NoFear

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
In njegove laži. Temo odpiram da ne smetim teme o rojstnem dnevu TMP.

NoFear je končal in sem po spletu okoliščin spet na netu.....
Ne igraj sedaj žrtve kot, da so za vse drugi krivi, ko pa si sam večkrat govoril eno delal pa drugo...

Ne bom razglabljal, kako to da smo se našli vsi skupaj, a očitno nas je usoda povezala in ne se bat glede mojega ega in uničevanja TMP.

Očitno imata ATA in flux boljše živce in več jajc ( flux baje bolj prazne ), kot ste jih imeli vi v ŠB!!

over & out

eh NoFear še vedno isti...glede jajc pa...no comment :)

Glede govoril eno in delal drugo pa si kot vedno le pisal. Medtem ko dokazal nisi nikoli nič.

Glede povratka pa tudi ne bi ...kdaj si že končal?

Krump ne vem o kakem detektivu sedaj to pišeš vendar kot vem si se vsenaokrog menil za vstop po razpadu Karak. Sicer pa zate imam glede igranja zelo dobro mnenje in verjetno obvladaš igro tako da je TMP zagotovo pridobil vsaj glede tebe. Ne vem pa če je pridobil kje drugje.

No malo zgodovine NoFear:
Nofear said:
Kr neki se pregovarjate pa je vse skup brez pomena. Pač bodo TMP pospravili kovčke in se odselili. Big deal itak jih nikol nisem maral, k so bili všečni sami sebi in se imeli za najboljše ( kao ). Spomnem se vilina k so bili še mali in vedno so imeli svoje razmišljanje in načela tako da osebno ne dvomim o njihovi korektnosti glede napadov in vsega ostalega. Veliki KOH je še naprej velika uganka, a z njimi se nikoli nisem pretirano ubadal. Novo pleme ŠB ki je nastalo iz piratov in smeškov je zanimivo in trenutno je čist cool.
Še vedno smo pa največji zavezniki z Karak in tako bo tudi ostalo. lp
NoFear said:
NoFear se poslavlja kajti na svetu1 nimam več kaj iskati. Plemena EoW ne bo več vsaj na dolgi rok ne. KOH mi je predaleč in nima interesa po tem ozemlju tukaj, v ŠB me ne morejo vzeti ( ob taki sestavi niti nebi šel k njim ), TMP zgodba zdolgočasene elite, ki misli da ve vse. Paradoxov ( niti ne vem kaj so Los ) pa je pač podaljšana roka TMP in njihova akademija tako da je to tako ali tako isto sranje. Aliansa združenje na dolgi rok nima prihodnosti ker so se do sedaj vseskozi švercali in imajo preveč kretenov v svojih vrstah. V KaraK pa ne želim ker nočem njim še dodatnih problemov prinesit.

TMP vam ki ste se oklicali za elito pa sporočam, da če bi kdo lahko govoril o eliti je to KaraK ampak oni preprosto rečejo da so Igralci.

Najbolj smešna:
matjazinho said:
Torej opcije: manc, jances, tuxpenguin, ... alpa...
NoFear said:
Mislim tale je pa iz trte zvita... NoFear ima svoj račun.
zdaj vsi že vemo da imaš jances...kar samo potrjuje tvoje laži.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Hvala zelo lepo si se potrudil. Imel sem slabo mnenje o TMPjevski kvazi eliti kot sem jo poimenoval, a tudi oni so mi vračali nizke besede, a nihče nikoli ni nič zameril, kar je tudi prav in rošade se v teh igrah dogajajo.

Več kot en mesec nisem bil na VP prišel sem nazaj, ko sem dobil račun od Jancesa, ki sva se že v preteklosti odlično razumela in sem o tem tudi takoj obvestil vodstvo TMPja. Če bi želel biti potuhnjen jim tega nebi povedal in nihče nebi vedel, da sem nazaj.
NoFear računa ni več kot sami vidite pa sem bil 25 na svetu ko sem nehal in sem imel 66 noblov kar bi tedaj pomenilo da bi bil med top 20 pa sem s težkim srcem končal.

Sedaj igram na novem računu, ki je že bil v TMP in priznati moram, da sem bil skeptičen ali me bodo sprejeli ali ne. Izkazalo se je, da so vsi super dečki in da se sijajno ujamemo ( iznajdljivost znanje in norost ) smo združili skupaj in zelo dobro funkcioniramo.

Če si bil ti XX takšna pojava ne vem zakaj vaša združitev ni uspela pa ste rinili k TMP in k ŠB! Očitno je nekaj narobe z vami in je problem v vas in ne v meni ali v TMP.

Obljubil sem, da ne bom podjebaval ali izzival zato bodo moji komentarji v prihodnje bolj monotoni in korektni.

O JAJCAH LAHKO KOMENTIRAŠ KO JIH IMAŠ!!
 

DeletedUser

Guest
HEhe stari NoFear. zakaj in kako ni uspela združitev sem večkrat razlagal in posebej ne mislim. Je pa mogoče krivo ravno to: preveč norosti.
No sicer pa si v pravem plemenu to ti dam prav.

