnarok

Member
Reaction score
0
Zelo lepo. Res pohvalno. Sem z užitkom prebral ta prispevek čeprav sveta 20 ne igram, in ne poznam njegovega stanja. Škoda da ni več takih igralcev, ki se tako trudijo kot ti. Bilo bi zelo zanimivo če bi se za vsak svet nekdo tako potrudil. Smo že imeli par krat neke poiskuse, ampak so ljudje hitro obupali. Drugače pa ja, pohvale za statistiko, pohvale za karte (preko katerih si lažje predstavljamo stanje sveta) in pa seveda pohvale za intervju. Vse tako skupaj je naredilo ta prispevek tako zanimiv. Upam da si z tem navdihnil in spodbudil še ostale igralce k pisanju podobnih prispevkov... Glede na to, da je naš forum že sam po sebi tako prazen zaradi razno raznih zamer in pa konstantnega pričkanja zmeraj istih igralcev. Sicer se tudi zadnje čase tudi naši moderatorji trudijo in prirejajo razno razne nagradne igre (ki so tudi zelo fajn), in vse pogosteje sodelujejo tudi na njihovi facebook strani. Upam da bo forum postal nazaj tako aktiven, kot tisto prvo leto ko se je vojna plemen sploh pojavila na slovenski sceni.

Bi pa edino bilo fajn, če bi se na forumu spet delali hrami slave na takšnem nivoju kot na prvih svetovih. Zdaj ti zadnji so za moje pojme kar nekaj, kar si lahko vsak sam pri sebi naredi z tremi kliki miške.

Vse dobro še naprej, in lep vikend
Ragnarok, MTW, s18
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hvala za pohvale ragnarok po tem vem da se splača vložiti trud saj nekdo to ceni . Upajmo da forum res postane živ kot je bil pred leti vsaka pomoč pri sestavi časopisa je seveda dobrodošla če je kdo zainteresiran .

Lp
 

skyrim

Member
Reaction score
0
malidavid dne 12.05. ob 23:33
kao neki pametni
malidavid dne 12.05. ob 23:20
fauš?
malidavid dne 12.05. ob 23:19
''velika tarča posmeha''
malidavid dne 12.05. ob 23:18
te ze ce tako pravis
skyrim dne 12.05. ob 23:15
Igrati moras redno (vsaj 3x na teden)
Zelena pika- Vsi smo veseli
Oranza pika- Damo se ti malo casa
Rdeca pika- Te odstranimo



teden ima 7 dni kaj nucajo 3 dni ? lahka farma

zelena pika vse kul
oražna pika nisem vedel, da to obstaja "dejmo rečt da je rumena"
rdeča pika kul


samo dajem par nasvetov, ker ste kar velika tarča posmeha...


lp.





to veliko pove o njem "navaden froc" ki te blokira in potem rata pogumen


drugače pa lepo napisano od 10 točk ti dam 20 :)
 

DeletedUser

Guest
hvala skyrim

pleme lucky! dodano tudi intervju z vodjo že napravljen hvala za hiter odziv lucky! niso vsi tako hitri ;)
 
Last edited by a moderator:

dragon4

New Member
Reaction score
0
Lepo lepo to si bo se zanimivo prebrat :D


EDIT:
Po tehle intervijuvih (+++BTW) sm kar voljan brat se naprej bravo in vsa čast ;)
 
Last edited:

malidavid

New Member
Reaction score
0
Skyrim edini navaden froc si ti saj mi tezis in taki mi greste zelo na k. tako jezno sem pa odreagiral zato ker nisi edini in kot sem ze povedal plemena nisem uzel resno na začetku saj je bilo namenjeno za skupno igranje s prijatelji in ni bilo vse tako porihtano/napisano kot bi moralo biti, popravljam vse napake se trudim in pri tem mi pomagajo tudi soplemenjaki!
 

skyrim

Member
Reaction score
0
zanimivo,da sem ti dal le nasvet + težil sem ti z enim komentarjem meni greste taki na k... ki blokirate in potem ratate pogumni "get a life kid"
"jaz froc ?" :) ko bi vsaj bil :)
glej kdor ne zna sprejemat nasvetov si je sam kriv žal
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No no pubeci nebomo se kregali, tu smo da prebiramo časopis in se spoznavamo v pozitivnem smislu. Probajte biti toliko pošteni do drugih da če že dajete konstruktivne kritike, da uporabljate čim milejše besede oziroma da ste bolj dosledni do sočloveka .

Lp
Spinel
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
ah klasični slovenči... brez kreganja pa veš da ne gre.

priporočam da moderator foruma briše vse komentarje ki se ne navezujejo na temo časopis - vključno z tem komentarjem.

lp
 

tyron

Member
Reaction score
0
Zelo zanimivo branje, lepo je videti, da se še nekdo trudi zato, da bi oživel naš forum, samo tako naprej.
 
Top