Neuradni časopis sveta 20

DeletedUser

Guest
Dodana statistika plemena S-D ter veliko sočnih zanimivosti

Lp
Spinel
 

DeletedUser

Guest
Pa si pomislil, da lahko umakni vojake iz vasi ? Očitno ne.

mislim da nisi dobro pogledal poročila ...


[spoil]
brez-naslova500.png
[/spoil]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nemogoče to je bilo danes ob 12:33:29 če je po tem kaj zran naredil pol ma več morda xD
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Po podaljšanem dopustniškem vikendu, je to zelo prijetno presenečenje na forumu. Tudi sam bi rad zelo pohvalil avtorja teme.

Lep pozdrav,
Grobi
 

conquer

New Member
Reaction score
0
Po podaljšanem dopustniškem vikendu, je to zelo prijetno presenečenje na forumu. Tudi sam bi rad zelo pohvalil avtorja teme.

Lep pozdrav,
Grobi

Zelo lepo napisano! Vsaj nekdo, ki se še trudi da bi forum malo zaživel.
Lahko bi ga nagradili z kakšnimi premium pikami za ves ta vloženi trud. Če že zapravlja svoj dragoceni prosti čas za nekaj tako zanimivega :) Čitano je pa itak bolj kot večer ali novice :D
 
Last edited:

dragon4

New Member
Reaction score
0
Bom rekel samo, da se je nekaj zelo zanimivega zgodilo z drugo uvrscenim na lestvici plemena, kar bi blo vredno raziskat ;)
LP
 

DeletedUser

Guest
Je že raziskano do potankosti v prvih 5 minutah se je vse vedelo seveda se bo tudi to objavilo čez nekaj časa ampak trenutno ne gre dajte mi vsaj kakšno urco .

Lp
 

DeletedUser

Guest
razpad plemena fail podan post napisan zelo na hitro in bo danes dopolnjen in popravljen seveda vse ob normalni uri. ;)
 

double-a-company

New Member
Reaction score
0
Kot prvo moram pohvalit časopis, res kapa dol za čas in trud, polega tega pa je še zanimiv!
Mislim da bo časopis, še bolj zanimiv, ko se svet 20 malo bolj začne, ker se bo imelo dosti kaj za pisat.

Vsem bralcem želim lep preostanek večera,
A
 

Bandit

Member
Reaction score
0
No meni je časopis všeč in sem se zaradi tega prijavil na forum.
Nadaljuj z dobrim delom.

LP,
Bandit
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Odlicno napisano, vsaj nekdo se trudi na slovenskih serverjih. In hvala da si ukljucil mojo misel iz profila in intervju.

lp NoSense
 

JeyPi

New Member
Reaction score
0
Škoda, da je časopis zamrl......bil je odličen


Bi pa vseeno prosil, da nekdo napiše neko čim bolj objektivno besedilo o stanju sveta [pa prosim brez kreganja (če bo šlo :p)]. Fajn bi bilo za nas igralce, ki ne igramo tega sveta

Lp.
 
Top