Glede jajc pa ne bi vendar brez jajc težko froce nardiš :)
 

DeletedUser

Guest
Mitja ta tema je zadnja kaj jo rabimo. To se vidva zmenita na private, ne pa da po forumu z tem smetiš -.-
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mitja ta tema je zdanja kaj jo rabimo. To se vidva zmenita na private, ne pa da po forumu z tem smetiš -.-

Vsak ima pravico da ne pogleda teme ki jo drug odpira. Ne vem pa zakaj bi imel ti pravico odločati katera tema je prava?

Sicer pa še mogoče da tebe vključim. Napisal si pred časom ko je NoFear predlagal da skupaj naredite pleme da raje zbrišeš acc kot pa igraš z njim.
 

DeletedUser

Guest
Vsak ima pravico da ne pogleda teme ki jo drug odpira. Ne vem pa zakaj bi imel ti pravico odločati katera tema je prava?

Sicer pa še mogoče da tebe vključim. Napisal si pred časom ko je NoFear predlagal da skupaj naredite pleme da raje zbrišeš acc kot pa igraš z njim.

Mitja to igro se jih lahko igra več tako da nebi o tem, imam jaz tud kar nekaj o tebi tak da nebi o tem zdaj. Kaj je bilo je bilo, in sem že 100X rekel da dokler NF dela v korist plemena in ga ni v vodstvu me ne moti. Če pa tebe moti TMP njihovi člani, NF itd... pa je to tvoja stvar, ne pa da odpiraš teme in druge teme smetiš z tem namenom.
 

DeletedUser

Guest
Si eden ki mu je potrebno večkrat napisat: imam pravico. Ti nisi sodnik in ne rabelj v primeru odpiranja tem in zato prosim te ne smetit s tvojimi ukazi kaj kdo lahko in kaj ne.
Če bo moderator ali admin napisal da se to ne sme bom seveda nehal in lahko se izbriše. Do takrat pa prosim ne igraj nekega šefa.

V ta namen sem zato odprl drugo temo da nisem smetil v TMP temi.

Lahko pa napišeš kaj imaš o meni tako čudovitega ne pa sam imam in tišina.

Ko si odgovoril na to da bi imel z NF skupno pleme ni bilo zaslediti da bi imel skupno pleme v primeru da bo delal v korist plemena zato se s tem nimaš zakaj ven vlečt. Napisal si da ne boš in da raje brišeš acc in to je to.
Priznaj in tiho :)
 

DeletedUser

Guest
Si eden ki mu je potrebno večkrat napisat: imam pravico. Ti nisi sodnik in ne rabelj v primeru odpiranja tem in zato prosim te ne smetit s tvojimi ukazi kaj kdo lahko in kaj ne.
Če bo moderator ali admin napisal da se to ne sme bom seveda nehal in lahko se izbriše. Do takrat pa prosim ne igraj nekega šefa.

V ta namen sem zato odprl drugo temo da nisem smetil v TMP temi.

Lahko pa napišeš kaj imaš o meni tako čudovitega ne pa sam imam in tišina.

Ko si odgovoril na to da bi imel z NF skupno pleme ni bilo zaslediti da bi imel skupno pleme v primeru da bo delal v korist plemena zato se s tem nimaš zakaj ven vlečt. Napisal si da ne boš in da raje brišeš acc in to je to.
Priznaj in tiho :)

ne spreobračaj kaj je napisano tam, ker ni govora samo o NFju tam. In glede sodnika, se ga ne igram. Maš prav da si odprl drugo temo, a je nepotrebna -.-, ker 90% ljudi ne zanima prepiranje med tabo in NFjem.
 

DeletedUser

Guest
Če te ne zanima potem pač ne piši v tej temi. Dejstvo je da si ti začel smetiti saj to kar si napisal nima veze s temo. Če se ne igraš potem se ne igraj ne razumem te da pišeš se ne igram in imaš to kot dokaz?
Prosim da mi na ZS pošlješ statistiko 90% ljudi in kje si jo dobil lahko tudi tu objaviš.
Kje karkoli spreobračam? Spet natolcevanje. Jao si eden redkih ki se obrača kot veter piha.
 

nofear

Member
Reaction score
0
HEhe stari NoFear. zakaj in kako ni uspela združitev sem večkrat razlagal in posebej ne mislim. Je pa mogoče krivo ravno to: preveč norosti.
No sicer pa si v pravem plemenu to ti dam prav.

Glede jajc pa ne bi vendar brez jajc težko froce nardiš :)


Znanje ima TMP jaz sem NOR!!!
 

DeletedUser

Guest
Kje karkoli spreobračam? Spet natolcevanje. Jao si eden redkih ki se obrača kot veter piha.

bomo videli mijta o tem. Saj vsak ki te pozna Mitja ve da imaš dokler ti paše eno mnenje, ko pa ti ne paše več pa začneš ravno obratno kot si prej. Če hočeš dokaz o tem zadnjem si idi malo poglej kaj si kdaj pisal po fourmu.
 

DeletedUser

Guest
bomo videli mijta o tem. Saj vsak ki te pozna Mitja ve da imaš dokler ti paše eno mnenje, ko pa ti ne paše več pa začneš ravno obratno kot si prej. Če hočeš dokaz o tem zadnjem si idi malo poglej kaj si kdaj pisal po fourmu.

Prosim pokaži mi kje.
 

DeletedUser

Guest
Si eden ki mu je potrebno večkrat napisat: imam pravico. Ti nisi sodnik in ne rabelj v primeru odpiranja tem in zato prosim te ne smetit s tvojimi ukazi kaj kdo lahko in kaj ne.
Če bo moderator ali admin napisal da se to ne sme bom seveda nehal in lahko se izbriše. Do takrat pa prosim ne igraj nekega šefa.

V ta namen sem zato odprl drugo temo da nisem smetil v TMP temi.

Lahko pa napišeš kaj imaš o meni tako čudovitega ne pa sam imam in tišina.

Ko si odgovoril na to da bi imel z NF skupno pleme ni bilo zaslediti da bi imel skupno pleme v primeru da bo delal v korist plemena zato se s tem nimaš zakaj ven vlečt. Napisal si da ne boš in da raje brišeš acc in to je to.
Priznaj in tiho :)

No sicer ne dvomim o tvojih izkušnjah ampak kot izkušen igralec bi moral vedeti da z dominacijo enega plemena na začetku ni konec sveta. TMP so pač izkušeni igralci, ki izbirajo zavezništva previdno kot se to dela na mednarodnih strežnikih

Nekaj časa po tem smo pa že noobi, oz nismo dovolj dobri za Jb (takrat še šb)

[spoil]
rnb-123456.jpg
[/spoil]

Toliko o vetru :) in naši nesramnosti, kako je to mogoče da povabljamo igralce na k 64.. Lahko bi dodal še marsikaj mitja.Dejstvo je, da smo bili zavezniki, dejstvo je tudi to da veš da to
[spoil]
kaj pa kdo je bil v ŠB ..sploh nima veze..kaj je imel s tem TMP..Niti enga nuka ..kaj šele fejka.mislim napade na Eow...se ve kdo ga je porazu..
[/spoil] niti približno ni res.Kakor smo mi fejkali Eow ko ste rabli, ste vi fejkali Karak ko smo mi.

Vse ostalo pa se spreminja, kakor okoliščine tako menenja kot tudi ljudje sami.Zato nima smisla iskat starih postov in jih limat čes pol leta.
 

DeletedUser

Guest
no a še ti si se našel.
Lej poglej karto sveta in jasno ti bo.
To kar sem pisal je bilo še takrat ko smo imeli kolikor toliko urejeno diplomacijo dokler niste vi začeli lezti na K54. Sedaj pa vem da namerno dražite ampak mi ne bomo plesali kot boste vi igrali.

Glede diplomacije pa malo povprašajte vse vaše zaveznike kaj si mislijo o vaših potezah sam ne mislim razlagat.

Brez vohunčkov pa tudi ne morte. Sam nasvet: vohun je vohun in vedno ostane v kateremkoli plemenu :)
 

DeletedUser

Guest
Mitja, Mitja (jaz) se strinja (strinjam) s tabo :D
Sedaj pa vem da namerno dražite ampak mi ne bomo plesali kot boste vi igrali.
Točno taki so tudi KOH-ovci. Dražijo in dražijo, na koncu pa NIČ krivi!
 

DeletedUser

Guest
Mitja, Mitja (jaz) se strinja (strinjam) s tabo :D

Točno taki so tudi KOH-ovci. Dražijo in dražijo, na koncu pa NIČ krivi!

ah zdaj pa še ti, čestitam dober par sta ravno skupaj pašeta. Ti se z vsakim, ki ma kaj preč čez TMP ali pa KOH za povedat strinjaš tak da nebi o tem.
 

DeletedUser

Guest
Krump ne vem o kakem detektivu sedaj to pišeš vendar kot vem si se vsenaokrog menil za vstop po razpadu Karak. Sicer pa zate imam glede igranja zelo dobro mnenje in verjetno obvladaš igro tako da je TMP zagotovo pridobil vsaj glede tebe. Ne vem pa če je pridobil kje drugje.

Hjoj. Bi bil tako prijazen pa poimensko naštel plemena vsenaokrog, katera sem kontaktiral glede vstopa, da tole zdaj takoj lepo razčistimo?
 

DeletedUser

Guest
ah zdaj pa še ti, čestitam dober par sta ravno skupaj pašeta. Ti se z vsakim, ki ma kaj preč čez TMP ali pa KOH za povedat strinjaš tak da nebi o tem.

Ti se pa strinjaš z vsakim ko ma prek drugih plemen kaj za rečt! Tak da ne bi o tem. -.- :rolleyes:

Je pa čist normalno da se strinjam s človekom ki se bori proti enakemu/podobnemu plemenu kot jaz in moje pleme.

Ti pa priporočam ubijalec, da si nehaš NA TAKO OČITEN način nabirat poste! Pokomentiraš vsaki d*ek ...
 
Status
Not open for further replies.
Top